مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

تور نمایشگاه نساجی استانبول

نمایشگاه نساجی استانبول

نمایشگاه نساجی استانبول

نمایشگاه نساجی استانبول که به نام  نمایشگاه ITM  مشهور است از تاریخ ۰۲ تا ۰۶ ژوئن ۲۰۲۰ در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه نساجی ترکیه و یکی از بزرگترین نمایشگاههای دنیا  است که در زمینه نخ و الیاف و ماشین های بافندگی پارچه  فعالیت می کند . این نمایشگاه توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاههای تویاپ و در منطقه بیوک چکمه استانبول برگزار خواهد گردید .

نمایشگاه نساجی استانبول

در زمان برگزاری نمایشگاه نساجی استانبول ، در واقع ۲ نمایشگاه در یک زمان انجام میشوند یک بخش از این نمایشگاه مربوط به ماشین های صنعت نساجی ، و بخش دیگر این نمایشگاه مربوط به الیاف و نخ های نساجی میباشد . این نمایشگاه در دوره قبلی خود که در سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار شد ،بسیار موفق عمل کرده است  و حدود ۵۰٫۰۰۰ بازدید کننده از تعداد ۱۲۰۰ غرفه این که توسط کمپانی ها و شرکت های بزرگ نساجی از ۷۰ کشور مختلف در این نمایشگاه حضور داشتند ، بازدید به عمل آوردند .

نمایشگاه نساجی استانبول

شرکت کنندگان در نمایشگاه نساجی استانبول را شرکت های و کمپانی های به نام که در زمینه های مختلف از قبیل ماشین آلات آماده سازی پنبه و فیبر ،ماشین آلات آماده سازی ریسندگی ،ماشین آلات و فن آوری های غیر آهنی ،ماشین آلات آماده سازی بافندگی ،ماشين آلات بافندگی ،ماشین  فرش ماشینی ،ماشین آلات آمادگی بافت و طناب و بافندگی ،ماشین آلات جوراب بافی ، ماشین آلات گلدوزی ، مواد شیمیایی نساجی ، انواع رنگ ها ، انواع الیاف ، انواع نخ ها و مواد شوینده فعالیت دارند ، تشکیل میدهند .

نمایشگاه نساجی استانبول

بازدیدکنندگان نمایشگاه نساجی استانبول را ، شرکت های واردکننده و صادر کننده ، شرکت های تولید کننده پارچه ، شرکت های عمده فروش در زمینه الیاف و نخ های به کار برده شده در صنعت نساجی ، شرکت های تولید کننده و پخش کننده رنگ های طبیعی و شیمیایی به کار برده شده در زمینه رنگ آمیزی الیاف ، شرکت های تولید کننده لباس و تولیدی ها ،تولید کنندگان و واردکنندگان ماشین آلات صنعتی و افرادی که به هر نحوی صنعت و حرفه ای مرتبط با صنعت نساجی دارند ، تشکیل میدهند .

نمایشگاه نساجی استانبول

یکی از بخش های بسیار مهم در نمایشگاه نساجی استانبول که یکی از سالن ها ی بزرگ این نمایشگاه رابه خود اختصاص داده است ، نمایشگاه منسوجات صنعتی و غیر بافته میباشد .از این قبیل محصولات میتوان به پارچه هایی که در صنعت ساخت و ساز برای عایق کاری استفاده میشوند و به دلیل مقوت خوب در شرایط آب و هوایی متفاوت ، این روزها بسیار پر طرفدار هستند ، اشاره کرد . همچنین محصولات و پارچه هایی که برای تمیز کردن صورت و پاک کردن مواد آرایشی به کار می روند نیز از این قبیل محصولات هستند که امروزه بسیار پر طرفدارند .

نمایشگاه نساجی استانبول

به دلیل منحصر به فرد بودن نمایشگاه نساجی استانبول از لحاظ تعداد و کیفیت شرکت های شرکت کننده و منحصر به فرد بودن برخی از محصولات ، اگر حرفه شما به نحوی با این نمایشگاه مرتبط میباشد ، پیشنهاد میکنیم با پکیج ویژه تور نمایشگاه نساجی استانبول ما همراه شوید و از این نمایشگاه بازدید کنید . بدون شک شرکت در این نمایشگاه برای شما بسیار کاربردی و پر ثمر خواهد بود . در این رابطه اطلاعات دقیق را از همکاران ما در آژانس هورامان گشت دریافت نمایید .

3 Comments

 1. حسن غروى Reply

  بل عرض سلام و تبريك سال نو
  لطفاً اطلاعات تور را همراه با قيمت برايم ايميل بفرماييد.
  با تشكر غروى

  • هورامان گشت ستاره Reply

   جناب آقای غروی با سلام و تشکر از ایمیل شما

   اطلاعات دقیق به شما ارسال خواهد گردید. اردتمند

  • با سلام و تبریک سال جدید
   خواهشا اطلاعات تور و قیمت را برام ارسال کنید
   با تشکر-سرجه پیما

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید