مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط گوانجو

سفر به گوانجو یکی از پرتردد ترین مسیرهای میباشد . این بندر که به دروازه جنوبی چین مشهور است، قطب تجاری چین و محل اصلی واردات و صادرات این کشور میباشد و به همین دلیل نیز سالانه نمایشگاههای متعددی در این شهر برگزار میشون که تجار و صاحبان بیزینس از سرتاسردنیا به آن سفر می کنند . اگر برای خرید بلیط گوانجو  و سفربه این شهر  نیاز به اطلاعات دقیق دارید ، میتوانید از طریق وب سایت ما اطلاعات کامل و جامع در ارتباط با مسیرهای پروازی به گوانجو ، بلیط ارزان گوانجو ، ساعت پروازهای گوانجو ، روزهای پرواز به گوانجو ، بهترین مسیرهای سفر به گوانجو ، میزان بار مجاز در سفر به گوانجو ، پرواز های مستقیم به گوانجو ، پرواز های غیر مستقیم به گوانجو ، بلیط های گوانجو و شرکت های هواپیمایی که به گوانجو پرواز دارند ، کسب کنید .

برای خرید بلیط گوانجو با ایرلاین های مختلف و همینطور بلیط های داخلی چین (بین شهرهای مختلف چین )، میتوانید از سیستم رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و با مناسب ترین قیمت بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. استفاده از این سیستم بسیار راحت است و شما قادر خواهید بود کلیه پرواز هایی را که به گوانجو  برقرار میباشد ، در کنار هم مقایسه کنید و مناسب ترین بلیط را با توجه به قیمت ، ساعت پرواز و روز پرواز انتخاب کرده و به راحتی و با استفاده از کارت های شبکه شتاب بلیط خود را خریداری نمایید .

رزرواسیون آنلاین بلیط

مسیر های پیشنهادی برای سفر به گوانجو

بلیط ماهان

بلیط گوانجو با پرواز ماهان

اگر قصد سفر به شهر گوانجو چین را با پرواز مستقیم و بدون نیاز به توقف در نقطه میانی را دارید، تنها ایرلاینی را که میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم، شهرکت هواپیمایی ماهان میباشد . این شرکت هواپیمایی ، پروازهایی را درمسیر گوانجو به صورت مستقیم برقرار کرده که بسیارراحت و پر طرفدار هستند.اگر برای ایام نمایشگاههای گوانجو قصد خرید بلیط ماهان را دارید ، میبایست خیلی زودتر نسبت به رزرواسیون و خرید بلیط خود اقدام نمایید. در ایام نمایشگاههای به خصوص نمایشگاه معروف کانتون گوانجو، تعدادی پرواز چارتر نیز به پروازهای عادی ماهان در این مسیر اضافه میشوند.

بلیط چاینا ایرلاین

بلیط گوانجو با پرواز چاینا ساترن ایرلاین

شرکت هواپیمایی چاینا ساترن ایرلاین ، یکی از شرکت های بزرگ هواپیمایی چین است که سالهاست پروازهایی را بین تهران و شهر ارومچی چین برگزار میکند. اگر مایل به سفر به گوانجو چین مباشید، یکی از مسیرهای پیشنهادی ما سفر با این شرکت هواپیمایی میباشد . با خرید بلیط گوانجو از چاینا ساترن ایرلاین ، از تهران به ارومچی و سپس به گوانجو پرواز خواهید کرد. توقف این پرواز در فرودگاه ارومچی بوده اما نیاز به تحویل بار خود در این فرودگاه نخواهید داشت.

بلیط تای ایرویز

بلیط گوانجو با پرواز تای ایرویز

در سفربه گوانجو میتوانید از شرکت هواپیمایی تای ایرویز استفاده کنید و پس از توقفی در بانکوک ، مسیر خود را به سمت گوانجو ادامه دهید. نیازی به تحویل گرفتن بار خود در فرودگاه بانکوک ندارید و صرفا مسیر پروازی و هواپیما خود را در این فرودگاه عوض خواهید کرد و بار خود را درگوانجو تحویل خواهید گرفت . اگر مایل هستید تا در مسیر رفت و یا برگست در بانکوک اقامت داشته باشید نیز امکان پذیر میباشد و فقط نیاز به اخذ ویزای ورودی تایلند دارید. در این رابطه اطلاعات بیشتر و کامل تر را از کانتر فروش ما در آژانس هورامان گشت دریافت کنید.

بلیط امارات

بلیط گوانجو با پرواز امارات

شرکت هواپیمایی امارات در مسیر گوانجو جزو قدیمی ترین شرکت ها میباشد .با خرید بلیط گوانجو از این شرکت هواپیمایی هم از سرویس بسیار خوب این شرکت هواپیمایی استفاده خواهید کردو هم توقف شما در فرودگاه بین المللی دبی خواهد بود. برای توقف در فرودگاه دبی احتیاجی به دریافت ویزای دبی نخواهید داشت اما اگر مایل هستید که وارد شهر دبی شوید و یا در مسیر رفت و برگشت در دبی توقف داشته باشید، نیاز به دریافت ویزای ورودی دبی قبل از شروع مسافرت خود دارید.

بلیط قطر ایرویز

بلیط گوانجو با هواپیمایی قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز نیز میتوانید یکی از مسیرهای انتخابی شما در مسیر پرواز به گوانجو باشد . پرواز های این شرکت هواپیمایی از مسیر دوحه انجام خواهد شد و شما چند ساعت را فرودگاه بین المللی دوحه توقف خواهید داشت . اگر شرکت هواپیمایی قطر ایرویز را برای سفر انتخاب میکنید، فراموش نکنید که در ارتباط با نرخهای ویژه و تخفیف دار این شرکت هواپیمایی به مقصد گوانجو ، اطلاعات کامل ا از کانتر فروش بلیط کسب کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید