مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل تامارا رزیدنس استانبول

هتل تامارا رزیدنس استانبول یکی از هتل های ۴ ستاره استانبول است که در منطقه بی اوغلو – تکسیم وافع شده است .این هتل ۴ ستاره کوچک دارای ۲۰ اتاق میباشد. اناف های این هتل ۴ ستاره کوچک بسیار نمیز میباشد و برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب میباشد . هتل تامارا رزیدنس استانبول ، امکانات زیادی برای مسافرین نمیباشد اما به دلیل سرویس مناسب و قیمت خوب و موقعیت محلی ، جزو هتل های بسیار پر طرفدار میباشد. این هتل دارای یک رستوران و یک کافه تریای کوچک میباشد . سرویس این هتل به صورت خدمان اقامت همراه با صبحانه میباشد و برای صرف ناها ر و یا شام میتوانید به صورت جداگانه از سرویس رستوران هتل استفاده کنید . اگر مایل به اقامت در هتلی هستید که در قلب استانبول قرار گرفته باشد و دسترسی راحتی به مناطق مختلف شهر استانبول داشته باشد و همینطور قیمت مناسبی داشته باشد ، این هتل برای شما مورد بسیار مناسبی میباشد .

امکانات هتل تامارا رزیدنس استانبول

  • رستوران
  • کافه تریا
  • اینترنت رایگان

نحوه رزرواسیون هتل تامارا رزیدنس استانبول

  • علاقمتدان به اقامت در هتل تامارا رزیدنس استانبول ، میتوانند این هتل را از طریق وبسایت ما به صورت آنلاین و با بهترین قیمت رزرو کنید و واچر هتل خود را نیز به صورت آنلاین دریافت کنند .
  • هتل تامارا رزیدنس استانبول به دلیل قیمت مناسب و موقهیت محلی مناسب ، در اغلب پکیج های تور استانبول دیده میبشود و شما میتوانید اطلاعات پکیج های تور استانبول را از کانتر فروش تور ما در آژانس هورامان گشت دریافت کتید .

موقعیت محلی هتل

  • هتل تامارا رزیدنس استانبول ، در منطقه بی اوغلو در منطقه تکسیم قرار گرفته است . با اقامت در این هتل دسترسی بسیار راحتی به خیابان استفلال و میدان تکسیم استانبول خواهید داشت و هنچنین با استفاده از متروی این منطقه دسترسی بسیار راحتی یه تمام مناطق شهر استانبول خواهید داشت .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید