مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

اگر در سفر به تایلند علاقه دارید در یک جزیره گرمسیری و منزوی تعطیلات خود را سپری کنید و از هر گونه شلوغی و هیاهو در امان باشید جزیره لانتا کرابی بسیار مناسب است. این جزیره در جنوب تایلند و در ۷۰ کیلومتری جنوب کرابی واقع شده و بیشتر شهرت آن به دلیل داشتن مناظر خیره کننده، سواحل شنی سفید فوق العاده، صخره های مرجانی، جنگل های گرمسیری و دنیای زیر آب رنگارنگ می باشد و تمام عوامل ذکر شده دست به دست هم داده اند تا این جزیره به یکی از دیدنی های تایلند تبدیل گردد. اکثریت مردم این جزیره مسلمان هستند و با آرامش در کنار مردمان دیگر زندگی می کنند.

جزیره لانتا کرابی
جزیره لانتا کرابی

کوه لانتا که از جاذبه های گردشگری کرابی است جزیره ای بزرگ به عرض ۶ کیلومتر و طولی بیش از ۳۰ کیلومتر می باشد که در اطراف آن بیش از ۷۰ جزیره کوچک وجود دارد. این جزیره از دو قسمت اصلی Koh Lanta Yai و Koh Lanta Noi تشکیل شده و دارای ۹ ساحل جذاب می باشد که برای شنا عالی هستند و برای پیاده روی های طولانی و عاشقانه و تماشای غروب آفتاب نیز بسیار مطلوب می باشند.

جاذبه های گردشگری کرابی
جاذبه های گردشگری کرابی

در جنوب شرقی جزیره لانتا کرابی دو منطقه فوق العاده برای غواصی وجود دارد که از بهترین های تایلند و جزء مهم ترین سایت های غواصی دنیا هستند. در دو منطقه hin daeng و hin muang بیش از ۲۰۰ گونه دریایی منحصر به فرد وجود دارد. از دیگر فعالیت هایی که در این منطقه رواج دارد و برای مسافران تور تایلند خوشایند خواهد بود می توان به ماهیگیری، کوهنوردی، پیاده روی و اسنورکلینگ اشاره نمود.

دیدنی های تایلند
دیدنی های تایلند

بین جزیره لانتا کوچک و بزرگ پلی وجود دارد که در ۲۲ آوریل ۲۰۱۶ افتتاح شده است و تنها پل بین دو جزیره در تایلند می باشد. در این جزیره برای اقامت مسافران بیش از ۲۰۰ هتل ساخته شده که برخی از آن ها از بهترین هتل های کرابی به شمار می آیند. هزینه این هتل ها از شبی ۱۵۰ بات در متل شروع می شود و به ۷۰۰۰ بات در هتل های ۵ ستاره ختم می گردد.

دیدنی های کرابی
دیدنی های کرابی

اگر به کرابی سفر کرده اید و قصد دارید به این جزیره هم سر بزنید می توانید از قایق هایی که در ساحل اونانگ و ساحل ریلی وجود دارند استفاده کنید. ساعت حرکت روزانه این قایق ها ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ می باشد و هزینه آن ۴۷۰ بات می باشد و ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه طول می کشد تا به جزیره لانتا کرابی برسید. همچنین کشتی هایی ساعت ۸:۳۰ و ۱۳:۳۰ از اونانگ به فی فی و از آنجا به لانتا می روند که زمان آن حدود ۴ ساعت و هزینه آن ۸۵۰ بات است. از پوکت نیز هر روزه می توان ساعت ۸:۳۰ با هزینه ۹۰۰ بات و زمان ۴:۳۰ ساعت به لانتا رفت.

جزیره لانتا در کرابی
جزیره لانتا در کرابی

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید