مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

قوانین جدید ویزای امارات

قوانین جدید ویزای امارات

مسافرینی که قبلاٌ به دبی سفر داشته اند ، با شرایط ویزای ورودی دبی کاملاٌ آشنا هستند . تمام اتباع خارجی ( به جز چند کشور محدود ) برای ورود به دبی موظف به دریافت ویزای ورودی میباشند . در واقع دبی جزو تنها کشورهایی است ه ویزای ورودی آن به جای اینکه در سفارتخانه های این کشور صادر شود ، توسط اداره مهاجرت وکار دبی صادر میشود . طبق اطلاعیه رسمی اداره مهاجرت دبی از تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۹ قوانین جدید ویزای امارات اجرا خواهد گردید و برای دریافت ویزای این کشور میبایست اسکن واضح از صفحه اول پاسپورت ، عکس رنگی ۳ در ۴ پشت سفید ، کارت ملی و شناسنامه خود را به آژانس هواپیمایی تحویل دهید تا برای دریافت ویزای دبی شما ، اقدام شود .

قوانین جدید ویزای امارات

علاوه بر قوانین جدید ویزای امارات ، حتماٌ به یاد داشته باشید که مدت اعتبار ویزای کشور امارات متحده عربی ۱۴ روز است؛ به عبارت دیگر، مسافر ملزم است که قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا به این کشور ورود کند. همچنین، مسافر می‌تواند پس از ورود به کشور امارات فقط ۱۴ روز در آن کشور اقامت داشته باشد و در صورت تاخیر مسافر مشمول جریمه خواهد شد . بنابراین به نوع ویزای خود دقت کنید و کلیه اطلاعات را در ارتباط با تاریخ ورود و تعداد روزهایی که میتوانید در دبی اقامت داشته باشید را بپرسید و مطابق با آن برای سفر خود برنامه ریزی کنید تا به مشکلی برخورد نکنید . علاوه بر این توجه داشته باشید که  در صورتی که قصد ورود به امارات از طریق فرودگاه شهری غیر از دبی ( ابوظبی ، شارجه  و …… ) را دارید ، باید ویزای ورود به همان شهر را تقاضا کنید . 

قوانین جدید ویزای امارات

در قوانین جدید ویزای امارات نیز مانند قوانین گذشته در زمان صدور ویژا نیاز به مصاحبه حضوری در کنسولگری این کشور نخواهید داشت و تمام مدارک شما پس از ارسال توسط اداره کار و مهاجرت دبی بررسی خواهد گردید و در صورت کامل بودن مدارک ویزای شما ظرف حدود ۷ روز کاری صادر خواهد گردید . توجه داشته باشید که صرفاٌ صدور ویزا برای ورود کفایت نمی کند و شما بای همزمان با دریافت ویزا به قوانین دولت امارات متحده عربی نیز پایبند باشید . اگر ویزای شما به صورت ویزای کفالت صادر شده است ، ( خانم های مجرد و یا دختر خانم ها و آقایان که ویزای آنها به شرکت کفالت و به صورت ویزای همراه صادر شده است ) . حتماٌ میبایست با همراه خود به دبی وارد شوند . در غیر این صورت از ورود آنها جلوگیری خواهد گردید . برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با شرایط ویزاهای دبی و همچنین بهترین تورهای دبی ، همکاران ما در آژآنس هورامان گشت ، آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما میباشند .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید