مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل های پاتایا

هتل های پاتایا

شهر ساحلی پاتایا ، از شهرهای ساحلی و توریستی تایلند است . اغلب توریست هایی که به پاتایا سفر میکنند، مایل هستند در هتل هایی با امکانات مناسب و در کنار ساحل اقامت داشته باشند . شهر پاتایا دارای ۳ منطقه ساحلی مختلف است و بیشتر هتل های پاتایا در این ۳ منطقه ساحلی واقع شده اند. انتخاب صحیح هتل و منطقه ای که هتل در آن واقع شده است اهمیت بسیار زیادی دارد چون به شما این امکان را میدهد تا از تعطیلات خود بیشتر لذت ببرید و از زمان خود بیشتر استفاده کنید . در این بخش اطلاعات کلی در ارتباط با هتل های پاتایا برای شما فراهم کرده ایم تا در انتخاب هتل مناسب به شما کمک کنیم . هتل های پاتایا را میتوانید به صورت مستقیم و آنلاین و با بهترین قیمت از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین هتل در سایت ما  رزرو کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس واچر هتل خود را دریافت کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل

هتل های پاتایا واقع در ساحل پاتایا بیچ

ساحل پاتایا بیچ ،در جنوب شهر پاتایا واقع شده است و قدیمی ترین و مشهور ترین ساحل شهر پاتایا میباشد. اقامت در این ساحل بیشتر به مسافرینی که قصد اقامت در منطقه ای شلوغ و پر از کافه و رستوران را دارند توصیه میشود.این منطقه یکی از توریستی ترین مناطق شهر پاتایا است و پر از هتل های مختلف است و با توجه به بودجه خودتان میتوانید از بین هتل های ۳ تا ۵ ستاره موجود در این منطقه هتل مناسب برای اقامت خود را انتخاب کنید. در این منطقه مراکز خرید و مغازههای متعددی نیز وجود دارد که با اقامت در هتل های پاتایا در این منطقه دسترسی بسیار راحتی به آنها خواهید داشت.

هتل های پاتایا واقع در ساحل جومتین بیچ

یکی دیگر ازمناطق ساحلی شهر پاتایا که هتل های بسیار زیادی را در خود جای داده است ، منطقه ساحل جومتین بیچ میباشد. این منطقه ساحلی دنج و آرام است و با اینکه در این منطقه نیز رستوران های متعدد و کافه ها و مراکز خرید وجود دارند ، اما شلوغی منطقه پاتایا بیچ را در این منطقه نمی بینید. هتل های پاتایا  در این منطقه بیشتر خانوادگی هستند و شما میتوانید ا بین هتل های ۳ تا ۵ ستاره متعددی که در این منطقه واقع شده اند، هتل مورد نظر خود را برای اقامت انتخاب کرده و از تعطیلات خود لذت ببرید. این منطقه دارای پارک ساحلی بسیار زیبایی است و بخشی از دیدنی های پاتایا که شامل معابد مختلف و موزه پاتایا میباشد نیز در این منطقه قرار گرفته اند.

هتل های پاتایا واقع درمنطقه وانگ آمات و ناکلوا پاتایا

این منطقه دارای بهترین ساحل شهر پاتایا میباشد که دارای ساحل شنی و یکدست و آب شفاف و زلال میباشد . هتل های پاتایا واقع درکنار ساحل وانگ آمات و ناکلوا هتل های ۵ ستاره لوکس هستند که قیمت آنها نیز از هتل های واقع در دیگر مناطق پاتایا گرانتر است . در این منطقه رستوران ها و کافه های لوکس متعددی در کنار ساحل قرار دارند که فضای شاد و زنده ای را ایجاد کرده اند . هتل های ۳ و ۴ ستاره در این منطقه کمتر به چشم میخورد و اگر مایل به اقامت در هتل های ارزان قیمت در این منطقه میباشید، باید هتل هایی را انتخاب کنید که از ساحل این منطقه فاصله دارند.