مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

تور آلانیا

با توجه به نوسانات بلیط و هتل قیمت ها در حالت معمول از قیمت پکیج ارزانتر خواهد شد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان تور آلانیا ما تماس بگیرید . هتل ، بلیط پرواز و شرایط تور به دلخواه قابل تغییر و رزرو میباشد برای اطلاع تماس بگیرید.

تور آلانیا

آلانیا شهر زیبا و توریستی است که در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است و جزو یکی از توریستی ترین منطقه های آنتالیا به شمار می آید. بسیاری از توریست ها معتقدند که از لحاظ جاذبه های طبیعی، آلانیا زیباترین شهر در منطقه آنتالیا میباشد . این شهر که بین دریای مدیترانه از یک طرف و رشته کوههای تروس از سمت دیگر قرار گرفته است ،دارای آب و هوای مدیترانه میباشد که تابستان های گرم و زمستان های مرطوب است. در سالهای اخیر تور آلانیا در بین تورهای تابستانی ترکیه قرار گرفته است و بسیاری از مسافرین ایرانی در تابستان سفر به آلانیا را ترجیح داده اند .

تور آلانیا

فصل سفر به آلانیا معمولاٌ از فروردین ماه شروع میشود و تا نیمه آبان ماه هوا برای سفر با تور آلانیا مناسب میباشد . آلانیا دارای ساحل وسیعی میباشد که تمام طول شهر را در برگرفته است این ساحل از دو طرف قلعه معروف آلانیا به دو طرف شهر امتداد یافته است و بخش غربی آن که به نام ساحل کلوپاترا معروف است ، ساحل شنی و بسیار زیبایی میباشد که برای استفاده عموم آزاد است و درفصل تابستان پر از توریست هایی است که برای استفاده از آفتاب ، دریا و آب و هوای گرم آلانیا این شهر را برای سفر انتخاب میکنند و با تور آلانیا سفر میکنند .

تور آلانیا

در فصل تابستان قسمت مرکزی شهر آلانیا ۲۴ ساعت شبانه روز در حال جنب و جوش است .رستوران ها و کافه تریا ها تا پاسی از صبح به مشتریان سرویس میدهند و خیابان های این منطقه که شامل بازار آلانیا نیز میباشد ، مملو از توریست هایی است که برای خرید و همینطور صرف غذا در رستوران ها ، منطقه مرکزی شهر آلانیا را انتخاب میکنند.بسیاری از مسافرینی که با تور آلانیا به این شهر سفر میکنند ، تمایل به اقامت در هتل ها و یا آپارتمان هایی را دارند که در مرکز شهر آلانیا قرار گرفته است .ساحل این منطقه نیز پر از کشتی های توریستی است که تورهای کشتی یک روزه را در این منطقه برگزار می کنند .

تور آلانیا

اسکله شهر آلانیا و رستوران های اطراف این منطقه نیز در فصل تابستان حال و هوای مخصوص به خود را دارند . معمولاٌ در شروع فصل تابستان در این منطقه فستیوال تابستانی برگزار میشود و در تمام مدت طول تابستان برنامه های متنوعی در این منطقه به صورت رایگان برای استفاده مسافرین و توریست ها برگزار میشود و اگر با تور آلانیا به شاین شهر سفر میکنید میتوانید اطلاعات دقیق در مورد برنامه هایی که در این منطقه برگزار میشود کسب کرده و از شرکت در آنها لذت ببرید. اسکله شهر آلانیا ، یک اسکله بین المللی است و مکانی است که کشتی هایی که تورهای منطقه مدیترانه را انجام میدهند ، در این اسکله پهلو می گیرند و مسافرین آنها میتوانند وارد شهر شده و از دیدنی های آلانیا لذت ببرند .

تور آلانیا

برای سفر به آلانیا میتوانید مسیرهای مختلفی را انتخاب کنید . در ایام تابستان معمولاٌ پرواز های مستقیم و چارتر به فرودگاه قاضی پاشا که در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر آلانیا قرار گرفته است برگزار میشود که معمولاٌ برای پکیج های تور آلانیا استفاده میشود.درغیر این صورت میتوانید از پرواز های مستقیم به آنتالیا و اسپارتا و یا از پرواز های غیر مستقیم به فرودگاههای آنتالیا و یا قاضی پاشا استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که پروازهای داخلی از استانبول و آنکارا به فرودگاه قاضی پاشا آلانیا در تمام مدت طول سال برقرار است . اطلاعات کامل در ارتباط به نحوه سفر به آلانیا و بلیط آلانیا را میتوانید از همکاران ما در آژانس هورامان گشت دریافت کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید