مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط مالزی

اگر مایل به رزرو و خرید بلیط مالزی میباشید ،پیشنهاد میکنیم  از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط مالزی را به راحتی خریداری نمایید. از طریق سایت ما میتوانید مسیرهای پروازی به مالزی، برنامه پروازی مالزی ، روزهای پرواز به مالزی ،مدت زمان پرواز به مالزی ، بلیط های چارتر مالزی ، پروازهای مستقیم مالزی، ساعت های پروازی مالزی ، ارزانترین بلیط مالزی، مقدار بار مجاز بلیط مالزی ، بلیط ارزان کوالالامپور  و همینطور شرایط کنسلی بلیط مالزی را با جزییات کامل ببینید .

با استفاده از سامانه خرید بلیط آنلاین ما  میتوانید پرواز های مختلفی را که به مالزی پرواز دارند را ببینید ، مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را با بهترین قیمت و به راحتی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت آنلاین خریداری کنید و از خدمات سرویس و پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در زمینه خرید بلیط مالزی استفاده کنید .

مسیرهای پیشنهادی برای سفر به مالزی

بلیط ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر

سالهاست که شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران به کوالالامپور پرواز مستقیم برقرار کرده است .این پرواز در واقع اولین پرواز مستقیم در ایران و مالزی میباشد .اگر علاقمند به سفر به مالزی با پرواز مستقیم میباشد ، با خرید بلیط مالزی از شرکت هواپیمایی ایران ایر میتوانید به راحتی مسافرت کنید. بلیط های این شرکت هواپیمایی به مالزی هم به صورت چارتر و هم به صورت نرمال موجود میباشد و میتوانید به راحتی از طریق سامانه رزرو بلیط وب سایت ما با بهترین قیمت خریداری کنید .

بلیط ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان

پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد کوالالامپور در تمام طول سال برقرار است و در صورتی که قصد مسافرت به مالزی را دارید میتوانید بلیط مالزی از شرکت هواپیمایی ماهان تهیه کنید .این بلیط ها هم به صورت چارتر و هم به صورت نرمال و سالیانه برای فروش موجود میباشند و درصورت تمایل میتوانید به راحتی ساعت ها و اطلاعات پرواز ماهان را در سامانه خرید بلیط آنلاین ما ببینید و نسبت به رزرواسیون و خرید بلیط اقدام نمایید.

بلیط ایر آسیا

هواپیما ایر آسیا

شرکت هواپیمایی ایر آسیا ، که شرکتی مالزیایی است و جزو شرکت های هواپیمایی ارزان قیمت در دنیا محسوب می گردد ، چندین سال است که وارد بازار ایران شده است و پرواز هایی را به مسیر کوالالامپور برقرار کرده است . اگر قصد خرید بلیط مالزی با قیمت مناسب را دارید ، حتماٌ بلیط های هواپیمایی ایر آسیا را کنترل کنید . پرواز های این شرکت در تمام طول سال به صورت منظم به کوالالامپور برقرار میباشد و در فصل های توریستی و شلوغ ، از جمله عید نوروز و تابستان ، این شرکت هواپیمایی پرواز های بیشتری را مقصد کوالامپور برگزار میکند .

بلیط امارات

شرکت هواپیمایی امارات ایرلاین

یکی از مسیر هایی که برای سفر به مالزی و شهر کوالالامپور میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم ، سفر با هواپیمایی امارات میباشد. در صورت خرید بلیط مالزی با هواپیمایی امارات ، شما در فرودگاه بین المللی دبی توقف خواهید داشت و سپس از دبی به کوالالامپور به صورت مستقیم پرواز خواهید کرد. این پرواز ها روزانه و در تمام طول سال در این مسیر برقرار هستند و میتوانید اطلاعات دقیق را از کانتر فروش بلیط در آژانس ما کسب کنید و در صورت تمایل نسبت به خرید بلیط به صورت آنلاین از سایت ما اقدام تنمایید.

بلیط الانحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد نیز از جمله شرکت های هواپیمایی است که به مسیر مالزی پرواز های روزانه برقرار کرده است . با خرید بلیط مالزی از طریق شرکت هواپیمایی الاتحاد پس از توقفی که در فرودگاه ابوظبی خواهید داشت ، به سمت کوالالامپور پرواز خواهید کرد .در زمان توقف در فرودگاه ابوظبی نیازی به دریافت بار و چمدان های خود نخواهید داشت و بار خود را در مقصد تحویل خواهید گرفت . میتوانید ساعت های رفت و برگشت و قیمت بلیط های شرکت هواپیمایی الاتحاد به مقصد کوالالامپور را در وب سایت ما ببینید .

بلیط قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

شرکت قطر ایرویز یکی از بهترین شرکت هایی است که میتوانید برای سفر به مالزی انتخاب کنید . کلیه اطلاعات مربوط به بلیط مالزی با پرواز قطر ایرویز را میتوانید از طریق وب سایت ما کنترل کنید و مناسب ترین ساعت را انتخاب کرده و رزرو نمایید. با خرید بلیط هواپیما از شرکت قطر ایرویز در فرودگاه بین المللی دوحه توقف خواهید داشت .اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر میباشید ، با همکاران ما در کانتر فروش بلیط تماس بگیرید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید