هواپیمایی تای ایرویز

01

آگوست
2017

بلیط هواپیما تای ایرویز

ارسال شده توسط : بست گشت/ 295 0

بلیط هواپیما تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز که به تازگی پروازهایی را از تهران به مقصد بانکوک برقرار کرده است ، بزرگترین ایرلاین کشور تایلند و حامل پرچم تایلند میباشد. این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را از سال 1988 شروع کرده است و در حال حاضر به حدود 80 نقطه در 37 کشور پرواز برقرار کرده است . این شرکت هواپیمایی داری ناوگانی دارای 90 هواپیمای ایرباس و بویینگ است .با خرید بلیط هواپیما تای ایرویز علاوه بر تایلند ، میتوانید به کشورهای آسیایی و اقیانوسیه پرواز داشته باشید.تمام پرواز های تای ایرویز با یک توقف در فرودگاه بین المللی تایلند و یا پوکت انچام میشوند.

 

بلیط هواپیما تای ایرویز

imagesچرا با شرکت هواپیمایی تایی ایرویز سفر کنیم ؟

  • با خرید بلیط هواپیماتای ایرویز  ،از سرویس مرتب و با کیفیت  این شرکت هواپیمایی در مسیر های مختلف استفاده خواهید کرد.
  • با بلیط  هواپیما الاتحاد  قادر خواهید بود به بیش از 80 نقطه در دنیا به راحتی سفر کنید.
  • در مسیرهای پروازی زمان توقف شما در نقطه میانی ( بانکوک – پوکت ) با خواهد بود و همچنین نیاز به دریافت ویزای ترانزیت ندارید. اما اگر بخواهید در زمان توقف از فرودگاه خارج شوید حتماٌ لازم است که ویزا داشته باشید.
  • در حال حاضر هواپیمایی تای ایرویز  از تهران و مشهد  پرواز هایی به بانکوک را دارد و همینطور میتوانید از پرواز های ادامه مسیر این شرکت هواپیمایی به راحتی استفاده کنید.
  • شرکت هواپیمایی تای ایرویز در چند سال متوالی برنده جایزه در زمینه سرویس ده یداخل کابین گردیده است و در 2006 نیز به عنوان ایرلاین سال انتخاب شده است.
  • بلیط هواپیما تای ایرویز در مسیر های آسیایی از نرخ بسیار مناسبی برخوردار است .

red-burst-clipart-1کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی تای ایرویز و میزان بار مجاز

بلیط های این شرکت دارای 4کلاس  اصلی پروازی با نامهای کلاس اکونومی – اکونومی پلاس – سیلک کلاس- فرست کلاس  میباشد .

  • بلیط اکونومی این شرکت هواپیمایی که با نرخ های مختلف روی سیستم فروش بلیط مشخص است.تمام صندلی های بخش اکونومی مجهز به صفحه نمایش هستند و صندلی های بسیار راحتی دارند.بار مجازبرای کلاس پرواز اکونومی 30 کیلوگرم است .
  • بلیط های اکونومی پلاس  این شرکت هواپیمایی ، سرویس بسیار مناسبی نیز دارند . در پرواز های بویینگ این شرکت هواپیمایی 18 صندلی مخصوص اکونومی پلاس وجود دارد .صندلی هایی که کاملاٌ به تخت تبدیل میشوند و بزگت تر و راحتت ر از صندلی های کلاس اکونومی هستند از جمله امکانات این بلیط ها هستند.بار مجازبرای کلاس پرواز اکونومی پلاس 30 کیلوگرم است .
  • بلیط سیلک کلاس که در واقع به حای بیزینس کلاس در پرواز های تای ایرویز را دارد ، در پرواز های مختلف سرویس های مختلفی را ارائه میدهد. در برخی از انواع ایرباس ها این صندلی ها به تخت 180 درجه تبدیل میشود و شما قابلیت استفاذه از سرویس ویژه غذایی نیز خواهید بود.بار مجازبرای کلاس پرواز سیلک پلاس 40 کیلوگرم است .
  • با خرید بلیط هواپیما تای ایرویز به صورت فرست کلاس ، از اقامت در بزرگترین کابین فرست کلاس اقامت کنید و از طعم غذاها و سرویس پذیرایی شرقی لذت ببرید . بار مجازبرای کلاس پرواز فرست  40 کیلوگرم است .

 

imagesچگونه بلیط هواپیما تای ایرویز را خریداری کنیم ؟

با استفاده از بخش رزرو بلیط آنلاین سایت ما ، میتوانید به راحتی بلیط هواپیما تای ایرویز را خریداری نمایید. کافیست در سامانه خرید بلیط آنلاین ، بخش بلیط خارجی را انتخاب کنید و مسیر مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی قسمت جستجو کلیلک کنید . در لیست نمایش داده شده میتوانید بلیط هواپیما تای ایرویز را انتخاب کرده و به راحتی با استفاده از کارت های شبکه شتاب نسبت به خرید بلیط مورد نظر خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که امکان خرید  بلیط های غیر مستقیم این شرکت که با یک توقف در فرودگاه بانکوک انجام میشوند نیز از طریق سیستم خرید بلیط آنلاین ما امکان پذیر است .

 

خرید بلیط  هواپیما تای ایرویز به صورت آنلاین

 

 بلیط هواپیما تای ایرویز

بلیط های مسیرهای خارجی هواپیمای تای ایرویز عبارتند از :

اگر قصد انتخاب پرواز های خارجی را با شرکت هواپیمایی  تای ایرویز را دارید ، باید توجه داشته باشید که این پرواز ها از طریق فرودگاه بانکوک  انجام می گردد و اگر به مسیری غیر از بانکوک پرواز میکنید ، شما یک توقف در  فرودگاه بین المللی بانکوک خواهید داشت و پرواز شما عوض خواهد شد . البته اگر کل مسیر خود را یکجا خریداری کنید و اصطلاحاٌ کد رزرو کل مسیر شما یکی باشد ، احتیاج به اینکه بار خود را در فرودگاه بانکوک تحویل بگیرید نخواهید داشت و بارتان را در مقصد تحویل خواهید گرفت .

 

از جمله بلیط های پر فروش شرکت هواپیمایی تای ایرویز میتوان از مسیر های ذیل نام برد

بلیط تهران -بانکوک ، بلیط تهران – بوکت ، بلیط تهران -دهلی ، بلیط تهران -بمبی ، بلیط تهران -اوکلند نیوزلند ، بلیط تهران -پکن ، بلیط تهران -شانگهای ، بلیط تهران – گوانجو، بلیط تهران -بوسان، بلیط تهران -سئول ، بلیط تهران -ملبورن  ،بلیط تهران -پرت ، بلیط تهران -سیدنی، بلیط تهران -کلمبو ، بلیط تهران -جاکارتا، بلیط تهران -دنپاسار بالی ، بلیط تهران -اوساکا ، بلیط تهران -توکیو ، بلیط تهران -هنگ کنگ ، بلیط تهران -هانوی ، بلیط تهران -مانیل ،بلیط تهران -کامبوج،  بلیط تهران -سنگاپور ،

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.