مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

با توجه به نوسانات بلیط و هتل قیمت ها در حالت معمول از قیمت پکیج ارزانتر خواهد شد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . هتل ، بلیط پرواز و شرایط تور به دلخواه قابل تغییر و رزرو میباشد برای اطلاع تماس بگیرید.

تور آفریقای جنوبی ، بهترین پیشنهاد برای علاقمندان به طبیعت ، حیات وحش و حیوانات میباشد. اگر علاقمند هستید تا تجربه ای متفاوت داشته باشید و از طبیعت بکر لذت ببرید بدون شک سفر به آفریقای جنوبی بهترین انتخاب خواهد بود و تجربه ای بینظیر و خاطره انگیز برای شما به همراه خواهدد اشت . آفریقای جنوبی همان طور که از نامش پیداست ، جنوبی ترین نقطه قاره آفریقا میباشد و تنها کشوری در دنیا است که دارای ۳ پایتخت میباشد. پرتوریا ، کیپ تان و بلوم فونتین شهرهایی هستند که به عنوان ۳ پایتخت آفریقای جنوبی شناخته میشوند و همینطور بخش از سواحل این کشور در کنار اقیانوس هند و برخی در کنار اقیانوس اطلس قرار گرفته اند.

تور آفریقای جنوبی

پکیج های تور آفریقای جنوبی بسیار متنوع هستند ولی تمام آنها شامل اقامت در ژوهانسبورگ ، کبپ تاون ، سان سیتی و پارک جنگلی میباشند. پارک جنگلی به کمپ هایی گفته میشود که با امکانات کامل و به راحتی بک هتل ۵ ستاره در داخل مناطق حفاظت شده و جنگل های آفریقای جنوبی ساخته شده است . با اقامت در این کمپ ها شانس اینکه با جیپ های سفری در داخل مناطق حفاظت شده گردش کنید و از نزدیک بتوانید زندگی حیوانات در حیات وحش را ببینید خواهید داشت. معولاٌ تورهای سافرای با جیپ های مخصوص ۲ بار در زور یکی صبح بسیار زود و یکی در هنگام غروب آفتاب برگزار میشود.

تور آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ بزرگترین شهر آفریقای جنوبی و همچنین ثروتمند ترین شهر آن است. این شهر که جزو ۵۰ کلان شهر بزرگ دنیا محسوب میگردد، به نام شهر طلایی نیز معروف میباشد. اگر با تور آفریقای جنوبی به ژوهانسبورگ سفر میکنید ، فراموش نکنید که از باغ وحش تاریخی ژوهانسبورگ دیدن کنید و همینطور شهرمرجان های طلایی با گلد ریف نیز از دیدنیهای منحصر به فرد ژوهانسبورگ محسوب میشوند. از بالای آسمان خراش آفریقا نیز میتوانید منظره زیبای شهر ژوهانسبورگ را ببینید و در رستوران این برج نیز غذا بخورید

در نزدیکی ژوهانسبورک و حدوداٌ در فاصله ۲ ساعته از این شهر ، سان سیتی قرار گرفته است . سان سیتی یک شهر تفریحی است که در سال ۱۹۷۹ افتتاح شده است و بدون شک یکی از جاذبه های تور آفریقای جنوبی میباشد. در این شهر امکانات تفریحی بسیار زیادی در دسترس مسافرین قرار داده میشد که از نعطیلات خود لذت ببریند و توریست ها میتوانند در یکی از ۴ هنل موجود در این منطقه اقامت کنند. دریاچه ها، فضای سبز ، هتل های لوکس ، پارک آبی موجود در این منطقه موجب شده است تا مسافرین بسیار از اقامت در سان سیتی راضی باشند. در سال ۲۰۰۸ سان سیتی برنده جایزه مسافرتی دنیا شده است .

تور آفریقای جنوبی

یکی از مشهورترین پارک های جنگلی آفریقای جنوبی پارگ جنگلی کروکر است که در نزدیکی سان سیتی قرار گرفته است و و اغلب گروههایی که با تور آفریقای جنوبی سفر میکنند از این پارک جنگلی بازدید میکنند . تورهای سافاری این پارک جنگلی بسیار مشهور است چون به دو صورت گروهی و خصوص انجام میشوند و شانس دیدن ۵حیوان بزرگ دنیا یعنی شیر ، کرگدن ،فیل ، کرگردن و بوفالو را در طول یکروز خواهید داشت .

تور آفریقای جنوبی

کیپ تاون دومین شهر پر جمعیت آفریقای جنوبی است که جزو محبوبترین شهرهای توریستی در سراسر دنیا میباشد . در وسط این شهر کوهی با نام تیبل قرار گرفته است و از بالای این کوه منظره بسیار زیبایی از شهر کبپ تاون و محل تلاقی آب اقیانوس هند و آتلانتیک در پیش روی شما قرار خواهد گرفت . وقتی با تور آفریقی جنوبی به کیپ تاون سفر میکنید ، از مشاهده شهر بزرگ و زیبایی که با معماری خاص خود که ترکیبی از سبک های معماری مختلف است ،در دامنه کوه تیبل قرارگرفته است ، لذت میبرید و همینطور از دیدنی های فراوان این شهر از جمله آکواریوم معروف کیپ تاون ، خلیج کیپ تاون و ساحل پنگوئن ها بازدید خواهید کرد.

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی از آن دسته تورهایی است که برای اینکه حداکثر لذت و استفاده را از آن ببرید ، میبایست با برنامه حرکت کنید و تور مناسب انتخاب کنید .تجربه ما دربرگزاری تور آفریقای جنوبی به شما کمک خواهد کرد تا از اقامت خود لذت ببرید و دیدنیهای آفریقا را ببینید . همکاران ما در بخش تور آفریقای جنوبی آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به تمام سوالات احتمالی شما میباشند.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید