لیست تور ها

مارماریس یکی از زیباترین شهر های ساحلی ترکیه است که به بهشت ترکیه مشهور است . این شهر توریستی پیشنهاد مناسبی برای علاقمندان به طبیعت و همینطور کسانی که مایل به گذراندن تعطیلات آرام و رویایی در کنار دریا میباشند . اگر علاقمند به سفر به شهر مارماریس هستید، از پکیج های ویژه تور مارماریس ما استفاده کنید و از اقامت در این شهر زیبا لذت ببرید .
شهر آلانیا ، شهر ساحلی کوچکی است در فاصله یک ساعت و نیم از آنتالیا قرار گرفته است . آلانیا یکی از توریستی ترین شهر های ترکیه است که در کنار ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته است و هرساله توریست های زیادی از آن بازدید میکنند. با پکیج تور آلانیا همراه شوید و سری به این بهشت مدیترانه ای بزنید و از گذراندن تعطیلات خود در این شهر ساحلی لذت ببرید.
تور آنکارا یکی از تورهایی است که در تمام طول سال طرفداران خاص خود را دارد . پایتخت ترکیه شهر آنکارا ، از لحاظ توریستی خیلی مورد توجه گردشگران نمی باشد . اما وجود سفارتخانه ها و دانشگاههای معتبر در این شهر موجب شده تا توریست ها عمدتاٌ برای دریافت ویزا از سفارتخانه ها و کسب اطلاعات در مورد دانشگاههای آنکارا در تمام طول سال به این شهر سفر کنند.
تور ترکیه از تورهای بسیار پر طرفدار درکل طول سال است و هر ساله توریست های بسیاری به شهرهای مختلف ترکیه سفر کرده و تعطیلات خود را میگذرانند . با سفر با تور ترکیه قطعاٌ تعطیلات به یاد ماندنی خواهید داشت و شانس بازدید از دیدنیهای منحصر به فرد ترکیه را خواهید داشت . ما پکیج های تور ترکیه بسیار متنوعی را میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم که مطابق با سلیقه شما باشد و بتوانید آنطور که مایل هستید از تعطیلات خود لذت ببرید .