بلیط هواپیما

بلیط آتن یونان
بلیط آتن یونان
اگر قصد خرید بلیط آتن و سفر به این شهر افسانه ای را دارید، اطلاعات موجود در این قسمت برای شما بسیار مفید خواهد بود و میتوانید با استفاده از بخش رزرو آنلاین بلیط در وب سایت ما بهترین مسیر پروازی به آتن را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و به راحتی سفر کنید .
بلیط رم ایتالیا
بلیط رم ایتالیا
بلیط رم ایتالیا از بلیط های پر طرفدار اروپاست و اگر متقاضی خرید بلیط رم هستید ، میبایست خیی زودتر نسبت به خرید بلیط خود اقدام کنید .برای رزرو و خرید بلیط رم ایتالیا ، به راحتی قادر خواهد بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط رم ایتالیا را به راحتی خریداری نمایید
بلیط آنکارا
بلیط آنکارا
اگر مایل به سفر به آنکارا و خرید بلیط آنکارا میباشید، اطلاعات موجود در این بخش سایت ما اطلاعات دقیق در ارتباط با بهترین مسیرهای سفر به آنکارا در اختبار شما قرار خواهد داد و همینطور قادر خواهید بود بلیط آنکارا خود را به صورت آنلاین و با استفاده از بخش رزرواسیون آنلاین بلیط در سایت ما خریداری نمایدد.
بلیط گوانجو
بلیط گوانجو
یکی از مسیرهای بسیار پر تقاضا در چین ، سفر به گوانجو میباشد . این بندر مدرن که امروزه به قطب تجاری چین مبدل شده است ، جزو پر تردد ترین مسیرهای مسافرتی میباشد . در این بخش اطلاعاتی در ارتباط با بلیط گوانجو و بهترین مسیرهای سفر به گوانجو در اختیار شما قرار میدهیم .
بلیط تایلند
بلیط بانکوک
سفر به تایلند در تمام طول سال متقاضیان خود را دارد و بلیط بانکوک یکی از بلیط ها در محدوده آسیا است که متقاضیان زیادی دارد. اگر متقاضی خرید بلیط بانکوک هستید ما میتوانین بهترین مسیرها رابا مناسب ترین پروازها به شما پیشنهاد کنیم.
بلیط فرانکفورت
بلیط فرانکفورت
بلیط فرانکفورت آلمان یکی از بلیط های اروپا است که متقاضیان زیادی دارد و اگر متقاضی خرید بلیط فرانکفورت هستید ، میبایست خیی زودتر نسبت به خرید بلیط خود اقدام کنید .برای رزرو و خرید بلیط فرانکفورت ، به راحتی قادر خواهد بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط فرانکفورت را به راحتی خریداری نمایید

خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین

 

شرکت هورامان گشت ستاره ، با استفاده از سیستم خرید بلیط آنلاین هواپیما  این امکاان را فراهم نموده است تا شما فادر باشید، به صورت آنلاین و تنها در چند ثانیه ، بلیط مورد نظر خود را به اقصی نقاط دنیا خریداری کنید. ما سعی کرده ایم تا بهترین سیستم خرید بلیط آنلاین را با سیستم پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار بدهیم . با استفاده از این سیستم قادر خواهید بود نسبت به خرید بلیط چارتر ، بلیط پرواز های داخلی و بلیط پرواز های خارجی ، به صورت آنلاین اقدام  کنید و با کارت های شتاب به راحتی پرداخت نمایید و درضمن از خدمات 24 ساعته تیم فروش ما استفاده نمایید. با امکانات موجود در وب سایت ما ، قادر خواهید بود که صدها پرواز را با یکدیگر مقایسه کرده و هرکدام که از لحاظ قیمت و ساعت و شرایط پروازی برای شما مناسب تر میباشد را انتخاب کرده و خریداری نمایید .

خرید بلیط هواپیما داخلی به صورت آنلاین

با استفاده از سیستم آنلاین رزرواسیون بلیط داخلی ما قادر خواهید بود به راحتی پرواز های داخلی را در روزهای مختلف و با شرکت های هواپیمایی مختلف ببینید و نسبت به صدور ارزانترین و مناسب ترین بلیط در مسیر مورد نظر خود اقدام نمایید .در سیستم رزرواسیون آنلاین میوانید پرواز های  تمام شرکت های هواپیمایی معتبر را که پرواز های سیستمی و مشخص دارند از جمله شرکت هواپیمایی ایران ایر ، شرکت هواپیمایی ماهان ، شرکت هواپیمایی آسمان ، شرکنت هواپیمایی زاگرس ، شرکت هواپیمایی قشم ایر ، شرکت هواپیمایی معراج ، شرکت هواپیمایی کیش  را ببینید و به راحتی نسبت به صدور بلیط مورد نظر خود اقدام نمایید . از جمله مسیرهای داخلی پر فروش میتوان به بلیط هواپیما مشهد ، بلیط هواپیما اصفهان ، بلیط هواپیما کیش ، بلیط هواپیما شیراز ، بلیط هواپیما قشم و بلیط هواپیما اهواز اشاره کرد .

