فرودگاه جدید پکن

12

سپتامبر
2017

فرودگاه جدید پکن ، بزرگترین فرودگاه دنیا

ارسال شده توسط : بست گشت/ 122 0

فرودگاه بزرگ پکن ،

قطب بزرگ پروازی جهان و بزرگترین فرودگاه دنیا

 

فرودگاه بزرگ پکن که قرار است در سال 2019 افتتاح شود ، در فضایی به مساحت 700 هزار متر مربع و به صورت بسیار مدرن و با معماری بینظیری ساخته خواهد شد . این فرودگاه دارای یک ترمینال مرکزی و 6 فضای پروازی مجزا میباشد. این ترمینال و فضاهای پروازیبه هم متصل هستند و ظرفیت جابه جایی 100 میلیون مسافر را در طول یکسال خواهند داشت . دولت چین هزینه بسیار زیادی حدود 12.5 میلیارد دلار برای ساخت این فرودگاه هزینه کرده است .پیش بینی میشود این فرودگاه با توجه به مساحت و ظرفیت جابه جای مسافر ،به یکی از اصلی ترین قطب های حمل و نقل هوایی در دنیا تبدیل شود .

فرودگاه جدید پکن

قرار است فرودگاه جدید پکن پس از اتمام تبدیل به محل اصلی استقرار اعضای تیم اسکای گروپ شود. اسکای گروپ یک تیم متشکل از ایرلانهای مطرح دنیا است . در تیم اسکای گروب شرکت هایی از قبیل ،ک ال ام ، ایر فرانس ، هواپیمایی کره ، هواپیمایی چین شرقی و هواپیمایی چین جنوبی قرار دارند . پیش بینی میشود با جمع شدن اعضای تیم اسکای گروپ در یک محل ،این تیم روابط و ارتباطات پروازی بهتری را ایجاد کنند. به علاوه شرکت هواپیمایی چین شرقی و هواپیمایی چین جنوبی ، حدود 40 درصد از مسافرین خود را از طریق فرودگاه جدید پکن جا به جا خواهند کرد.

 

فرودگاه جدید پکن

طراحی این فردگاه بسیار منحصر به فرد و مدرن خواهد بود و در طراحی آن گروحی از طراحان حرفه ای فعالیت داشته اند . این فرودگاه در فاصله نیم ساعته از شهر پکن قرار دارد و دسترسی به آن به راحتی امکان پذیر خواهد بود . یکی از دلایل ساخت این فرودگاه ، تقاضای پروازهای متعدد به فرودگاه فعلی پکن بوده است که از ظرفیت این فرودگاه خارج بوده است . سال گذشته فرودگاه پکن 90 میلیون مسافر را جا به جا کرده است .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.