نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای چین 22-24 تیر ماه 96 (13-15 جولای)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای چین 22-24 تیر ماه 96 (13-15 جولای)

Departure Date

Every Monday

Views

142

یکی از مشهورترین و قدیمی ترین نمایشگاههای تجهیزات پزشکی در دنیا، نمایشگاه شانگهای میباشد.این نمایشگاه به صورت بسیار کوچکتری برای اولین بار در سال 1979 در شهر شانگهای چین برگزار شد و میتوان گفت از همان زمان اهمیت ویژه ای در بین نمایشگاههای برگزار شده در آسیا را داشت. نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چین که نام اختصاری CMEH را دارد در واقع بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در آسیا میباشد که سالهاست تمام علاقمندان به این صنعت را کنار خود جمع کرده است .

درنمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چین جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های به روز دنیا برای علاقمندان و صاحبان این رشته عرضه میشود و به اغلب افرادی که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت دارند، توصیه می گردد تا حتماٌ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند. در این نمایشگاه تجهیزاتی از قبیل :

  • تجهیزات رادیدلوژی و عکسبرداری
  • تجهیزات ویژه بخش اورژانس و اتاق جراحی فوری
  • تجهیزات بخش لابراتوار و آزمایشگاهی
  • تجهیزلت پزشکی تشخیصی
  • تجهیزات مربوط به پرستاری و ریکاوری

نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چینزمان برگزاری این نمایشگاه امسال بین تاریخ های 13 تا 15 ماه جولای خواهد بود . اگر مایل به شرکت درنمایشگاه نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چین  میباشید ،میتوانید از پکیج های ویژه تور نمایشگاهی ما استفاده کنید.پکیج های تور نمایشگاههی به دلیل داشتن مترجم ویژه و همچنین برنامه تور منطابق با زمان نمایشگاه و اقامت در هتل های نزدیک نمایشگاه بیشتر برای شما کاربرد خواهد داشت.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چین

برای مسافرت با تور چین ، نیاز به دریافت ویزای چین دارید و به دلیل شلوغ بودن سفارت چین در ایام تابستان پیشنهاد میکنیم اگر مایل به بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی شانگهای-چین   میباشید ، با همکاران ما در دفتر تهران تماس گرفته و سریعتر نسبت به درخواست ویزای ورودی چین  و همینطور خرید بلیط و یا پکیج تور مورد نظر خود اقدام نمایید . همکاران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در ارتباط با بلیط و ویزا به مقصد چین میباشند .

اینها را هم ببینید