خرید بلیط هواپیما خارجی به صورت آنلاین

با سیستم رزرواسیون آنلاین ما قادر خواهید بود پرواز های خارجی را به اقصی نقاط دنیا با هم مقایسه کنید و بهترین پرواز را با توجه به تاریخ و زمان مورد نظر خود انتخاب کنید .مسیرهای پروازی مستقیم و غیر مستقیم در سیستم رزرواسیون ما کاملاٌ مشخص هستند و ساعت های بین پروازی و ترانزیت را نیز میتوانید کاملاٌ ببینید و با اطلاعات کامل و دقیق پرواز مورد نظر خود را خریداری کنید .این سیستم در کمترین زمان ممکن اطلاعات پرووازهای موجود در مسیر مورد نظر شما را به شما میدهد و ظرف چند دقیقه قادر به رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین و صدور آن با کارت های عضو شبکه شتاب خواهید بود. ازجمله شرکت های خارجی میتوان به  شرکت هواپیمایی امارات ، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین ، شرکت هواپیمایی قطر ایرویز ، شرکت هواپیمایی الاتحاد، شرکت هواپیمایی ماهان و شرکت هواپیمایی ایران ایر  اشاره کرد .

خرید بلیط هواپیما چارتر در مسیر داخلی

پروازهای چارتر به پروازهای گفته میشود که توسط یک شرکت و یا آژانس مسافرتی اجاره میشوند و معمولاٌ در مسیرهایی که تور برگزار میشوند و یا مسیرهای بسیار پرتردد برگزار میشوند. این پروازها شرایط ویژه ای دارند.  غیر قابل استرداد و غیر قابل تغییر تاریخ هستند و نرخ آنها نیز توسط شرکت چارترکننده تعیین میشود . البته در مورد مسیرهای داخلی معمولاٌ مطابق با نرخ مصوب فروخته میشوند .در فصل های کم مسافر و خلوت تر بلیط های چارتر را با قیمت ارزان تری میتوانید خریداری کنید و هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شویم ،شانس خرید بلیط ارزانتری داریم . اما به همان نسبت هم در فصل های شلوغ مثل تابستان و ایام نوروز گاهی بلیط ها از نرخ بلیط های سیستمی و مصوبه نیز بسیار گرانتر هستند . در مسیرهای داخلی ، پرواز های چارتردر مسیرهای مختلف برقرار است و میتوانید بلیط چارتر مشهد ، بلیط چارتر اهواز ، بلیط چارتر کیش ، بلیط چارتر قشم ،بلیط چارتر اصفهان و مسیرهای متفاوت دیگر را از طریق سامانه خرید بلیط آنلاین ما خریداری نمایید .

خرید بلیط هواپیما چارتر در مسیر های خارجی

از طریق سامانه رزرو بلیط ما قادر به رزرو بلیطهای چارتر خارجی خواهید بود و میتوانید این بلیط ها را با نرخ بسیار مناسب و به صورت آنلاین از طریق بخش فروش بلیط آنلاین در وب سایت ما تهیه کنید.  از جمله بلیط های چارتر خارجی که بسیار پرفروش بوده اند میتوان به بلیط چارتر دبی ، بلیط چارتر استانبول ، بلیط چارتر آنتالیا ، بلیط چارتر ازمیر ، بلیط چارتر کوالالامپور ، بلیط چارتر مسکو اشاره کرد. توجه داشته باشید که بلیط های چارتر غیر قابل استرداد میباشند .در ضمن اگر مایل هستید از نرخ بلیط های ارزان چارتری و بلیط های دقیقه نود آگاه شوید ، میتوانید در کانال تلگرام ما عضو شوید و از نرخ بلیط های ارزان و چارتر های دقیقه نود ما مطلع شوید .

نحوه صدور بلیط هواپیما به صورت آنلاین

  • جستجوی پرواز مورد نظر   : وارد بخش سامانه فروش بلیط آنلاین در وب سایت ما شوید و مسیر  مورد نظر ، تاریخ و تعداد نفرات را مشخص کرده و پرواز مورد نظر خود را جستجو کنید.
  • انتخاب بلیط مورد نظر : با بررسی لیست بلیط ها که به ترتیب قیمت نمایش داده شده است ، مناسب ترین پرواز را از نظر ساعت پروازی و قیمت انتخاب کنید .
  • خریداری بلیط مورد نظر : مشخصات و فرم اطلاعات مسافررا پر کرده و نسبت به صدور بلیط مربوطه و پرداخت با کارت های عضو شبکه شتاب اقدام نمایید .

چرا بلیط هواپیما  را به صورت آنلاین خریداری کنیم ؟

  • صرفه جویی در وقت و صدور بلیط بدون نیاز به مراجعه به دفاتر هواپیمایی
  • امکان جستجو و مقایسه قیمت بلیط و خرید مناسب ترین بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان
  • امکان خرید آنلاین خدماتی از قبیل ، ترانسفر فرودگاهی ،بیمه مسافرتی و خدمات تشریفات فرودگاهی