مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط هواپیما تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز که به تازگی پروازهایی را از تهران به مقصد بانکوک برقرار کرده است ، بزرگترین ایرلاین کشور تایلند و حامل پرچم تایلند میباشد. این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را از سال ۱۹۸۸ شروع کرده است و در حال حاضر به حدود ۸۰ نقطه در ۳۷ کشور پرواز برقرار کرده است . این شرکت هواپیمایی داری ناوگانی دارای ۹۰ هواپیمای ایرباس و بویینگ است .با خرید بلیط هواپیما تایی ایرویز علاوه بر تایلند ، میتوانید به کشورهای آسیایی و اقیانوسیه پرواز داشته باشید.تمام پرواز های تای ایرویز با یک توقف در فرودگاه بین المللی تایلند و یا پوکت انچام میشوند.

چرا با شرکت هواپیمایی تایی ایرویز سفر کنیم ؟

  • با خرید بلیط هواپیما تایی ایرویز ،از سرویس مرتب و با کیفیت  این شرکت هواپیمایی در مسیر های مختلف استفاده خواهید کرد.
  • با بلیط  هواپیما الاتحاد  قادر خواهید بود به بیش از ۸۰ نقطه در دنیا به راحتی سفر کنید.
  • در مسیرهای پروازی زمان توقف شما در نقطه میانی ( بانکوک – پوکت ) با خواهد بود و همچنین نیاز به دریافت ویزای ترانزیت ندارید. اما اگر بخواهید در زمان توقف از فرودگاه خارج شوید حتماٌ لازم است که ویزا داشته باشید.
  • در حال حاضر هواپیمایی تای ایرویز  از تهران و مشهد  پرواز هایی به بانکوک را دارد و همینطور میتوانید از پرواز های ادامه مسیر این شرکت هواپیمایی به راحتی استفاده کنید.
  • شرکت هواپیمایی تای ایرویز در چند سال متوالی برنده جایزه در زمینه سرویس ده یداخل کابین گردیده است و در ۲۰۰۶ نیز به عنوان ایرلاین سال انتخاب شده است.
  • بلیط هواپیما تایی ایرویز در مسیر های آسیایی از نرخ بسیار مناسبی برخوردار است .
بلیط هواپیما تایی ایرویز
بلیط هواپیما تایی ایرویز

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی تای ایرویز و میزان بار مجاز

بلیط های این شرکت دارای ۴کلاس  اصلی پروازی با نامهای کلاس اکونومی – اکونومی پلاس – سیلک کلاس- فرست کلاس  میباشد .

  • بلیط اکونومی این شرکت هواپیمایی که با نرخ های مختلف روی سیستم فروش بلیط مشخص است.تمام صندلی های بخش اکونومی مجهز به صفحه نمایش هستند و صندلی های بسیار راحتی دارند.بار مجازبرای کلاس پرواز اکونومی ۳۰ کیلوگرم است .
  • بلیط های اکونومی پلاس  این شرکت هواپیمایی ، سرویس بسیار مناسبی نیز دارند . در پرواز های بویینگ این شرکت هواپیمایی ۱۸ صندلی مخصوص اکونومی پلاس وجود دارد .صندلی هایی که کاملاٌ به تخت تبدیل میشوند و بزگت تر و راحتت ر از صندلی های کلاس اکونومی هستند از جمله امکانات این بلیط ها هستند.بار مجازبرای کلاس پرواز اکونومی پلاس ۳۰ کیلوگرم است .
  • بلیط سیلک کلاس که در واقع به حای بیزینس کلاس در پرواز های تای ایرویز را دارد ، در پرواز های مختلف سرویس های مختلفی را ارائه میدهد. در برخی از انواع ایرباس ها این صندلی ها به تخت ۱۸۰ درجه تبدیل میشود و شما قابلیت استفاذه از سرویس ویژه غذایی نیز خواهید بود.بار مجازبرای کلاس پرواز سیلک پلاس ۴۰ کیلوگرم است .
  • با خرید بلیط هواپیما تای ایرویز به صورت فرست کلاس ، از اقامت در بزرگترین کابین فرست کلاس اقامت کنید و از طعم غذاها و سرویس پذیرایی شرقی لذت ببرید . بار مجازبرای کلاس پرواز فرست  ۴۰ کیلوگرم است .
بلیط هواپیما تایی ایرویز
بلیط هواپیما تایی ایرویز

 بلیط های مسیرهای خارجی هواپیمای تای ایرویز عبارتند از :

اگر قصد انتخاب پرواز های خارجی و خرید بلیط هواپیما تایی ایرویز را دارید ، باید توجه داشته باشید که این پرواز ها از طریق فرودگاه بانکوک  انجام می گردد و اگر به مسیری غیر از بانکوک پرواز میکنید ، شما یک توقف در  فرودگاه بین المللی بانکوک خواهید داشت و پرواز شما عوض خواهد شد . البته اگر کل مسیر خود را یکجا خریداری کنید و اصطلاحاٌ کد رزرو کل مسیر شما یکی باشد ، احتیاج به اینکه بار خود را در فرودگاه بانکوک تحویل بگیرید نخواهید داشت و بارتان را در مقصد تحویل خواهید گرفت .

از جمله بلیط هواپیما تایی ایرویز که بسیار پرفروش میباشند، میتوان از مسیر های ذیل نام برد

بلیط تهران -بانکوک ، بلیط تهران – بوکت ، بلیط تهران -دهلی ، بلیط تهران -بمبی ، بلیط تهران -اوکلند نیوزلند ، بلیط تهران -پکن ، بلیط تهران -شانگهای ، بلیط تهران – گوانجو، بلیط تهران -بوسان، بلیط تهران -سئول ، بلیط تهران -ملبورن  ،بلیط تهران -پرت ، بلیط تهران -سیدنی، بلیط تهران -کلمبو ، بلیط تهران -جاکارتا، بلیط تهران -دنپاسار بالی ، بلیط تهران -اوساکا ، بلیط تهران -توکیو ، بلیط تهران -هنگ کنگ ، بلیط تهران -هانوی ، بلیط تهران -مانیل ،بلیط تهران -کامبوج،  بلیط تهران -سنگاپور ،

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید