مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

Filter by Custom Post Type
لیست شهر ها

تورهای نمایشگاهی ژوئیه

تورهای نمایشگاهی اوت

سالانه نمایشگاههای متعددی در کشورهای مختلف برگراز میشود و علاقمندان برای شرکت و  بازدید از این نمایشگاهها از سراسر دنیا به کشورهای برگزار کننده سفر میکنند .این نمایشگاهها علاوه بر اینکه امکان آشنایی با شرکت های مختلف و تجار بین المللی رادر اختیارشرکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار میدهد ،محلی برای کسب به روز ترین اطلاعات و بازدید از محصولات جدید میباشد.برای شرکت و استفاده و بهره وری کامل از نمایشگاهها ، اغلب علاقمندان مایل به سفر با تورهای نمایشگاهی هستند .

  • تور نمایشگاهی چیست ؟

نمایشگاههای بیشماری که هر سال در سراسر دنیا برگزار میشود ،موجب شده تا صاحبان مشاغل و افراد علاقمند مایل به بازدید از این نمایشگاهها باشند و به همین دلیل تورهایی تحت عنوان تورهای نمایشگاهی برای بازدید از نمایشگاههای مختلف شکل گرفته اند .تور نمایشگاهی،  شامل برنامه مسافرتی است که به منظور بازدید از یک نمایشگاه خاص تنظیم میشود.

  • تورهای نمایشگاهی شامل چه خدماتی میباشد؟

پکیج تور نمایشگاهی برای ایام نمایشگاه تنظیم میشود و شامل بلیط هواپیما ،ویزا (در صورت نیاز )، ترانسفر فرودگاهی ، اقامت در هتل ، راهنمای فارسی زبان میباشد. هتل های رزرو شده اغلب هتل هایی هستند که به نمایشگاه نزدیک میباشند و یا سرویس رفت و برگشت به نمایشگاه دارند و موجب میشوند تا شرکت کنندگان بهترین استفاده را از زمان برده و به راحتی به محل نمایشگاه رفت و آمد داشته باشند.راهنماهای فارسی زبان در تورهای نمایشگاهی در ارتباط با نمایشگاه اطلاعات کافی دارند تا در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند.

  • چگونه میتوان اطلاعت کافی در ارتباط با نمایشگاههای مختلف را دریافت کرد ؟

آژانس هورامان گشت سالهاست در زمینه برگزاری نمایشگاههای مختلف در سراسر دنیا فعالیت داشته است و در صورتی که مایل به کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با زمان برگزاری نمایشگاههای مختلف ،موضوع نمایشگاه ها و  پکیج های تور نمایشگاهی دارید ، میتوانیدبا همکاران ما در بخش تورهای نمایشگاهی تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را کسب کنید و همچنین میتوانید اطلاعات مربوط به تورهای نمایشگاهی که ما برگزار میکنیم را در صفحه تورهای نمایشگاه۹ی وب سایت ما ببینید.

اما خدمات ما فقط به برگزاری تورهایی که برای آنها برنامه ریزی کرده ایم خلاصه نمیشود. اگر شما مایل به شرکت در نمایشگاهی هستید که در لیست تورهای نمایشگاهی ما ذکر نشده است و یا اگر شما مایل هستید پکیج تور متفاوتی (با پرواز های متفاوت ، اقامت درهتل هایی غیر از هتل های پیشنهادی ما ، اقامت کمتر و یا بیشتر از زمان ذکر شده در پکیج های ما ) داشته باشید ،با ما تماس بگیرید تا پکیج توری مناسب با درخواستتان برای شما تهیه کنیم .

  •  و به یاد داشته باشید که

در اغلب نمایشگاهها ما تخفیفات ویژه ای برای صاحبان مشاغل و شرکت های مربوطه داریم بنابراین اگر شما هم صاحب شرکت هستید و یا کارمند شرکتی مرتبط با موضوع نمایشگاه میباشید ، میتوانید از تخفیف های ویژه ما که مخصوص صاحبان مشاغل میباشد استفاده کنید. در این مورد اطلاعات بیشتر را از کانتر تور ما دریافت کنید .

تورهای نمایشگاهی تورهایی هستند که برگزاری آنها به تجربه و دقت احتیاج دارند تا بتوانید به راحتی مسافرت خود را برنامه ریزی کرده و از هر لحظه آن استفاده کنید و ما مفتخریم که تجربه چندین ساله خود  را در زمینه تورهای نمایشگاهی در اختیار شما قرار بدهیم .کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه ما در تورهای نمایشگاهی استفاده کنید.