مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط رم ایتالیا

یکی از مسیرهای بسیار پر تردد در اروپا ، شهر رم در ایتالیا میباشد. بلیط رم ایتالیا یکی از بلیط های اروپا است که متقاضیان زیادی دارد و اگر متقاضی خرید بلیط رم هستید به خصوص در فصل تابستان و نوروز ، میبایست خیلی زودتر نسبت به خرید بلیط خود اقدام کنید  .برای رزرو و خرید بلیط رم ، به راحتی قادر خواهید بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط رم را به راحتی خریداری نمایید. از طریق سایت ما میتوانید مسیرهای پروازی به رم، برنامه پروازی رم، روزهای پرواز به رم ،مدت زمان پرواز به رم ، بلیط های چارتر رم ، پروازهای مستقیم رم ، ساعت های پروازی رم ایتالیا، ارزانترین بلیط رم ، مقدار بار مجاز بلیط رم و بلیطهای داخلی ایتالیا بین رم و سایر شهرها و همینطور شرایط کنسلی بلیط رم ایتالیا را با جزییات کامل ببینید .

کلیه پروازهایی که به مسیر رم- ایتالیا برقرار است ، جزو پرواز های سالیانه میباشد و شما قادر خواهید بود برای تاریخ های مورد نظر خود در طول یکسال آینده ، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. تمام بلیط های پرواز های موجود بین تهران به رم  – ایتالیا را میتوانید در سامانه خرید بلیط آنلاین ما ببینید ، مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را با بهترین قیمت و به راحتی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت آنلاین خریداری کنید و از خدمات سرویس و پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در زمینه خرید بلیط  استفاده کنید .همکاران ما در آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در این زمینه میباشند.

رزرواسیون آنلاین بلیط

مسیر های پیشنهادی برای سفر به رم ایتالیا

بلیط ایران ایر

بلیط رم ایتالیا با شرکت هواپیمایی ایران ایر

اگر علاقمند هستید به صورت مستقیم به شهر رم ایتالیا سفر کنید، شرکت هواپیمایی ایران ایر میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. پرواز های این شرکت هواپیمایی ، اولین پرواز هایی است که در این مسیر به صورت مستقیم برقرار شدند.این پروازها به صورت سالیانه برقرار هستند و از میزان ۳۰ کیلو بار مجاز برخوردارند .اگز علاقمند به خرید بلط رم با پرواز این ایرهستید ، میتوانید از سامانه فروش آنلاین بلیط در سایت ما استفاده کرده و این بلیط را با بهترین نرخ به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس خریداری نمایید.

بلیط رم ایتالیا

بلیط رم ایتالیا با شرکت هواپیمایی آلیتالیا

برای علاقمندان به سفر مستقیم به شهر رم در ایتالیا، شرکت هواپیمایی آلیتالیا نیز گزینه مناسبی میباشد. این شرکت هواپیمایی پروازهایی را به صورت سالیانه در این مسیر برقرار کرده و شما میتوانید به راحتی بلیط خود را تهیه کنید. برخی از بلیط های ارزان قیمت این شرکت هواپیمایی، غیر قابل استرداد و تغییر تاریخ میباشند و هنگام خرید بلیط ها حتماٌ به جزییات بلیط ها توجه کنید. اگر قصد سفر داخلی از رم به شهرهای دیگر ایتالیا را دارید ، میتوانید کل مسیر بلیط خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید . برای اطلاعات بیشتر با کانتر فروش بلیط ما در آژانس هورامان گشت تماس بگیرید.

بلیط ترکیش ایرلاین

بلیط رم ایتالیا با هواپیمایی ترکیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین ، از انتخاب های اصلی برای مسافرینی است که قصد سفر به اروپا را دارند. پرواز های این شرکت هواپیمایی به رم ایتالیا با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول انجام میشود و شما به مدت چند ساعت در این فرودگاه ترانزیت خواهید بود . معمولاٌ پروازهای اروپای شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کمترین ساعت های توقف به مقصد برقرار میگردد و به علاوه اگر مایل به توقف بیشتری در فرودگاه استانبول داشته باشید نیز میتوانید در هنگام صدور بلیط ، پرواز هایی با توقف بیشتر را انتخاب کنید و از توقف و گشت و گذار در شهر استانبول نیز لدت ببرید .

بلیط پگاسوس

بلیط رم ایتالیا با شرکت هواپیمایی پگاسوس

شرکت هواپیمایی پگاسوس ، به شرکت هواپیمایی ارزان قیمت شهرت دارد و به خصوص در مسیر اروپا قادر خواهید بود بلیط هایی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید . پروازهای این شرکت هواپیمایی با توقف در فرودگاه سابیها گوگچن استانبول انجام میشود و شمادر این فرودگاه چند ساعت را به صورت ترانزیت توقف خواهید داشت. شرکت هواپیمایی پگاسوس که شرکت هواپیمایی ارزانی میباشد در مسیر پرواز های خود سرویس پذیرایی به صورت رایگان ندارد و در صورتی که مایل به صرف غذا هستید، میبایست هزینه جداگانه ای را در هنگام رزرو بلیط و یا در طول مسیر پرواز بپردازید .

بلیط امارات

بلیط رم ایتالیا با شرکت هواپیمایی امارات

پرواز های شرکت هواپیمایی امارات در مسیر اروپا ، به دلیل مسیر و خط پروازی و توقفی که میبایست در دبی داشته باشند ، کمی طولانی تر از پرواز های شرکت هواپیمایی است که از مسیر ترکیه پرواز میکنند . اما سرویس بسیار مناسب این شرکت هواپیمایی به مسافرین خود موجب شده که با وجود دور تر شدن مسیر پروازی ، تعداد زیادی از مسافرین بلیط رم ایتالیا را از شرکت هواپیمایی امارات تهیه کنند. پرواز های این شرکت از طریق فرودگاه بین المللی دبی انجام میشود و شما چند ساعت را در این فرودگاه ترانزیت خواهید بود .

بلیط الانحاد

بلیط رم ایتالیا با شرکت هواپیمایی الاتحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد نیز میتواند به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی به شما مطرح شود. پرواز های این شرکت به رم در ایتالیا از طریق فرودگاه ابوظبی انجام میشود و در زمان توقف شما نیازی به تحویل گرفتن بار خود را ندارید و بار شما به مقصد ترانسفر میشود . در صورت تمایل به خرید بلیط رم با پرواز الاتحاد میتوانید کلیه اطلاعات و جزییات و ساعت پرواز را در سامانه خرید بلیط آنلاین در سایت ما ببینید و در صورت تمایل نسبت به خرید بلیط به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به اژانس اقدام کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید