مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول ۷-۱۰ آذر ماه ( ۲۸ نوامبر تا ۱ دسامبر )

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول ،که با نام تجاری AYSAF مشهور است ، یکی از نمایشگاههای مشهور در ارتباط با صنایع کفاشی است که  از تاریخ  ۷-۱۰ آذر ماه ( ۲۸ نوامبر تا اول دسامبر ) درشهر استانبول برگزار میشود . این نمایشگاه که توسط گروه نمایشگاهی سی ان آر در منطقه پشیل کوی در فضایی به مساحت ۶۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار میشود ، دارای حدود ۴۲۰ غرفه از حدود ۲۰ کشور مختلف خواهد بود و پیش بینی میشود که حدود ۳۰٫۰۰۰ نفر بازدید کننده از کشورهای مختلف برای بازدید از این نمایشگاه به استانبول سفر کنند . در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۵٫۰۰۰نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و عملکرد موفق این نمایشگاه موجب شده است تا امسال بازدید کنندگان بیشتری قصد بازدید از این نمایشگاه را داشته باشند .

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول دارای بخش های مختلفی است و شرکت های مختلفی در این نمایشگاه دارای غرفه میباشند . اغلب برند ها و شرکت های مشهور دنیا را که در ساخت و تولید کفش مطرح میباشند را در این نمایشگاه میتوانید ببینید .کشور ترکیه در زمینه تولید چرم و کفش های چرمی ، جزو یکی از تولیدکنندگان مشهور جهانی میباشد و به همین دلیل بازدید از این نمایشگاه در ترکیه اهمیت بیشتری از سایر نمایشگاههای مرتبط با تولید کفش و چرم ، دارد . یکی از بخش های بسیار پر طرفدار در این نمایشگاه ، بخش تولید کفش های دست دوز میباشد . این کفش ها بسیار گران قیمت تر از کفش های دیگر بوده و در این نمایشگاه میتوانید مراحل تولید کفش های دست دوز را ببینید و در صورت تمایل سفارش بدهید .

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول ، دارای بخش هایی مربوط به لوازم جانبی تولید کفش از جمله کفی ، پاشنه ، قالب و پارچه میباشد . در بخش دیگری از این نمایشگاه شرکت های تولید کننده چرم مصنوعی  فعالیت دارند و میتوانید با شرکت های تولید کننده چرم مصنوعی و آشنا شده و از به روزترین تولیدات چرم مصنوعی دنیا بازدید کنید . بازدیدکنندگان این نمایشگاه را تولیدکنندگان کفش و عمده فروشان و واردکنندگان لوازم جانبی کفش تشکیل میدهند. بازدید کنندگان این نمایشگاه بیشتر از کشورهای الجزایر ، آذربایجان ، بلژیک ، مصر ، اتریش ، فرانسه ،آلمان ، ایران ، قزاقستان ، لبنان ، مراکش ، روسیه ، اسپانیا و اکراین به استانبول سفر می کنند .

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول

نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول ، رویدادی مهم است که علاقمندان و متخصصان این صنعت را از اقصی نقاط دنیا به دور هم جمع می کند . اگر شما هم مایل به بازدید از این نمایشگاهخ و شرکت در این رویداد مهم میباشید ، با همکاران ما در آژانس هورامان گشت تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی رادر ارتباط با تور ویژه بازدسد از نمایشگاه کفش و صنایع مرتبط صنعت کفاشی استانبول در اختیار شما قرار دهند . سالها برگزاری تورهای ویژه نمایشگاه ما را در برگزاری این تورها متخصص نموده است و با بهترین پکیج های تورهای نمایشگاهی در خدمت شما میباشیم .

برا دریافت تورهای نمایشگاهی آینده عضو خبرنامه ما شوید

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید