مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بدون شک یکی از بزرگترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری چین که توریست ها برای بازدید از آن به چین سفر می کنند ، دیوار چین میباشد.دیوار چین طولانی ترین سازه دست بشر است که قدمتی حدود ۲۰۰۰ سال دارد  در زمان ساخت طول این دیوار به حدود ۵۰٫۰۰۰ کیلومترمی رسیده است اما در حال حاضر طول این دیوار به حدود ۶۰۰۰ کیلومتر میرسد. این دیوار حدود ۲۲۱ سال قبل از میلاد ساخته شد و پس از آن در زمان سلسله مینگ ترمیم گشت .در این دوره کار بسیار عظیمب با تعداد بسیار زیادی نیروی کارگر صورت گرفت و طول این دیوار به صورت متصل به ۶۰۰۰ کیلومتر رسید.

دیوار چین

بنا بر نوشته های تاریخی کنظور از ساختن این دیوار دفاع از کشور در مقابل حمله بیگانگان و به خصوص حمله قوم مغول بوده است. این دیوار از سنگ ، خاک ، شن ، ماسه و آجر درست شده است. ارتفاع دیوار بزرگ چیم ۲۵ فوت میباشد و عرض این دیوار بین ۱۵ تا ۳۰ فوت متغییر است .در مسافت هر ۵۰۰ متر  روی این دیوار یک برج قرار دارد که محل سنگر سربازان بوده است.سربازارن در این برج ها سنگر می گرفتند و آذوقه و مهمات خود را ذخیره می کردند و به علاوه به راحتی پیام های اضطراری را در طول دیوار منتقل می کردند .

دیوار چین

در زمان ساخت این دیوار در دوره سلسله مینگ ، همزمان ۳۰۰ هزار سرباز و ۵۰۰ هزار نفر از مردم عادی چین ،برای مدت حدود ۲۰۰ سال کارکردند . امروزه حدود ۷۰٫۰۰۰ توریست روزانه از دیوار چین بازدید می کنند و این دیوار تبدیل به نماد کشور چین گردیده است. جالب است بدانید که دو سر ابتدا و انتهای این دیوار به هم وصل نیست و به صورت یک اژدها با دهان باز ساخته شده است .

دیوار چین

در گذشته مردم چین معتقد بودند که دیوار چین ، مانند اژدهایی این کشور را از خطر حمله دشمنان حذف میکند.در اغلب پکیج های تور چین ، بازدید از دیوار چین به عنوان یکی از برنامه های گشت گنجانده شده است و معمولاٌ بخشی از این دیوار را که در نزدیکی شهر پکن( حدوداٌ مسافت ۱٫۳۰ ساعته با ماشین ) قرار دارد را برای نشان دادن به مسافرین انتخاب میکنند. اگر شما هم قصد سفر به چین را دارید ، پیشنهاد میکنیم با تور بازدید از دیوار چین همراه شوید و از دیدن آن لذت ببرید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید