مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط پاریس

سفر به شهرفرانسه و به خصوص پاریس  از جمله مسیرهای بسیار پرتردد در تمام طول سال میباشد . پروازهای متعددی از به صورت مستقیم و غیر مستقیم بین تهران و پاریس برقرار است .اگر مایل به سفر به پاریس میباشید،برای رزرو و خرید بلیط پاریس ، به راحتی قادر خواهد بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط پاریس را به راحتی خریداری نمایید. از طریق سایت ما میتوانید مسیرهای پروازی به پاریس ، برنامه پروازی پاریس ، روزهای پرواز به پاریس ،مدت زمان پرواز به پاریس، بلیط های چارتر پاریس، پروازهای مستقیم پاریس، ساعت های پروازی پاریس، ارزانترین بلیط پاریس ، مقدار بار مجاز بلیط پاریس و بلیطهای داخلی فرانسه بین پاریس و سایر شهرها و همینطور شرایط کنسلی بلیط پاریس را با جزییات کامل ببینید .

کلیه پروازهایی که به مسیر فرانسه- پاریس برقرار است ، جزو پرواز های سالیانه میباشد و شما قادر خواهید بود برای تاریخ های مورد نظر خود در طول یکسال آینده ، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. تمام بلیط های پرواز های موجود بین تهران به پاریس- فرانسه را میتوانید در سامانه خرید بلیط آنلاین ما ببینید ، مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را با بهترین قیمت و به راحتی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت آنلاین خریداری کنید و از خدمات سرویس و پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در زمینه خرید بلیط پاریس استفاده کنید .همکاران ما در آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در این زمینه میباشند.

 رزرو آنلاین بلیط پاریس

مسیرهای پیشنهادی برای سفر به پاریس

بلیط ایران ایر

بلیط پاریس با هواپیمایی ایران ایر

برای علاقمندان به سفر مستقیم به پاریس، یکی از بهترین گزینه ها هواپیمایی ایران ایر میباشد که قدیمی ترین خط هوایی است که در این مسیر به مسافرین سرویس میدهد . پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر به فرودگاه اورلی در شهر پاریس که ۱۸ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد انجام میشود و اگر تمایل دارید که با پرواز مستقیم به فرودگاه اورلی پاریس سفر کنید، تنها انتخاب شما پرواز ایران ایر خواهد بود.

بلیط ماهان

بلیط پاریس با شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان که چند سال است در مسیر تهران به پاریس پرواز های مستقیم برقرار گرده است ، با سرویس بسیار خوبی که به مسافرین خود ارائه میدهد توانسته است به یکی از انتخاب های اصلی مسافرینی که علاقمند به خرید بلیط پاریس هستند ، تبدیل گردد. پرواز های این شرکت از تهران به فرودگاه شاردوگل پاریس در تمام طول سال برقرار است .فرودگاه شاردوگل پاریس یکی از پرتردد ترین فرودگاههای اروپا است که در فاصله ۳۵ کیلومتری از مرکز شهر پاریس واقع شده است .

بلیط ایر فرانس

بلیط پاریس با پرواز ایرفرانس

شرکت هواپیمایی ایرفرنس نیز پروازهایی را بین تهران و فرودگاه شاردوگل پاریس به صورت برنامه ریزی شده و سالیانه انجام میدهد. بلیط های این شرکت هواپیمایی در مقایسه بلیط های شرکت هواپیمایی ماهان در این مسیر، از قیمت بالاتری برخوردارند و اگر به دنبال خرید بلیط ارزان پاریس هستید، بلیط های این شرکت خیلی مناسب نمیباشند . اما اگر مایل به سفر با یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی اروپا با سرویس خوب و خدمات استاندارد هستید، میتوانید این شرکت هواپیمایی را برای سفر به پاریس انتخاب کنید .

بلیط ترکیش ایرلاین

بلیط پاریس با هواپیمایی ترکیش ایرلاین

وقتی صحبت از بلیط های اروپا میشود، اولین شرکت هواپیمایی که با وجود غیر مستقیم بودن پروازهایش سهم بسیار عمده ای از مسافرین را در این مسیر جا به جا می کند ، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین است . اگر قصد خرید بلیط پاریس با هواپیمایی ترکیش ایرلاین را دارید ، دراستانبول توقفی چند ساعته خواهید داشت و سپس ادامه مسیر به سمت پاریس را با ایرباس های مدرن شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین تجربه خواهید کرد.

بلیط امارات

بلیط پاریس با شرکت هواپیمایی امارات

خرید بلیط پاریس با شرکت هواپیمایی امارات نیز میتواند یکی از گزینه های پیشنهادی برای سفر به پاریس باشد . پروازهای این شرکت هواپیمایی از طریق دبی انجام میشود و شما چند ساعت را درترمینال شماره یک فرودگاه بین المللی دبی ، توقف خواهید داشت . کیفیت بالا و سرویس دهی خوب هواپیمایی امارات موجب شده است تا مسافرین بسیاز زیادی سفر به پاریس را با شرکت هواپیمایی امارات انتخاب کنند.

بلیط قطر ایرویز

بلیط پاریس با شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطرایرویز در پروازهای اروپا قیمت های بسیار مناسب و تخفیف های ویژه ای را به مسافرین خود ارائه میدهد. بنابراین اگر قصد خرید بلیط پاریس با قیمت مناسب و سفر با یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی دنیا را دارید، حتماٌ مسیرهای پرواز به پاریس با هواپیمایی قطر ایرویز رانیز مد نظر داشته باشید. پروازهای این شرکت هواپیمایی به پاریس از طریق فرودگاه دوحه انجام میشود .

بلیط پگاسوس ایرلاین

بلیط پاریس با پرواز پگاسوس ایرلاین

علاقمندان به خرید بلیط ارزان پاریس ، میتوانند شرکت هواپیمایی پگاسوس را برای سفر انتخاب کنند . بلیط های این شرکت هواپیمایی به مقصد پاریس جزو ارزانترین بلیط ها میباشد اما شامل سروغذا نمی باشند ومیزان بار مجاز آنها نیز کمتر از ایرلاین های دیگر میباشد اما در صورت تمایل میتوانید در هنگام خرید بلیط خود ، غذا و همینطور بار اضافه را به صورت آنلاین خریداری کنید . پروازهای شرکت هواپیمایی پگاسوس به پاریس از طریق فرودگاه سابیها گوگچن در بخش آسیای استانبول صورت میگیرد

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید