باغ وحش پوکت

14

نوامبر
2016

باغ وحش پوکت

ارسال شده توسط:بست گشت/ 192 0

تور تایلند یکی از بهترین تور های گردشگری جهان است چرا که کشور تایلند و شهر های آن مملو از جاذبه های دیدنی است. اگر با این تور به شهر پوکت سفر کردید یکی از برنامه های تفریحی و مکان های دیدنی باغ وحش پوکت (Zoo Phuket) خواهد بود که بازدید از آن برای تمام رده های سنی خالی از لطف نیست. این باغ وحش به طور خصوصی فعالیت می کند و در سال 1997 در حاشیه جنوبی شهر پوکت به بهره برداری رسیده است. مساحتی که این مکان به خود اختصاص داده بیش از 12 جریب می باشد و طیف وسیعی از گونه های جانوری نظیر تمساح، ببر، فیل، میمون، پروانه، پرنده، مار و … را در خود جای داده است.

باغ وحش پوکت
باغ وحش پوکت

پوکت زو که از دیدنی های تایلند به شمار می آید علاوه بر باغ وحش دارای بخش های دیگری چون آکواریوم، باغ پرندگان و باغ ارکیده می باشد. آکواریم این باغ وحش ورودی به شکل دهان یک تمساح غول پیکر دارد و گونه های مختلف از ماهی های آب شیرین و شور را در معرض نمایش قرار می دهد. در باغ پرندگان نیز گونه های مختلف پرندگان بومی و غیر بومی نگهداری می گردد. بخش دیگر آن نیز که باغ ارکیده می باشد بیش از 1000 نوع از گیاهان ارکیده نظیر ارکیده دندروبیوم، ارکیده واندا، بالبفیلوم اکرناتویدس، گیاه حشره خوار سیروپتالوم و صدها گونه ارکیده تایلندی را در خود جای داده است.

جاذبه های گردشگری پوکت
جاذبه های گردشگری پوکت

در باغ وحش پوکت علاوه بر تماشای حیوانات مختلف می توان در ساعات مشخصی از روز از نمایش هایی که میمون ها، کروکودیل ها و فیل ها اجرا می کنند لذت برد این ساعات عبارتند از:

  •  نمایش میمون‌ها: 09:00، 12:00، 14:30 و 16:45
  • نمایش کروکودیل ها: 09:45، 12:45، 15:15 و 17:30
  • نمایش فیل‌ها: 10:30، 13:30 و 16:00

با رفتن به این باغ وحش می توانید یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت را از نزدیک ببینید و علاوه بر لمس حیوانات با آن ها عکس یادگاری بگیرید. ساعت کاری باغ وحش پوکت همه روزه از 8:30 صبح تا 18 عصر می باشد.

دیدنی های تایلند
دیدنی های تایلند

یکی از چیزهایی که در این باغ وحش نباید از دست داد، آب‌ میوه‌ هایی می باشد که در دکه‌ های جلوی در به فروش می رسند. چیزی شبیه به یخ‌ در بهشت با میوه‌ های طبیعی یا شیره‌ نارگیل، نوشیدنی ای شیرین و خنک که با آفتاب پوکت حتما می‌چسبد. بلیط ورودی این مکان را می توان به طور مستقیم از محل باغ وحش تهیه کرد و یا از محل اقامت خود که به طور حتم یکی از هتل های پوکت می باشد خریداری نمود.

اطلاعات باغ وحش پوکت

  • نام لاتین باغ وحش: Zoo Phuket
  • تلفن باغ وحش: 6676374424+
  • آدرس باغ وحش: 23/2Moo 3, Soi Palai, Chaofah Rd., Muang, Phuket 83000, Thailand
  • وب سایت باغ وحش: http://www.phuketzoo.com
  • موقعیت باغ وحش: Phuket
باغ وحش در پوکت
باغ وحش در پوکت
دیدنی های پوکت
دیدنی های پوکت
باغ وحش های تایلند
باغ وحش های تایلند

نظر خود را بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.