تورها

نمایشگاه پلاستیک استانبول وصنایع وابسته ، بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در این منطقه میباشد. این نمایشگاه که از تاریخ 15 تا 18 آذر96 (6-9 دسامبر2017) در شهر استانبول برگزار می گردد، متخصصان و افراد مرتبط با این رشته را برای کسب اطلاعات از آخرین فناوری ها و متدهای به روز و تکنولوژی این صنعت را دور هم جمع میکند.
نمایشگاه کودک، نوزاد و مادر استانبول ، یکی از بزرگترین نمایشگاههای در زمینه مادر و کودک است که از تاریخ 10 تا 13 ژانویه 2018 (20 تا 23 دیماه 1396 ) در شهر استانبول برگزار میشود. این نمایشگاه تنها نمایشگاه و بزرگترین نمایشگاهی است که در این زمینه در ترکیه برگزار میشود و از این رو دارای اهمیت ویژه ای میباشد .
برای کسب اطلاعات در ارتباط با تورهای ارزان کوش آداسی و لحظه آخری کوش آداسی از وب سایت ما بازدید کنید .
نمایشگاه تاسیسات استانبول ، یکی از مهمترین نمایشگاهای صنعتی استانبول است که از تاریخ 18تا21 بهمن (07 تا10 فوریه 2018 ) در شهر استانبول برگزار خواهد شد. موضوع این نمایشگاهها را صنایع تاسیساتی ، پمپ ها ،شیرآلات، اتصالات و سیستم های تصویه و عایق کاری و موارد مرتبط به این رشته ها میباشد.
علاقمندان به رشته کشاورزی ، باغبانی و تکنولوژی های مربوط به کشاورزی ، گلخانه ها و فناوری و تجهیزات کشاورزی حتماٌ با نمایشگاه کشاورزی آنتالیا آشنا هستند. این نمایشگاه که امسال هفدهمین سال برگزاری آن میباشد ، مهمترین نمایشگاه کشاورزی دراوراسیا و ترکیه میباشد و هر سال شرکت های متعدد و به نام در این نمایشگاه غرفه دارند.
نمایش 1-6 از 45 نتیجه