قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017

22

ژوئن
2017

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017

ارسال شده توسط : بست گشت/ 405 0

هر سال موسسه اسکای ترکس بر اساس فاکتورهای متعددی نسبت به بررسی و رتبه بندی شرکت های هواپیمایی میپردازد و ایرلاین های برتر سال را معرفی میکند . در رتبه بندی سال 2017 قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017 شناخته شد .امسال اولین سالی است که شرکت هواپیمایی قطر ایرویز با کنار زدن رقیب دیرینه خود ، هواپیمایی امارات عنوان بهترین شرکت هواپیمایی دنیا را به خود اختصاص داده است .

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017

در این رتبه بندی ، هواپیمایی سنگاپور در رده دوم و هواپیمایی ژاپن رتبه سوم و هواپیمایی امارات رتبه چهارم را به خود اختصاص داده اند . در این لیست رتبه بندی ، آخرین رتبه مربوط به هواپیمایی مکزیک میباشد. شرکت هواپیمایی قطر در طول سالهای گذشته موفق شده است که سرویس بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه دهد و همچنین موجب افزایش تردد در شهر دوحه ، پایتخت قطر گردیده است و این شهر را تبدیل به پلی بین آسیا و اروپا کرده است .

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017 ، داران ناوگان هوایی بزرگی با 200 فروند هواپیمای مدرن میباشد و به بیش از 140 مقصد در 73 کشور دنیا پرواز دارد و از لحاظ مسیر پروازی ، پنجمین شرکت هواپیمایی در دنیا میباشد . پرواز های به موقع ، هواپیماهای مدرن ، مسیر ها و ساعت های پروازی مناسب ، سرویس بسیار مناسب در داخل پرواز ، سرویس بسیار مناسب در زمان ترانزیت در فرودگاه دوحه ، سرویس غذای مناسب ، پذیرایی مناسب در داخل پرواز ، همه از جمله مواردی هستند که نقش به سزایی در انتخاب این شرکت به عنوان هواپیمایی برتر سالشده اند.

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017

قطر ایرویز بهترین شرکت هواپیمایی 2017 ، از حدود 5 ماه قبل پرواز مسقیم بین دوحه و اوکلند در نیوزلند برقرار کرد که 16 ساعت و نیم طول کشید و به عنوان طولانی ترین پرواز جهان ثبت شد .کل مسافت این پرواز حدود 14500 کیلومتر است .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.