مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط باکو آذربایجان

سفر به باکو پایتخت آذربایجان  در ایام تابستان و نوروز یکی از مسیرهای پرطرفدار است و علاقمندان زیادی مایل هستند با خرید بلیط باکو به این کشور سفر کنند . در بخش رزرو آنلاین بلیط در این سایت میتوانید اطلاعات دقیق در مورد مسیر های پروازی به باکو ، بلیط ارزان باکو ، بلیط آذربایجان ، ساعت های پروازی پرواز های برقرار به باکو  ،میزان بار مجاز بلیط های باکو کسب کنید . همچنین قادر خواهید بود به راحتی و ظرف چند دقیقه بلیط مورد نظر خود را از طریق سامانه فروش بلیط ما رزرو کنید .

این سیستم ، تمام پروازهایی را که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به باکو برقرار است را در کنار هم نشان میدهد و شما قادر خواهید بود که کلیه اطلاعات پرواز، ساعت و قیمت پرواز های مختلف را با هم مقایسه کرد و نسبت به خرید بلیط باکو اقدام نمایید. استفاده از این سیستم بسیار راحت میباشد کافیست لینک ذیل را باز کرده و مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات را انتخاب کنید .

مسیرهای پیشنهادی برای سفر به باکو آذربایجان

بلیط باکو

بلیط  باکو با شرکت هواپیمایی ایران ایر

اگر قصد سفر به شهر زیبای باکو را دارید ،میتوانید از پرواز مستقیم ایران ایر استفاده کنید. شرکت هواپیمایی ایران ایر ، اولین شرکت هواپیمایی است که در مسیر تهران – باکو – نهران پرواز مستقیم برقرار کرده است و سالهاست که این پروازها در تمام طول سال به صورت مستقیم برقرار هستند . در حال حاضر این پروازها در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته بر قرار میباشند و شما میتوانید اطلاعات دقیق در ارتباط با ساعت و قیمت بلیط باکو با پرواز ایران ایر را در بخش رزرواسیون آنلاین بلیط در وبسایت ما ببینید .

بلیط باکو

بلیط باکو با شرکت هواپیمایی ماهان

یکی از شرکت های هواپیمایی که در مسیر باکو پرواز مستقیم دارد و شما میتوانید نسبت به خرید بلیط باکو از طریق آن اقدام نمایید ، شرکت هواپیمایی ماهان میباشد . این شرکت هواپیمایی در روزهای شنبه ، چهارشنبه و جمعه هر هفته در مسیر تهران- باکو – تهران پرواز دارد و شما میتوانید بلیط های این شرکت را هم به صورت چارتر و با قیمت ارزان و هم به صورت غیر چارتر ، خریداری نمایید. سرویس خوب و پروازهای به موقع این شرکت هواپیمایی موجب شده است تا بلیط های باکو با پرواز ماهان بسیار پرطرفدار باشند .

بلیط باکو

بلیط باکو با شرکت هواپیمایی آزال

شرکت هواپیمایی آزال ، شرکت هواپیمایی ملی آذربایجان است و سالهاست که پروازهای مستقیمی در مسیر بین تهران – باکو – تهران برقرار کرده است . بلیط های این شرکت هم به صورت بلیط های چارتر و مخصوص به گروههای تور و هم به صورت بلیط های غیر چارتر موجود میباشند . در هنگام خرید بلیط باکو با پرواز آزال ، میبایست به بار مجاز توجه داشته باشید. بلیط های ارزان قیمت این شرکت اجازه بار ندارند و در صورت داشتن بار ، میبایست هزینه آن را به صورت جداگانه پرداخت نمایید . شرکت هواپیمایی آزال ، تعداد پروازهای خود را در ایام نوروز و تابستان در این مسیر بیشتر میکند ، تا مسافرین بیشتری را در این مسیر جا به جا کند .

بلیط باکو

بلیط باکو با شرکت هواپیمایی بوتا

شرکت هواپیمایی بوتا ، یک شرکت هواپیمایی خصوصی متعلق به جمهوری آذربایجان میباشد . این شرکت هواپیمایی کوچک در واقع زیر مجموعه شرکت هواپیمایی آزال میباشد . این شرکت هواپیمایی که به تازگی و در سال ۲۰۱۷ افتتاح شده است ، بیشتر در مسیرهای داخلی آذربایجان و همبنطور به صورت چارتری در مسیرهای خارجی فعال میباشد . بلیط باکو با هواپیمایی بوتا را فقط در ایام تابستان و همینطور در ایام نوروز که این هواپیمایی به صورت چارتر در مسیر تهران – باکو – تهران فعال میباشد ، تهیه کنید و با بلیط های ارزان قیمت هواپیمایی بوتا به شهر باکو سفر کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید