مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه کشاورزی قونیه

نمایشگاه کشاورزی قونیه

ترکیه کشوری است که در صنعت کشاورزی بسیار پیشرو و مطرح میباشد و از این جهت هر ساله نمایشگاههای متعددی در ارتباط با صنعت کشاورزی در شهر های مختلف این کشور برگزار میگردد . نمایشگاه کشاورزی قونیه  یکی از این نمایشگاهها است که امسال قرار است از تاریخ۱۹- ۲۳ مارچ ۲۰۱۹ ( ۲۸ اسفند – ۳ فروردین ) در شهر قونیه ترکیه برگزار گردد . این نمایشگاه که توسط شرکت برگزاری نمایشگاهی تویاپ برگزار میشود ، فضایی به وسعت ۹۶٫۰۰۰ متر مربع را به خود اختصاص خواهد داد که ۶۶٫۰۰۰ متر مربع از این فضا به صورت فضای پوشیده و حدود ۳۰٫۰۰۰ متر مربع در فضای آزاد خواهد بود .

نمایشگاه کشاورزی قونیه ، دارای بخشهای مختلفی خواهد بود و پیش بینی میشود که حدود ۴۵۰ شرکت از داخل و خارج از ترکیه در این نمایشگاه غرفه داشته باشند . از جمله بخش های این نمایشگاه میتوان به بخش ویژه مکانیسمهای کشاورزی و تکنولوژی ، تراکتورها ، بخش ماشین آلات کاشت ، ماشین آلات تراشکاری ، ماشی آلات مربوط به برنج کاری ، ماشین های خشک کن کشاورزی ، فن آوری های کشاورزی ، تجهیزات باغبانی ، قطعات یدکی تراکتورها ، قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی ، سایر تجهیزات و خدمات كشاورزی و بخش محصولات کشاورزی اشاره کرد . دوره قبلی این نمایشگاه که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد ، حدود ۳۰۸٫۰۰۰ بازدید کننده متخصص از داخل و خارج از ترکیه را به خود جذب نمود .

نمایشگاه کشاورزی قونیه

پیش بینی میشود امسال بیش از ۳۵۰٫۰۰۰ نفر بازدید کننده متخصص از نمایشگاه کشاورزی قونیه بازدید داشته باشند . بازدیدکنندگان این نمایشگاه را بیشتر کشاورزان، اتحادیه های کشاورزی، مدیران انجمن و اعضای انجمن صنفی کشاورزی ، مهندسین کشاورزی ، تولید کننده مواد کشاورزی ، نمایندگی های منطقه ای شرکت های وارد کننده ، اتاق های تجاری، بازرگاني و صنايع وابسته به كشاورزي، شرکت های خارجی که مایل به ورود به بازار ترکیه هستند  و شرکت هایی که مایل به واردات تجهیزات کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی هستند ، تشکیل میدهند . امسال هفدهمین دوره برگزاری این نمایشگاه خواهد بود و میتوان گفت در طول ۱۶ دوره قبل تعداد بازدیدکنندگان از این سال در هر دوره نسبت به دوره قبل افزایش چشمگیری داشته است .

نمایشگاه کشاورزی قونیه ، یک نمایشگاه و رویداد بسیار مهم در زمینه صنعت کشاورزی میباشد که هر سال بازدیدکنندگان بسیار زیادی هر سال از آن بازدید می کنند . اگر شما نیز مایل به بازدید از این نمایشگاه میباشید ، میتوانید از پکیج ویژه تور ما که صرفاٌ برای بازدید از این نمایشگاه آماده شده است استفاده کنید . این پکیج ها با هماهنگی و مشارکت شرکت نمایشگاهی تویاپ آماده گردیده است و بهترین گزینه برای علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه میباشد . همکاران مادر بخش تورهای نمایشگاهی آژانس هورامان گشت آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در رابطه با تورهای نمایشگاهی میباشند . با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید