مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

آنتالیا یکی از شهرهای مهم توریستی در جنوب ترکیه و درکنار دریای مدیترانه میباشد که هرساله تعداد زیادی توریست از کشورهای مختلف در ایام تابستان به آن سفر میکنند . این شهر به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات تابستانی، استراحت در هتلهای لوکس و لذت بردن از سواحل و آب و هوای مدیترانه ای شهرت دارد.اما در کنار همه اینها نباید از یاد برد که این شهر دارای دیدنیهای فراوانی میاشد که بازدید از آنها قطعاٌ برای شما جالب خواهد بود .اگر مایل هستید در سفر خود به آنتالیا از جاهای دیدنی آنتالیا بازدید کنید، اطلاعات این بخش به شما کمک خواهد کرد تا در سفر خود به آنتالیا سری به زیبایی های این شهر بزنید.

بهترین پکیج های تورآنتالیا را با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید . اقامت در بهترین هتل های آنتالیا  با پرواز های مختلف و و با مناسب ترین قیمت ها و پر از گشت ها و برنامه های شاد را با ما تجربه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با کانتر تور ما با شماره های ذیل تماس بگیرید .

جاهای دیدنی آنتالیا

شهر قدیمی آنتالیا یا کاله ایچی

یکی از جاهای دیدنی آنتالیا ، شهرقدیمی آنتالیا است که درقسمت مرکزی این شهرواقع شده است. این بخش آنتالیا درواقع یادگاری از زمان امپراتوری بیزانس ،سلجوقیان و نهایتاٌ امپراطوری عثمانی میباشد.در واقع شهر آنتالیا به حالتی که امروزه مورد بازدید عموم قرار میگیرد ، بعد از جنگ جهانی دوم به شکل امروزه پایه گذاری شده و روز به روز توسعه یافته است . اما بخش قدیمی شهر با همان حال و هوا نگهداری شده است . امروزه میتوانید در این منطقه قدم بزنید، از خانه ها و مغازه هایی که به سبک قدیمی ساخته شده اند ،بازدید کنید و لذت ببرید.

جاهای دیدنی آنتالیا

دروازه هادریانوس

در زمان امپراطوری بیزانس و حدود۱۳۰ سال بعد از میلاد مسیح ، امپراطور رومی به نام هادریانوس ، از شهر آنتالیا دیدن کرد و به افتخار ورود او دروازهای به شکل ۳ طول کنار هم ساخته شد تا ورود او را جشن بگیرند. امروزه این دروازه جزو جاهای دیدنی شهر آنتالیا است که توریست های متعددی از آن بازدید می کنند .این بنای تاریخی به سبک معماری روم و بیزانس ساخته شده است و در سال ۱۹۶۰ به صورت کامل مرمت گردیده است .دروازه هادریانوس در بخش قدیمی شهر آنتالیا قرار گرفته است .

جاهای دیدنی آنتالیا

اسکله قدیمی شهر آنتالیا

این اسکله کوچک یادگاری است که از دوره سلجوقیان در شهر آنتالیا باقیمانده است و امروزه تبدیل به یکی از جاهای دیدنی آنتالیا گردیده است .این خلیج کوچک که دور تادور آن را صخره ها پوشانده اند، محلی برای سرویس دادن به قایق ها و لنج های کوچک میباشد. اطرافاین منطقه که در بخش مرکزی و قدیمی شهر آنتالیا قرار گرفته است ، پر از رستوران ها و کافه تریا ها و مفازه های مختلف میباشد که قدیمی هستند .اگر مایل هستید با تور کشتی ، در سواحل زیبای آنتالیا گشتی بزنید، میتوانیددر این منطقه از قایق های که ویژه تور میباشند، استفاده کنید. اسکله قدیمی شهرآنتالیا بسیار مورد علاقه و توجه توریست ها میباشد و جزو جاهای دیدنی آنتالیا محسوب میشوند.

جاهای دیدنی آنتالیا

آسپندوس

آمفی تاتر بزرگ آسپندوس از جمله بناهای منحصر به فرد تاریخی در منطه آنتالیا میباشد . این بنای تاریخی که در فاصله ۴۰ کیلومتریاز مرکز شهر آنتالیا در منطقه سریک قرار گرفته است ،در دوره امپراطوی رومیان در سال ۱۵۵ بعد از میلاد ساخته شده است . ظرفیت این آمفی تاتر در ان دوره ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ نفر بوده است و جزو مکان ها بسیار مهم در زمان امپراطوری رومیان در این منطقه محسوب می گردیده است .این بنا که به خوبی مرمت و بازسازی و نگهداری شده است ،جزو  جاهای دیدنی آنتالیا بوده و به علاوه یکی از آمفی تاترهای سرباز و تاریخی در دنیا میباشد که برای برنامه های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است .

جاهای دیدنی آنتالیا

 آبشار ماناوگات

یکی از جاهای دیدنی آنتالیا ، آبشار ماناوگات است که در فاصله یک ساعتی از مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است .این آبشار روی رودخانه ماناوگات که از کوههای تروس به سمت دریای مدیترانه در حرکت است، قرار دارد. در اطراف این آبشار رستوران های مختلفی قرار دارند که میتوانید درهنگام صرف غذا از منظره زیبای آبشار ماناوگات لذت ببرید. تور معروف رافتیگ آنتالیا که بسیار پرطرفدار است و اغلب کسانی که به آنتالیا سفر کرده اند، حتما این تور را تجربه کرده اند نیز روی بخش هایی از رودخانه ماناوگات انجام میشود.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید