تور ترکیه از تورهای بسیار پر طرفدار درکل طول سال است و هر ساله توریست های بسیاری به شهرهای مختلف ترکیه سفر کرده و تعطیلات خود را میگذرانند . با سفر با تور ترکیه قطعاٌ تعطیلات به یاد ماندنی خواهید داشت و شانس بازدید از دیدنیهای منحصر به فرد ترکیه را خواهید داشت . ما پکیج های تور ترکیه بسیار متنوعی را میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم که مطابق با سلیقه شما باشد و بتوانید آنطور که مایل هستید از تعطیلات خود لذت ببرید .
تایلند ، کشور پادشاهی که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و جزو قطب های اصلی گردشگری دنیا به شمار می آید. تور تایلند جزو پرطرفدارترین تورها بوده و اغلب گردشگران مایل هستند چندین باربه تایلند سفر کنند. سواحل زیبای تایلند با طبیعت بکر و سرسبز ، مراکز خرید متعدد با قیمت های ارزان ، معابد و جاذبه های توریستی و دیدنیهای سنتی ،از جمله عواملی هستند که این کشور را تبدیل به کشوری با بیشترین تعداد گردشگر در بین کشورهای آسیای جنوب شرقی کرده است .
وجود هتل های لوکس ، آب و هوای مدیترانه ای ، ورزش های آبی و مراکز خرید در شهر آنتالیا موجب شده است تا تور آنتالیا در رده پر طرفدارترین تورهای تابستانی به شمار آید . آنتالیا مقصدی است که بسیاری از گردشگران مایلند برای دفعات متعدد به آن سفر کنند و از گذراندن تعطیلات خود لذت ببرند. پکیج های تورهای آنتالیا با پرواز ها و هتل های مختلف در فصل بهار و تابستان به فروش میرسد.
تور استانبول از تورهای پرطرفداراست که در تمام طول سال برگزارمیشود .شهر استانبول یکی از قدیمی ترین و زیباترین شهرهای دنیا و دومین شهر بزرگ ترکیه میباشد که در طول تاریخ محل امپراطوری های بزرگ بوده و همواره مورد اهمیت قرار داشته است . به همین دلیل هم امروزه در کنار فضای مدرن و به روز آثاری از تاریخ و تمدن های قدیمی به چشم میخورد و به همین دلیل این شهر داری زیبایی متفاوت از شهرهای دیگر است .
تور دبی یکی از پرطرفدارترین تورهایی میباشد که در تمام طول سال مسافرین جهت مسافرت انتخاب میکنند.در دهه 1900 حاکمان وقت دبی تصمیم گرفتند تا مالیات را برای تجار خارجی رایگان نمایند و این امر همراه با موقعیت استرانژی دبی و واقع شدن آن در منطقه میانی بین آسیا و اروپا ، موجب گردید تا این دهکده کوچک رفته رفته ترقی کرده و امروزه یکی از لوکس ترین و بااهمیت ترین بنادر تجاری مهم دنیا به حساب می آید .
مالزی قلب آسیا است و با سفر با تور مالزی میتوان گفت که آسیای واقعی را دیده اید .این کشور که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است ، با تایلند هم مرز است و از طریق یک پل نیز به جزیره سنگابور متصل می گردد. شاید جالب باشد بدانید که کشور مالزی از دو جزیره مجزا تشکیل شده است ، شبه جزیره ماله که به نام مالزی غربی مشهور است که بخش اصلی این کشور را تشکیل میدهد و کوالالامپور ، پایتخت مازی نیز در این بخش واقع شده است و شبه جزیره شرقی با برونئی که به مالزی شرقی مشهور است.
نمایش 1-6 از 14 نتیجه for قاره آسیاClear All