دنیای زیر آب پاتایا

24

اکتبر
2016

دنیای زیر آب پاتایا

ارسال شده توسط : بست گشت/ 150 0

مسئولان شهر پاتایا تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا برای جذب بیشتر گردشگر به این شهر، علاوه بر حفظ آثار قدیمی و به جای مانده از دوران گذشته هر روز بر جذابیت پاتایا بیفزایند. یکی از دیدنی های پاتایا که در سال 2003 میلادی به بهره برداری رسیده دنیای زیر آب پاتایا (Underwater World Pattaya) است که با زیبائی های خود برای مسافران تور تایلند جذاب و شگفت انگیز خواهد بود. این آکواریوم بزرگ که در امتداد بزرگراه سوخومویت در منطقه Banglamung واقع شده یک تکه از اقیانوس سواحل پاتایا را به نمایش می گذارد.

دنیای زیر آب پاتایا
دنیای زیر آب پاتایا

آکواریوم پاتایا که در نوع خود در تایلند و حتی آسیا بی نظیر است یکی از پر طرفدار ترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری پاتایا می باشد. دنیای زیر آب بیش از 4000 موجود آبزی از 200 گونه مختلف از ماهی های کوچک و بزرگ، ماهی های آب شور و آب شیرین گرفته تا آبزیان کمیاب را در خود جای داده است.

دیدنی های تایلند
دیدنی های تایلند

این آکواریوم که در زمینی به مساحت 19 هزار متر مربع ساخته شده دارای تونلی به ارتفاع 3 متر و طول 100 متر می باشد که با ورود به آن می توان کوسه ها، سفره ماهی ها، ماهی های غول پیکر و موجوداتی که در اعماق دریا زندگی می کنند را مشاهده کرد. در انتهای این تونل مجموعه ای از ماهی ها وجود دارد که فقط در سواحل پاتایا پیدا می شود.

جاذبه های گردشگری پاتایا
جاذبه های گردشگری پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا به عنوان یکی از دیدنی های تایلند، دارای حوضچه هایی است که می توان از نزدیک پوست کوسه بامبو، خیار دریایی، لاک پشت ها، سفره ماهی خالخالی، ستاره دریایی و خرچنگ را لمس کرد و از نمایش غذا دادن به ماهی ها لذت برد. همچنین در این مجموعه می توان با لباس غواصی در کنار لاک پشت ها و دیگر حیوانات دریایی شنا کرد و یا غذا دادن به ماهی ها را تجربه کرد. ویترینی از صخره های رنگارنگ، مرجان ها، گیاهان دریایی همزیست، شقایق و ماهی های رنگارنگ نیز در این مجموعه وجود دارد که بسیار زیبا و دیدنی است.

دنیای زیر آب در پاتایا
دنیای زیر آب در پاتایا

آکواریوم بزرگ پاتایا از 9 صبح درهای خود را به روی بازدیدکنندگان می گشاید و تا 6 عصر باز است اما آخرین گروه ساعت 5:30 می توانند وارد این مکان شوند. مبلغ ورودی برای بزرگسالان 500 بات و برای کودکان با قد بین 90 تا 130 سانتی متر 300 بات می باشد و کودکان با قد کمتر از 90 سانتی متر به صورت رایگان می توانند از این آکواریوم بازدید کنند. برای تهیه بلیط علاوه بر محل فروش در دنیای زیر آب می تواند به خدمات گردشگری هتل های پاتایا مراجعه کرد و برای زمان مورد نظر خود بلیط خریداری نمود.

اطلاعات دنیای زیر آب پاتایا

  • نام لاتین دنیای زیر آب: Underwater World Pattaya
  • تلفن دنیای زیر آب: 6638756877+
  • آدرس دنیای زیر آب: 22/22Moo 11, Sukhumvit., Nongprue, Banglamung, Chonburi 20260, Thailand
  • وب سایت دنیای زیر آب: http://www.underwaterworldpattaya.com
  • موقعیت دنیای زیر آب: Pattaya
  • ساعت بازدید از دنیای زیر آب: 9 صبح تا 6 بعدازظهر
آکواریوم پاتایا
آکواریوم پاتایا
دیدنی های پاتایا
دیدنی های پاتایا
بلیط دنیای زیر آب در پاتایا
بلیط دنیای زیر آب در پاتایا

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.