مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

جاهای دیدنی گوانجو

شهر گوانجو چین ، با هشت میلیون جمعیت ، بزرگترین شهر بخش جنوبی چین محسوب میشود. گوانجو یکی قدیمیترین بنادر چین است که در تمام طول تاریخ اهیمت زیادی داشته و از آن به عنوان دروازه جنوبی چین یاد میشود.اما امروزه شهر گوانجو چین یکی از مدرنترین ومهمترین شهرهای چین است که در زمینه واردات و صادرات بسیار فعال بوده و همینطور سالهاست که به عنوان قطب تجاری چین شناخته میشود. اغلب نمایشگاههای مهم چین که از نمایشگاههای مهم دنیا هستند در این شهر برگزار میشود و این شهر نقطه ملاقات تجار و صاحبان بیزینس شده است و اما در کنار همه اینها، گوانجو شهری تاریخی، زیبا و پر از دیدنیهای مختلف میباشد. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره جاهای دیدنی گوانجو در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین پکیج های تورگوانجو را با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید . اقامت در بهترین هتل های گوانجو با پرواز های مختلف و و با مناسب ترین قیمت ها وهمینطور پکیج های نمایشگاهی تور گوانجو تجربه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با کانتر تور ما با شماره های ذیل تماس بگیرید .

جاهای دیدنی گوانجو

برج کانتون گوانجو

یکی از جاهای دیدنی گوانجو ، برج مخابراتی این شهر است که به نام برج کانتون معروف میباشد . این برج با ارتفاع ۶۰۰ متر، بلند ترین ساختمان گوانجو است و در سال ۲۰۱۰ و زمان برگزاری بازیهای آسیایی درش هر گوانجو ساخته شده است و در آن زمان بلند ترین برج مخابراتی دنیا محسوب می گردید . این برج دارای طراحی بسیار ویژه و چشم گیری است. در نمای خارجی این برج از لوله های که به دور هم پیچیده شده اند ، استفاده شده است . منظره این برج در شب و به دلیل نورپردازی های زیبایی که روی آن صورت گرفته است، جلوه زیبایی به شهر گوانحو میدهد.

جاهای دیدنی گوانجو

جزیره شامیان گوانجو

این جزیره یکی از جاهای دیدنی گوانجو است که دارای تاریخی کهن میباشد. این جزیره که به نام حزیره شنی شناخته میشود ، با وسعتی حدود ۳۰ هکتار در وسط رودخانه مروارید شهر گوانجو قرار گرفته است .این جزیره در قرن نوزدهم محلی برای اقامت خارجیان محسوب میشد و فرانسوی ها و انگلیسی ها در این جزیره اقامت داشتند و بسیاری از ساختمان ها در آن دوره به سبک غربی ها ساخته شد که امروزه نیز باقیمانده است . این جزیره در حال حاضر ۳ خیابان اصلی دارد و در گوشه و کنار این جزیره مجسمه های برنزی زیبا ،ساختمان های قدیمی با معماری های متفاوت و زیبا و بلوارهایی سرسبز و پر از گل و گیاه و حوحچه ها و فواره ها ، دیده میشود. این جزیره با چند پل به شهر متصل میشود و یکی از جاهای دینی شهر گوانجو است .

جاهای دیدنی گوانجو

مجموعه تفریحی چایم لانگ گوانجو

یک مجتمع تفریحی و توریستی بر اساس استاندارد های بین المللی است که با وسعتی بیش از ۶۰ هکتار در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده است . این مجموعه دارای پارک سرگرمی ، پارک سافاری ، پارک آبی، سیرک بین المللی، پارک کروکدیل ها و مرکز گلف میباشد.  در بخش پارک سرگرمی این مجموعه رولر کاستری با ۶۱ متر ارتفاع و سرعت ۱۰۵ کیلومتر در ساعت وجود داردکه جزو بزرگترین رولر کاسترهای دنیا میباشد. پارک آبی این مجموعه نیز بزرگترین پارک آبی در آسیا میباشد . در این مجموعه ۳ هتل نیز برای اقامت توریست ها تعبیه شده است . این مجموعه جزو  جاهای دیدنی گوانجو است که حتماٌ بازدید از آن را به شما توصیه میکنیم .

جاهای دیدنی گوانجو

تپه نیلوفر آبی یا تپه لوتوس

یکی از جاهای دیدنی گوانجو که قدمتی ۲۰۰۰ ساله دارد ،تپه لوتوس یا تپه نیلوفر آبی است که از ۴۸ تپه کوچک قرمز سنگی تشکیل شده است .بلندترین این تپه ها ۱۰۵ متر است و در دلتای رودخانه مروارید و در فاصله ۲۰ کیلومتری شهر گوانجو واقع شده است. در این منطقه بزرگترین تندیس الهه رحمت که حدود ۴۱ متر ارتفاع دارد قرار گرفته است . این تندیس از ۱۲۰ تن برنز سخته شده و رویآن با ورقه های طلا پوشانیده شده است .در سفر به گوانجو بازدیداز این منطقه رادر برنامه خود قرار بدهید و از زیبایی آن لذت ببرید.

جاهای دیدنی گوانجو

معبد ۶ درخت انجیر

این معبد یکی از جاهای دیدنی گوانجو با تاریخ ۱۴۰۰ ساله است . این مبعد در طول تاریخ بارها بازسازی شده و همینطور چندین بار نام آن تغییر داده شدهاست. امروزه از این معبد به عنوان معبد ۶ انجیر نام برده میشود. ۳ تندیس بودایی باستانی که از جنس مس هستند و نشان دهنده حال ، گذشته و آینده میباشند ، در این معبد نگهداری میشوند.این معبد یکی از معابد مقدس بوداییان محسوب میشود و در هنگام بازدید از این معبد ، افرادی خواهید دید که با روشن کردن عود در این معبد دعا میکنند . در زمان سالن و وهمینطور اعیاد بوداییان این معبد مملو از جمعیت میشود .

جاهای دیدنی گوانجو

رودخانه مروارید

رودخانه مروارید سومین رودخانه طولانی چین است که بخشهایی از آن از شهر گوانجو عبور میکند. علت نام گذاری این رودخانه به رودخانه مروارید ، به دلیل وجود قطعه سنگ بزرگ و صیقلی است که در داخل این رودخانه قرار دارد و به صورت یک مروارید بزرگ در میان آب این رودخانه میدرخشد. امروزه این رودخانه از میان شهر گوانجو عبور میکند و در طول مسیر این رودخانه ۱۰ پل بزرگ ایجاد شده است که دوطرف شهر گوانجو را به هم متصل میسازد. رودخانه مروارید یکی از جاهای دیدنی گوانجو است و پیشنهاد میکنیم در زمان سفر به گوانجو از تورهای ویژه گشت بر روی این رودخانه استفاده کنید و از منظره زیبایی آسمانخراش ها و ساختمان هایی که در دو طرف این رودخانه ایجاد شدند و با نورپردازی زیبا ، چهره زیبایی به شهر گوانجو داده اند ، دیدن کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید