لیست تور ها

تور ترکیه از تورهای بسیار پر طرفدار درکل طول سال است و هر ساله توریست های بسیاری به شهرهای مختلف ترکیه سفر کرده و تعطیلات خود را میگذرانند . با سفر با تور ترکیه قطعاٌ تعطیلات به یاد ماندنی خواهید داشت و شانس بازدید از دیدنیهای منحصر به فرد ترکیه را خواهید داشت . ما پکیج های تور ترکیه بسیار متنوعی را میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم که مطابق با سلیقه شما باشد و بتوانید آنطور که مایل هستید از تعطیلات خود لذت ببرید .
آب و هوای فوق العاده اروپا در طول تابستان و دیدنیهای فروان آن موجب شده است تا تور اروپا جزو مقاصد گردشگری بسیار پرطرفدار باشد.با سفر با تور اروپا هم قادر خواهید بود از دیدنی های تاریخی باشکوه و بینظیر دیدن کنید ، هم از طبیعت زیبا ی اروپا لذت ببرید و هم از فضای رستوران ها و کافه تریا ها و شب های تابستانی اروپا لذت ببرید و بدون شک تجربه ای به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای شما خواهد بود.
اگردر ایام تابستان مایل به سفر به ترکیه هستید ،تور بدروم یکی از پیشنهادات ما خواهد بود .شهر بدروم در جنوب غذبی ترکیه و در کنار دریای اژه قرار گرفته است و سالانه بیش از یک میلیون توریست در فصل تابستان از این شهر ساحلی زیبا دیدن میکنند.کوچه پس کوچه های باریک که با گلدان های کوچک تزیین شده اند، منظره زیبای دریای اژه ، هنل های لوکس و رستوران هایی با کیفیت عالی همه در کنار هم تور بدروم را به توری جذاب تبدیل کرده است .
تور ایتالیا از تورهای بسیار پرطرفدار در بین مسیرهای تور اروپا میباشد و گردشگران ایرانی و خارجی بسیار زیادی سالانه به این کشور سفر می کنند.. وقتی با تور ایتالیا به این کشور سفر میکنید ، از گنجینه بسیار غنی و زیبایی که از امپراطوری رم باستان باقیمانده است و متعلق به سالهای پس از میلاد مسیح و زمان قدرتمندی امپراطوری رم میباشد ، دیدن خواهید کرد.