مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط هواپیما الاتحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده است ، دومین شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی بعد از هواپیمایی امارات میباشد. شرکت هواپیمایی الاتحاد که پرواز های آن از طریق پایتخت امارات متحده عربی یعنی شهر ابوظبی انجام میشود، در این مدت کوتاه رشد بسیلر سریع و چسمگیری داسته و در حال حاضر چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می گردد. با خرید بلیط هواپیما الاتحاد قادر خواهید بود به ۱۱۶ نقطه در۵ قاره جهان سفر کنید.  شرکت هواپیمایی  سعی در ارائه خدمات لوکس و بی نقص به مافرین خود بوده است و تا حدود بسیار زیادی نیز در این زمینه موفق بوده است . در سالهای ۲۰۰۹ ، ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به عنوان ایرلاین پیشرو انتخاب شده و در سال ۲۰۱۳ جایزه بهترین ایرلاین جهان در سوریس کابین فرست کلاس را متعلق به خود نموده است.

بلیط هواپیما الاتحاد

چرا با شرکت هواپیمایی الاتحاد سفر کنیم ؟

  • با خرید بلیط هواپیما الاتحاد ،از سرویس عالی و بدون نقص این شرکت هواپیمایی در مسیر های مختلف استفاده خواهید کرد.
  • با بلیط  هواپیما الاتحاد  قادر خواهید بود به بیش از ۱۱۶ نقطه در ۵ قاره دنیا سفر کنید.
  • در مسیرهای پروازی زمان توقف شما در نقطه میانی (فرودگاه ابوظبی ) ب خواهد بود و همچنین نیاز به دریافت ویزای ترانزیت ندارید. اما اگر بخاهید در زمان توقف از فرودگاه خارج شوید حتماٌ لازم است که ویزا داشته باشید.
  • در حال حاضر هواپیمایی الاتحاد  از تهران پرواز های روزانه به شهر ابوظبی  را دارد و همینطور میتوانید از پرواز های ادامه مسیر این شرکت هواپیمایی به راحتی استفاده کنید.
  • شرکت هواپیمایی الاتحاد در چند سال متوالی برنده جایزه در زمینه سرویس دهی به مسافرین گردیده است و در ۲۰۱۶ نیز به عنوان ایرلاین سال انتخاب شده است.
بلیط هواپیما الاتحاد
بلیط هواپیما الاتحاد

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی الاتحاد  و میزان بار مجاز

بلیط های این شرکت دارای ۳ کلاس  اصلی پروازی با نامهای کلاس اکونومی – کلاس بیزینس- کلاس فرست میباشد .

  • بلیط اکونومی این شرکت هواپیمایی که با نرخ های مختلف روی سیستم فروش بلیط مشخص است، .تمام صندلی های بخش اکونومی مجهز به صفحه نمایش هستند و صندلی های بسیار راحتی دارند. بار مجاز بسته به مسیر های مختلف متفاوت است .
  • بلیط های بیزینس کلاس این شرکت هواپیمایی ، سرویس بسیار مناسبی نیز دارند . صندلی هایی کع کاملاٌ به تخت تبدیل میشوند و تلویزون با مانیتور بزرگ از جمله این امکانات میباشند و به علاوه از سرویس غذا و پذیرایی عالی برخوردار هستند. بار مجاز بلیط بیزینس کلاس الاتحاد بسته به مسیر های مختلف متفاوت است .
  • لوکس ترین سرویس پرواز فرست کلاس را بدون شک در سفر با بلیط هواپیما فرست کلاس الاتحاد تجربه خواهید کرد. سرویس لوکس در بخش فرست کلاس این شرکت هواپیمایی در تمام دنیا مشهور است و صندلی های این بخ شدرای کابین اختصاصی میباشند و از تمام امکانات رفاهی و غذایی کامل در طول پرواز برخودارند.
  • مسیرهای امریکا و همینطور آسیای دور از مسیرهایی هستند که برای سفر به مسافرینی که از ایران سفر میکنند ، توصیه میشود و بسیار پر طرفدارند.
بلیط هواپیما الاتحاد

چگونه بلیط هواپیما الاتحاد را خریداری کنیم ؟

با استفاده از بخش رزرو بلیط آنلاین سایت ما ، میتوانید به راحتی بلیط هواپیما الاتحاد را خریداری نمایید. کافیست در سامانه خرید بلیط آنلاین ، بخش بلیط خارجی را انتخاب کنید و مسیر مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی قسمت جستجو کلیلک کنید . در لیست نمایش داده شده میتوانید بلیط هواپیما الاتحاد را انتخاب کرده و به راحتی با استفاده از کارت های شبکه شتاب نسبت به خرید بلیط مورد نظر خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که امکان خرید  بلیط های غیر مستقیم این شرکت که با یک توقف در فرودگاه ابوظبی انجام میشوند نیز از طریق سیستم خرید بلیط آنلاین ما امکان پذیر است .

بلیط هواپیما الاتحاد

بلیط های مسیرهای خارجی هواپیمای الاتحاد عبارتند از :

اگر قصد انتخاب بلیط هواپیما الاتحاد را دارید ، باید توجه داشته باشید که این پرواز ها از طریق فرودگاه ابوظبی انجام می گردد و شما یک توقف  در فرودگاه بین المللی ابوظبی خواهید داشت و پرواز شما عوض خواهد شد . البته اگر کل مسیر خود را یکجا خریداری کنید و اصطلاحاٌ کد رزرو کل مسیر شما یکی باشد ، احتیاج به اینکه بار خود را در فر ودگاه ابوظبی تحویل بگیرید نخواهید داشت و بارتان را در مقصد تحویل خواهید گرفت .

شرکت هواپیمایی الاتحاد در حال حاضر فقط پرواز های روزانه از تهران را در برنامه پروازی خود دارد.

  • در حال حاضر هر هفته ۱۰ پرواز رفت بین تهران – ابوظبی و هر هفته ۱۰ پرواز بین ابوظبی – تهران برقرار میباشد.
بلیط هواپیما الاتحاد

از بلیط های پر فروش شرکت الاتحاد میتوان از مسیر های ذیل نام برد

بلیط تهران -واشنگتن  امریکا  ،بلیط تهران -سانفرانسیسکو  امریکا  ،بلیط تهران -نیویورک امریکا  ،بلیط تهران -لس آنجلس  امریکا  ،بلیط تهران -دالاس  امریکا  ،بلیط تهران -شیکاگو  امریکا ،بلیط تهران -تورنتو  کانادا ،بلیط تهران -سائوپائولو برزیل  ،بلیط تهران -ملبورن استرالیا ،بلیط تهران -پرت استرالیا ،بلیط تهران -سیدنی استرالیا، بلیط تهران -پکن ، بلیط تهران -شانگهای، بلیط تهران -هنگ کنگ ، بلیط تهران -جاکارتا ، بلیط تهران -دهلی ،بلیط تهران -بمبی ، بلیط تهران -کلکته ،بلیط تهران -توکیو ،بلیط تهران -ناگویا ،بلیط تهران -آلماتی ،بلیط تهران -آستانا،بلیط تهران -مانیل ،بلیط تهران -سنگاپور ،بلیط تهران -سئول ،بلیط تهران -کلمبو ،بلیط تهران -هوشمینه ویتنام  ،بلیط تهران -بانکوک ،بلیط تهران -پوکت ،بلیط تهران -کلکته ،

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید