مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل های کوش آداسی

هتل های کوش آداسی

شهر کوش آداسی یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه در ساحل دریای اژه است که در ایام تابستان مملو از توریست میباشد . این شهر کوچک دارای هتل هایی با خدمات وکیفیت مناسب است و محلی مناسب برای گذراندن تعطیلات تابستانی در کنار دریا محسوب میشود. هتل های کوش آداسی ، اغلب دارای سیتم غذایی آل اینکلوسیو و یا اولترا آل اینکلوسیو هستند و در زمان اقامتتان در این هتل ها قادر خواهید بود از کلیه خدمات غذایی این هتل ها استفاده کنید . این بخش سعی کرده این اطلاعات کلی در مورد هتل های کوش آداسی در اختیار شما قرار بدهیم تا در زمان انتخاب هتل بتوانید از این اطلاعات استفاده کرده و هتل مناسبی را برای اقامت خود انتخاب کنید.

هتل های کوش آداسی در منطقه پاموجاک سلجوک

منطقه پاموجاک کوش آداسی ، نزدیک ترین منطقه به منطقه سلجوک است و حدود ۹ کیلومتر با دیدنیهای تاریخی منطقه سلجوک فاصله دارد . منطقه پاموجاک دارای ساحل شنی به طول ۵ کیلومتر است و یکی از توریستی ترین قسمت های شهر کوش آداسی میباشد . تعدادی از هتل های کوش آداسی که ۵ ستاره و بسیار مشهور هستند از جمله هتل ۵ ستاره آکوا فانتزی کوش آداسی ، هتل ۵ ستاره سورملی کوش آداسی وهمینطور هتل ۵ ستاره افسوس پرنسس کوش آداسی در این منطقه واقع شده اند. این منطقه تا مرکز شهر کوش آداسی و مراکز خرید و همینطور اسکله معروف این منطقه ۱۰ کیلومتر فاصله دارد . هتل های منطقه پاموجاک در شهر کوش آداسی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که مایلند از ساحل شنی و فضای آرام و خدمات خوب هتل های این منطقه استفاده کنند .

هتل های کوش آداسی منطقه مرکزی

منطقه مرکزی شهر کوش آداسی ،پر از هتل های کوچک است ، بیشتر هتل های ۳ و ۴ ستاره در این منطقه واقع شده اند. دراین منطقه هتل های لوکس با امکانات خیلی زیاد نخواهید یافت اما هتل های این منطقه از لحاظ دسترسی به اسکله ، مغازه ها ، رستوران ها بسیار ایده آل هستند.با اقامت در این هتل های کوش آداسی در این منطقه  حال و هوای شهر کوش آداسی را بیشتر حس خواهید کرد و از لحاظ قیمت نیز هتل های این منطقه بسیار مقرون به صرفه تر از سایر منطقه های دیگر هستند. بیشتر مسافرینی از اروپا به کوش آداسی سفر می کنند ، اقامت در مرکز شهر کوش آداسی و هتل های این منطقه را انتخاب می کنند.

هتل های کوش آداسی در منطقه لانگ بیچ

ساحل لانگ بیچ یکی از سواحل زیبای شهر کوش آداسی است که به مرکز شهر کوش آداسی نزدیک میباشد. طول ساحل لانگ بیچ حدوداٌ ۱۲ کیومتر است  ویکی از زیباترین ساحل های شنی در این منطقه میباشد. با اقامت در هتل های کوش آداسی در این منطقه ،هم امکان استفاده از سواحل شنی و زیبای این منطقه را خواهید داشت و هم دسترسی شما به مرکز شهر کوش آداسی که فقط ۷ کیلومتر از این منطقه فاصله دارد ، بسیار راحت خواهد بود. در کنار ساحل لانگ بیچ رستوران ها و کافه تریاهای متعددی قرار گرفته اند که به مسافرینی که این منطقه از شهر کوش آداسی را برای اقامت انتخاب کرده اند ، خدمات و سرویس میدهند.

هتل های کوش آداسی منطقه یاوانسو

این منطقه کاملاٌ چسبیده به مرکز شهر کوش آداسی قرار گرفته است . درواقع یک طرف این منطقه به مرکز شهر کوش آداسی و سمت دیگر به ساحل لانگ بیچ متصل است . با اقامت در هتل های کوش آداسی در این منطقه که از معروف ترین آنها میتوان به هتل آمارا سی لایت و فانتازیا دلوکس نام برد ، هم به ساحل منطقه لانگ بیچ و رستوران ها و کافه تریا های این منطقه به راحتی دسترسی خواهید داشت و هم مرکز شهر کوش آداسی و اسکه شهر که در فاصله ۲ کیلومتری شما قراردارند به راحتی قابل رفت و آمد خواهد بود. هتل های این منطقه قیمت مناسبی برای اقامت دارند و به همین دلیل معمولاٌ زودتر از هتل های دیگر پر میشوند . پس اگر تمایل به اقامت در هتل های این منطقه دارید پیشنهاد میکنیم سریعتر نسبت به رزرواسیون خود اقدام کنید .