مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول ۲-۵ آبان ماه ( ۲۴-۲۷ اکتبر )

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول ، یکی از مهمترین نمایشگاههای است که در این زمینه برگزار میگردد .این نمایشگاه که امسال چهاردهمین دوره آن میباشد ، امسال از تاریخ ۲-۵ آبان ماه ( ۲۴-۲۷ اکتبر ) در شهر استانبول برگزار خواهد گردید. شرکت برگزار گننده این نمایشگاه توباپ میباشد و این نمایشگاه در محل برگزاری نمایشگاههای تویاپ برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه در دوره های گذشته بسیار موفق عمل کرده اشت و هرساله تعداد بازدیدکتتدگان از این نمایشگاه افزایش چشمگیری داشته است . با توجه به اهمیت صنعت لاستیک و نقش مهمی که امروزه این صنعت در صنایع خودرو سازی اعمال میکند ، موجب شده تا این نمایشگاه از اهمیت وبژه ای برخوردار باشد .

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول ، امسال در فضایی به وسعت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار میشود و  ۱۹۲ شرکت از ۴۲ کشور مختلف در این نمابشگاه دارای غرفه خواهند بود . شرکت کنندگان در این نمایشگاه در بخش های مختلفی فعالیت خواهند داشت و محصولات خود از قبیل واشر خودرو ،تایر خودرو ،تایر اتصال ، واشر لاستیکی ،واشر فلزی ،سیلیکون ،مواد پوشش کف ،ماشین آلات ، تونل هوا ،اتوکلاو ،لاستیک و لاتکس ،آنتی اکسیدان ها و آنتی اکسیدان ها، رزین های طبیعی و مصنوعی ،لاستیک و فلز چسب ،مواد شیمیایی مرتبط را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند داد . پیش بینی میشود که امسال حدود ۷۰۰۰ نفر ار افراد متخصص در این خرفه از غرفه های موجود در این نمایشگاه بازدید کنند .

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول

بازدیدکنندگان از نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول را نیز طیف وسیعی تشکیل میدهند.این نمایشگاه از ۵۲ کشور بازدید کنندگانی خواهد داشت که برای بازدید از این نمایشگاه تخصصی به شهر استانبول سفر میکنند .از بازدید کنندگان عمده از این نمایشگاه ، میتوان به شرکت های صنایع لاستیکی و پلیمر ،بخش خودرو و صنایع زیربنایی ، بخش تایر و لاستیک خودرو ، شرکت های تولید کننده ، شرکت های صنایع ساختمانی و مصالح ساختمانی ،وارد کنندگان مواد اولیه، عمده فروشان ، شرکت های فعال در صنعت کشتی سازی،شرکت های فعال در صنعت نساجی ، شرکت های فعال در صنعت پلاستیک ، شرکت های پترو شیمیایی ، صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی اشاره کرد .

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول

نمایشگاه صنعت لاستیک استانبول ، یکی از نمایشگاههای است که برای افراد فعال در این حرفه بسیار اهمیت دارد و اگر حرفه شما نیز به شکلی به موارد مطرح شده در این نمایشگاه مربوط است ، پیشنهاد میکنیم حتماٌ بازدید از این نمایشگاه را در برنامه خود قرار بدهید . برای سهولت سفر ، آژانس هورامان گشت ، پکیج های ویژه ای را تدارک دیده است تا شما بتوانید با قیمت مناسب ، از خدمات خوب و مرتبط با این نمایشگاه استفاده کنید . سالها برگزاری پکیج های تورهای نمایشگاهی ، ما را در برگزاری این تورها با تجربه نموده است و میتوانیم با بهترین خدمات در خدمت شما باشیم .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید