مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط هواپیما جورجین ایرویز 

شرکت هواپیمایی جورجین ایرویز ، یکی از شرکت های هواپیمایی فعال در گرجستان است که در سال ۱۹۹۴ افتتاح گردیده و از سال ۲۰۰۴  در این کشور شروع به فعالیت نموده است .این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را با ۴ فروند هواپیما آغاز کرد و کم کم با گسترش فعالیت ها ، تعداد هواپیما های خود را از ۴ فروند به ۱۰ فروند ارتقاء داد. با توجه به محبوب شده تور گرجستان و بلیط گرجستان در طول سال گذشته ، شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز پروازهایی را به تهران آغاز کرده است و در حال حاضر با خرید بلیط هواپیما جرجین ایرویز ، قادر خواهید بود به شهر تفلیس سفر کنید .این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به ۱۲ نقطه  در خاورمیانه و اروپا پرواز دارد.

بلیط هواپیما جورجین ایرویز

چرا با شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز سفر کنیم ؟

  • در حال حاضر با خرید بلیط هواپیما جورجین ایرویز ، میتوانید به شهر تفلیس گرجستان که یکی از مسیرهای پر طرفدار در طول تابستان میباشد، سفر کنید.
  • در حال حاضر هواپیمایی جرجین ایرویز از تهران پروازهای چارتر با نرخ بسیار مناسب به مقصد تفلیس را برگزار میکند و میتوانید با نرخ مناسب سفر کنید.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز و میزان بار مجاز

بلیط های این شرکت دارای ۴کلاس  اصلی پروازی با نامهای کلاس اکونومی – بیزینس و فرست کلاس  میباشد .اما در حال حاضر پرواز هایی که از تهران به مسیر تفلیس انجام میشود ، چارتر بوده و در ارتباط باکسب اطلاعات دقیق در مورد  کلاس های پروازی و بار مجاز این پروازها ،با کانتر فروش تور گرجستان تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار بدهند.

بلیط هواپیما جورجین ایرویز

چگونه بلیط هواپیما جرجین ایرویز را خریداری کنیم ؟

با استفاده از بخش رزرو بلیط آنلاین سایت ما ، می توانید اطلاعات مربوط به بلیطهای چارتر هواپیمایی جرجین ایرویز را ببینید و شاعت حرکت و نرخ بلیط ها را در تاریخ های مختلف کنترل نموده و نسبت به خرید بلیط به صورت آنلاین اقدام نمایید.

چون بلیط های تهران – تفلیس با هواپیمایی جورجین ایرویز در حال حاضر از نوع بلیط های چارتر میباشد ، امکان استفاده ادامه مسیر بر روی این بلیط ها امکان پذیر نمی باشد . اما اگر مایل باشید برای سفر از تفلیس به شهرهای دیگر از بلیط هواپیما جورجین ایرویز استفاده کنید ، میتوانید به شهرهای باتومی گرجستان ، دبی ، وین ، آمستردام ، مسکو ، سنت پترزبورگ ، ایروان ، فرانکفورت ، اربیل ، آنتالیا ، اودسا اکراین ، کیف اکراین  سفر کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید