مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

فرودگاه جدید پکن ،

قطب بزرگ پروازی جهان و بزرگترین فرودگاه دنیا

 

فرودگاه جدید پکن که قرار است در سال ۲۰۱۹ افتتاح شود ، در فضایی به مساحت ۷۰۰ هزار متر مربع و به صورت بسیار مدرن و با معماری بینظیری ساخته خواهد شد . این فرودگاه دارای یک ترمینال مرکزی و ۶ فضای پروازی مجزا میباشد. این ترمینال و فضاهای پروازیبه هم متصل هستند و ظرفیت جابه جایی ۱۰۰ میلیون مسافر را در طول یکسال خواهند داشت . دولت چین هزینه بسیار زیادی حدود ۱۲٫۵ میلیارد دلار برای ساخت این فرودگاه هزینه کرده است .پیش بینی میشود این فرودگاه با توجه به مساحت و ظرفیت جابه جای مسافر ،به یکی از اصلی ترین قطب های حمل و نقل هوایی در دنیا تبدیل شود .

فرودگاه جدید پکنقرار است فرودگاه جدید پکن پس از اتمام تبدیل به محل اصلی استقرار اعضای تیم اسکای گروپ شود. اسکای گروپ یک تیم متشکل از ایرلانهای مطرح دنیا است . در تیم اسکای گروب شرکت هایی از قبیل ،ک ال ام ، ایر فرانس ، هواپیمایی کره ، هواپیمایی چین شرقی و هواپیمایی چین جنوبی قرار دارند . پیش بینی میشود با جمع شدن اعضای تیم اسکای گروپ در یک محل ،این تیم روابط و ارتباطات پروازی بهتری را ایجاد کنند. به علاوه شرکت هواپیمایی چین شرقی و هواپیمایی چین جنوبی ، حدود ۴۰ درصد از مسافرین خود را از طریق فرودگاه جدید پکن جا به جا خواهند کرد.

فرودگاه جدید پکنطراحی این فردگاه بسیار منحصر به فرد و مدرن خواهد بود و در طراحی آن گروحی از طراحان حرفه ای فعالیت داشته اند . این فرودگاه در فاصله نیم ساعته از شهر پکن قرار دارد و دسترسی به آن به راحتی امکان پذیر خواهد بود . یکی از دلایل ساخت این فرودگاه ، تقاضای پروازهای متعدد به فرودگاه فعلی پکن بوده است که از ظرفیت این فرودگاه خارج بوده است . سال گذشته فرودگاه پکن ۹۰ میلیون مسافر را جا به جا کرده است .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید