مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل های بانکوک

هتل های بانکوک

شهر بانکوک ،پایتخت تایلند یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا میباشد .این شهر پر از جاهای دیدنی و جاذبه های توریستی ، مراکز خرید ، معابد و دیدنی های مختلف میباشد که موجب گردیده توریست های بسیار زیادی هر سال به این شهر سفر کنند . انتخاب هتل و محل اقامت در بانکوک به شما کمک میکند تا از سفر خود لذت بیشتری ببرید و از زمانی که در این شهر اقامت دارید بیشترین استفاده را ببرید. اگر قصد سفر به شهر بانکوک و اقامت در هتل های بانکوک را دارید ، اطلاعات این بخش میتواند در یافتن هتل مناسب به شما کمک کند. همچنین استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین ما به شما کمک میکند تا کلیه هتل های بانکوک را با بهترین قیمت ، به صورت آنلاین رزرو کنید و واچر هتل خود رادریافت کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل

هتل های بانکوک منطقه سوخومویت

منطقه سوخومویت بانکوک ، یکی از بهترین و شناخته ترین مناطق بانکوک و بسیار مورد علاقه توریست ها میباشد . این خیابان حدود ۱۸ کیلومتر طول دارد و به نام طولانی ترین خیابان بانکوک مشهور است . بااقامت در هتل های بانکوک در این منطقه دسترسی بسیار راحتی به رستوران ها، مراکز خرید و کافه تریاهایی که تا دیروقت به مشتریان خود سرویس می دهند خواهید داشت. همینطور با استفاده ترن هوایی که در طول خیابان در چندین منطقه ایستگاه دارد، قادر خواهید بود به تمام مناطق شهر بانکوک دسترسی داشته باشید.اغلب هتل های این منطقه ۴ و ۵ ستاره هستند و نسبت به مناطق دیگر در شهر بانکوک نرخ گرانتری دارند.

هتل های بانکوک منطقه سیام

برای علاقمندان به خرید اقامت درهیج منطقه ای به اندازه منطقه سیام بانکوک لذت بخش نمیباشد .با اقامت در هتل های بانکوک واقع در منطقه سیام ، در واقع در قلب مراکز خرید بانکوک اقامت خواهید داشت . مشهور ترین مراکز خرید بانکوک از جمله ام-بی-کی و مرکز خرید سیام و مرکز خرید سیام پاراگون در این منطقه واقع شده اند با اقامت در هتل های این منطقه به راحتی به این مراکز خرید دسترسی خواهید داشت .وجود ترن هوایی در این منطقه نیز دسترسی شما را به سایر مناطق شهر بانکوک به راحتی امکان پذیر میسازد.

هتل های بانکوک منطقه سیلوم

منطقه سیلوم در شهر بانکوک منطقه تجاری شهر بانکوک میباشد . در ساختمان ها و آسمان خراش های این منطقه دفاتر اداری شرکت های مختلف قرار گرفته است و این منطقه را تبدیل به تجاری ترین منطقه شهر بانکوک نموده است . اما چهره روز و شب این منطقه کاملاٌ متفاوت است و شب هنگام که دفاتر اداری بسته میشوند. رستوران ها و کافه تریا های این منطقه شروع به کار میکنند و تا پاسی از صبح به مشتریان خود سرویس میدهند. با اقامت در هتل های این منطقه دسترسی شما به مناطق دیگر شهر بانکوک با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به راحتی امکان پذیر است.

هتل های بانکوک منطقه پراتونام

علاقمندان به خرید ارزان و خرید از مغازه های عمده فروشی لباس و بازارهای ارزان و ۲۴ ساعته بانکوک، میتوانند هتل های بانکوک در منطقه پراتونام این شهر را برای اقامت انتخاب کنند. این منطقه از شهر بانکوک ،پر از بازارهای متخلف و ارزان قیمت و همچنین عمده فروشان لباس میباشد و اگرمایل هستید از بازارهای ارزان بانکوک خرید کنید، اقامت دراین منطقه به شما کمک خواهد تا در مرکز بازارها باشید و در وقت خود صرفه جویی کنید .در این منطقه هتل های ۳ تا ۵ ستاره برای اقامت قرار گرفته اند که میتوانید اطلاعات دقیق در ارتباط با این هتل ها را از کانتر تور ما در آژانس هورامان گشت دریافت کنید.

هتل های بانکوک منطقه ریورساید

منطقه ریورساید بانکوک به دو طرف رودخانه مشهور چائوفرایا که از وسط شهر بانکوک میگذرد گفته میشود. هتل های بانکوک  که در این منطقه واقع شده اند، منظره بسیار زیبایی از شهر بانکوک را دارند. با اقامت درهتل های این منطقه از منظره زیبای شهر بانکوک ، معابد ، ساختمان های قدیمی و ساختمان های مدرن و آسمانخراش ها که در کنار هم قرار گرفته اند لذت خواهید برد .به خصوص در هنگام غروب آفتاب و پس ازآن که اطراف این رودخانه به شکل زیبایی نورپردازی میشود.

هتل های بانکوک منطقه قدیمی شهر بانکوک

هتل های بانکوک که در مرکز و منطثه قدیمی شهر بانکوک واقع شده اند ، مناسب برای کسانی هستند که مایلند در نزدیکی جاهای دیدنی و تاریخی بانکوک اقامت داشته باشند. این قسمت از شهر بانکوک پر از معابد و جاهای تاریخی و زیبا و ساختمان های قدیمی است و علاقمندان میتوانند با اقامت درهتل های این منطقه به راحتی به جاهای تاریخی و دیدنی این شهر دسترسی داشته باشند . هتل های این منطقه رابیشتر هتل های قدیمی تشکیل می دهند که البته قیمت خیلی ارزانی هم ندارند .