مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول ۲۲-۲۵ آذرماه (۱۳ – ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸ )

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول ، جامع ترین و کامل ترین نمایشگاهای تخصصی است که در این رابطه در ترکیه برگزار میشود. امسال هشتمین دوره این نمایشگاه توسط گروه نمایشگاهی تویاپ از تاریخ ۲۲- ۲۵ آذرماه ( ۱۳-۱۶ دسامبر ۲۰۱۸ ) در مجل برگزاری نمایشگاههای تویاپ در منطقه بیوک چکمجه استانبول برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه در هفتمین دوره خود که در سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار گردید ، دارای ۳۹۲ غرفه بود و بازدید کنندگان از ۳۴ کشور مختلف برای بازدیداز این نمایشگاه به استانبول سفر کردند . امسال پیش بینی میشود که حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر از ۴۷ کشور دنیا برای بازدید از این نمایشگاه به استانبول سفر کنند .

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول ، دارای بخش هایتخصصی و مختلفی است که از جمله آنها میتوان به بخش های تجهیزات اندازه گیری توپوگرافی ، تجهیزات نظارت ژئوفیزیکی،تجهیزات پیشگیری و زمین شناسی ،ارتباطات ماهواره ای و سیستم های کنترل از راه دور ، ماشین آلات و تجهیزات حفاری ، تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به تخریب ، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل ، ماشین آلات و تجهیزات پردازش معدنی ،،وسایل نقلیه سنگین ،ماشین آلات و تجهیزات تونل سازی ، ماشین آلات و تجهیزات ساخت و ساز آسفالت ، دستگاه های استخراج سنگ طبیعی و پردازش ، سیستم های شیمیایی، مواد معدنی و تجزیه و تحلیل اشاره کرد . یکی از بخش های بسیار پرطرفدار این نمایشگاه نیز سمینارهایی است که توسط شرکت های مختلف معدن سازی برگزار میگردد .

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول ، دارای طیف وسیعی از بازدیدکنندگان بسیار متخصص است که از نقاط مختلف دنیا برای بازدید از این نمایشگاه به استانبول سفر میکنند . این نمایشگاه دارای ۴ سالن مختلف خواهد بود که فضایی به وسعت ۲۱٫۳۱۱ متر مربع را به خود اختصاص خواهند داد . حدود ۸۰۰۰ نفر از بازدیدکنندگان از شهرهای مختلف داخل ترکیه و مابقی از کشورهای دیگر که در بین آنها کشورهای چین و آلمان و چکسلواکی بیشترین بازدید کنندگان را به خود اختصاص میدهند . اپراتورهای حفاری و معدن، اپراتورهای پروژه غنی سازی اورانیوم ، شرکت های حفاری ، صاحبانمعادن سنگ معدن ، تولید کنندگان ماشین آلات ساختمانی ، شرکت های ساختمانی و مهندسین، معماران، مهندسین زمینه و کارشناسان فنی از جمله بغازدیدکنندگان از این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول

نمایشگاه بین المللی معدن و ماشین آلات معدنی استانبول ، نمایشگاهی بسیار مهم و تخصصی در حوزه فعالیت های مربوط به معدن میباشد. شرکت و بازدید از این نمایشگاههای به تمام متخصصین و افراد مرتبط با این رشته توصیه میشود . برای اینکه از این نمایشگاه به بهترین نحو ممکنه استفاده کنید چپیشنهاد میکنیم با پکیج های ویژه ای که برای بازدید از این نمایشگاه تهیه کرده ایم ، سفر کنید . با استفاده از این پکیج ها هم با قیمت و خدمات بسیار مناسب میتوانید از این نمایشگاه بازدید کنید و هم میتوانید در هتل های نزدیک به نمایشگاه اقامت داشته باشید .اطلاعات دقیق در این رابطه راهمکاران ما در آژانس هورامان گشت در اختیار شما قرار خواهند داد . باهورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید