هواپیمایی جورجین ایرویز

02

آگوست
2017

بلیط هواپیما جورجین ایرویز

ارسال شده توسط : بست گشت/ 358 0

بلیط هواپیما جورجین ایرویز 

شرکت هواپیمایی جورجین ایرویز ، یکی از شرکت های هواپیمایی فعال در گرجستان است که در سال 1994 افتتاح گردیده و از سال 2004  در این کشور شروع به فعالیت نموده است .این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را با 4 فروند هواپیما آغاز کرد و کم کم با گسترش فعالیت ها ، تعداد هواپیما های خود را از 4 فروند به 10 فروند ارتقاء داد. با توجه به محبوب شده تور گرجستان و بلیط گرجستان در طول سال گذشته ، شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز پروازهایی را به تهران آغاز کرده است و در حال حاضر با خرید بلیط هواپیما جرجین ایرویز ، قادر خواهید بود به شهر تفلیس سفر کنید .این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به 12 نقطه  در خاورمیانه و اروپا پرواز دارد.

 

بلیط هواپیما جورجین ایرویز

imagesچرا با شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز سفر کنیم ؟

  • در حال حاضر با خرید بلیط هواپیما جورجین ایرویز ، میتوانید به شهر تفلیس گرجستان که یکی از مسیرهای پر طرفدار در طول تابستان میباشد، سفر کنید.
  • در حال حاضر هواپیمایی جرجین ایرویز از تهران پروازهای چارتر با نرخ بسیار مناسب به مقصد تفلیس را برگزار میکند و میتوانید با نرخ مناسب سفر کنید.

red-burst-clipart-1کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز و میزان بار مجاز

بلیط های این شرکت دارای 4کلاس  اصلی پروازی با نامهای کلاس اکونومی – بیزینس و فرست کلاس  میباشد .اما در حال حاضر پرواز هایی که از تهران به مسیر تفلیس انجام میشود ، چارتر بوده و در ارتباط باکسب اطلاعات دقیق در مورد  کلاس های پروازی و بار مجاز این پروازها ،با کانتر فروش تور گرجستان تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار بدهند.

 

imagesچگونه بلیط هواپیما جرجین ایرویز را خریداری کنیم ؟

با استفاده از بخش رزرو بلیط آنلاین سایت ما ، می توانید اطلاعات مربوط به بلیطهای چارتر هواپیمایی جرجین ایرویز را ببینید و شاعت حرکت و نرخ بلیط ها را در تاریخ های مختلف کنترل نموده و نسبت به خرید بلیط به صورت آنلاین اقدام نمایید.

 

خرید بلیط چارتر جورجین ایرویز به صورت آنلاین

 

بلیط هواپیما جورجین ایرویز

چون بلیط های تهران – تفلیس با هواپیمایی جورجین ایرویز در حال حاضر از نوع بلیط های چارتر میباشد ، امکان استفاده ادامه مسیر بر روی این بلیط ها امکان پذیر نمی باشد . اما اگر مایل باشید برای سفر از تفلیس به شهرهای دیگر ازبلیط هواپیما جورجین ایرویز استفاده کنید ، میتوانید به شهرهای باتومی گرجستان ، دبی ، وین ، آمستردام ، مسکو ، سنت پترزبورگ ، ایروان ، فرانکفورت ، اربیل ، آنتالیا ، اودسا اکراین ، کیف اکراین  سفر کنید .

 

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.