مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین ، که سالهاست در بازار ایران فعالیت گسترده ای دارد و در حال حاضر نیز پیشنهاد ویژه ای برای مسافرینی دارد که از بلیط های این شرکت هواپیمایی برای سفر به امریکا و کانادا استفاده میکنند. مطابق اطلاع رسانی این شرکت هواپیمایی ، در صورتی که شما بلیط خود را به مقصد امریکا و کانادا خریداری کنید ،می توانید در مسیر رفت و یا برگشت یک شب در استانبول توقف داشته باشید و مهمان هواپیمایی ترکیش ایرلاین باشید.

هتل رایگان ترکیش ایرلاین برای مسافرین کانادا و امریکا

هتل رایگان ترکیش ایرلاین برای مسافرین کانادا و امریکا

طرح جدید ترکیش ایر لاین ویژه مسافرینی است که به قاره آمریکا و کاناد سفر میکنند و هدف ترکیش ایرلاین ارائه سرویس بهتر و راحت تر به مسافرینی است که در مسیرهای طولانی سفر میکنند .این مسافرین میتوانند مدت کوتاهی را در استانبول اقامت داشته باشند . مسافرینی که با بلیط اکونومی هواپیمایی ترکیش ایرلاین سفر میکنند ، یک شب در هتل ۴ ستاره گرند یاووز استانبول و مسافرینی که با یلیط  بیزینس کلاس ترکیش ایرلاین سفر میکنند ، ۲ شب در هتل ۵ ستاره هیلتون بومونتی اقامت خواهند داشت .

بلیط هایی که از تاریخ اول اگوست صادر شده باشند، میتوانند از این خدمات استفاده کنند. شرکت ترکیش ایرلاین حدود ۴۵ سال است که در بازار ایران فعالیت میکند و حجم بسیار گسترده ای از مسافرین ایرانی علاقمند به استفاده از بلیط های این شرکت هواپیمایی میباشند .به نظر میرسد طرح هتل رایگان ترکیش ایرلاین برای مسافرین کانادا و امریکا ، برای جذب بیشتر مسافرین مسیرهای امریکا و کانادا میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسیر های و قیمت بلیط های هواپیمایی ترکیش ایرلاین میتوانید از بخش رزروآنلاین بلیط در سایت ما استفاده کنید .

رزرو بلیط آنلاین بلیط هواپیما

به علاوه سرویس دیگری که هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای راحتی مسافرین ارائه میدهد، سرویس مینی پورت میباشد. با این سرویس مسافرین قادر خواهد بود بار خود به جای فرودگاه در میدان تکسیم تحویل بگیرند و همینطور در میدان تکسیم نیز تحویل بدهند. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خدمات این شرکت هواپیمایی همکاران ما در بخش فروش بلیط آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما میباشند .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید