مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا ۱۶ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ تا ۲۹ دی ماه )

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا ، یک رویداد ۴ روزه بین المللی است که امسال از تاریخ  ۱۶ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ تا ۲۹ دی ماه ) در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی آنتالیا برگزار خواهد گردید . آنتالیا یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و هتل های ۵ ستاره و لوکس آن به دلیل برخوردار بودن از سرویس غذایی آل اینکلوسیو و همینطور امکانات رفاهی کامل ، در سراسر دنیا مشهور میباشد و به همین  دلیل برگزاری این نمایشکاه در شهر آنتالیای ترکیه و گردهمایی هتل داران مشهور از سراسر دنیا ، رویداد مهمی محسوب می گردد . این نمایشگاه که امسال بیست و ششمین دوره آن برگزار خواهد گردید ، همزمان با نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا برگزار میشود و همزمان امکان بازدید در ۲ نمایشگاه در شهر آنتالیا را خواهید داشت .

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا ، دارای بخشهای مختلفی است که از بین آنها میتوان به ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در رستوران های هتل ها ،تجهیزات کامل آشپزخانه ها، تجهیزات مرتنبط با بخش شستشوی و خشکشویی لباس ها ،تجهیزات مربوط به  فست فود  ، تجهیزات مربوط به تولید شیرینی و دسر ، تجهیزات و مواد اولیه  (شیشه، پرسلن، فلز)، پارچه های کغاربردی در بخش های مختلف هتل از جمله مبلمان و همینطور دکوراسیون ، تجهیزات و لوازم کاربردی در دکوراسیون، مبلمان هتل،مبلمان و تجهیزات مربوط به سالن های کنفرانس و سمینار ، لباس فرم پرسنل ، تجیزات و مواد تمیز کنند و در نهایت ابزار و تجهیزات فنی مورد استفاده در هتل ها میباشد . امسال حدود ۵۰۰ شرکت از کشورهای مختلف در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و جدید ترین تولیدات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند داد .

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا که امسال در شهر آنتالیا برگزار خواهد گردید در فضایی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع احداث میشود و پیش بینی میشود حدود ۲۰٫۰۰۰ نفر بازدید کننده متخصص از این نمایشگاه بازدید داشته باشند .  البته با محاسبه بازدید کنندگان از نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا که همزمان برگزار خواهد شد ، تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه حدود ۴۵٫۰۰۰ میباشد . در بین بازدید کنندگان تخصصی از این نمایشگاه ، صاحبان هتلها ، مدیران هتل ها ، مدیران خرید هتل ها ، تولید کنندگان و وادکنندگان . عمده فروشان کالاهای مرتبط با تجهیزات هتل ها و همینطور دکوراتور ها و طراخان داخلی دیده میشوند و امکان برقرارای ارتباط افراد مختلف فعال در این زمینه فراهم میگردد .

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا ، برای افراد متخصص این حرفعه بسیار حائز اهمیت بوده و اغلب مایل به شرکت در این رویداد میباشند . همزمان بودن ۲ نمایشگاه با هم موجب گردیده است تا همزمان بتوانید از ۲ رویداد مهم در این صنف استفاده کنید. علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه میتوانند از پکیج های ویژه تور نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا استفاده کرده و از خدمات خوب همراه با قیمت مناسب بهره مند شوند . سالها برگزاری تورهای نمایشگاهی ما را در برنامه ریزی و برگزاری این تورها متخصص نموده است و میتوانید با خیالی آسوده از خدمات تورهای ما استفاده کنید. با همرامان گشت لوکس و ارزان سفر گنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید