مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

اگر در سفر با تور تایلند قصد دارید یکی از زیبا ترین جزایر گرمسیری دنیا را از نزدیک ببینید حتما سری به جزیره فی فی پوکت (Phi Phi Island Phuket) بزنید. فی فی بین جزیره بزرگ پوکت و تنگه غربی ساحل مالاکا واقع شده و یک سفر ۴۵ دقیقه ای با قایق موتوری و یا ۹۰ دقیقه ای با کشتی از پوکت و کرابی فاصله دارد. سواحل گرمسیری کلاسیک، غار های پنهان، صخره های خیره کننده و آب های فیروزه ای پرتکاپو با زندگی دریایی رنگارنگ از جمله جاذبه هایی است که انتظار شما را می کشد.

جزیره فی فی پوکت
جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی پوکت به عنوان یکی از اصلی ترین دیدنی های تایلند، شامل ۶ جزیره Ko Phi Phi Don، Ko Phi Phi Leh، Ko Mai Phai، Ko Yung، Bida Nok و Bida Nai می باشد که جزایر فی فی کوچک و بزرگ از ۴ جزیره دیگر شناخته تر هستند. لازم به ذکر است که فقط جزیره فی فی بزرگ مسکونی است و تقریبا ۸۰ درصد ساکنان آن را مسلمانان تشکیل می دهند. از اصلی ترین ویژگی جزایر فی فی این است که هیچ وسیله نقلیه موتوری در آن ها به چشم نمی خورد.

جزیره فی فی در پوکت
جزیره فی فی در پوکت

ساحل شنی فی فی محلی مناسب برای قدم زدن با پای برهنه است. غارهای پنهان این ناحیه هم بر هیجان شما خواهد افزود همچنین می توانید در جنگل های زیبای این جزایر شش گانه که از عالی ترین نمونه های جنگل های گرمسیری جنوب شرقی آسیا محسوب می شوند پیاده روی کرده و زیبایی های طبیعت را در آن ببینید یا با یک قایق پارویی در دل این دنیای اسرار آمیز سفر کرده و هیجان هایی چون صخره نوردی، موتور سواری با موتور های چهار چرخ در جنگل و سر خوردن از روی طناب از ارتفاع ۲۰۰ متری روی رودخانه، غواصی، شیرجه در آب و … را تجربه کنید. در سفر با تور تایلند این جزایر اسرار آمیز را که از اصلی ترین جاذبه های گردشگری پوکت به شمار می آیند را فراموش نکنید.

جاذبه های گردشگری پوکت
جاذبه های گردشگری پوکت

در جزایر شش گانه ی فی فی غار های پنهان متعددی وجود دارد که یکی از بزرگ ترین آن ها غار Viking cave با مساحت ۳.۲ کیلومتر مربع در جزیره فی فی کوچک می باشد. خلیج مایا یکی دیگر از جاذبه های رویایی این جزیره است که مملو از مرجان های زیبا، ماهی های رنگارنگ و دنیای زیر آب شگفت انگیز می باشد. از دیگر جاذبه های این جزایر شش گانه می توان به غار Phaya Naak، ساحل یائو، ساحل میمون ها، ساحل هین خائو، خلیج لوساما و پیله لاگون اشاره کرد.

دیدنی های جزایر فی فی
دیدنی های جزایر فی فی

توجه داشته باشید که بهترین زمان برای سفر به جزیره فی فی پوکت از ماه نوامبر تا فوریه می باشد چرا که در این زمان آب و هوا مناسب است و دریا کاملا آرام می باشد. اگر بخواهید به این جزایر سفر کنید بهتر است در اقامتگاه خود که به طور حتم یکی از هتل های پوکت است در تور هایی که به مقصد فی فی برگزار می شوند شرکت کنید و یا اینکه از کشتی های خصوصی استفاده کنید.

دیدنی های تایلند
دیدنی های تایلند
جزیره فی فی تایلند
جزیره فی فی تایلند

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید