مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

تورهای لحظه آخری

تورهای لحظه آخری یا تورهای دقیقه نود سالهاست که برای مسافرین تبدیل به کلمه ای آشنا شده است و تعداد زیادی از مسافرین مایل هستند با این تورها سفر کنند. این تورها معمولاٌ در مسیرهایی که احتیاج به دریافت ویزای ورودی ندارند و حدود چند روز مانده به زمان مسافرت از طریق آژانسهای چارتر کننده در اختیار مسافرین قرار میگیرند. در سایت هورامان گشت ستاره سعی ما بر این بوده است تا اطلاعات تورهای لحظه آخری را به بهترین شکل ممکن در اختیار علاقمندان قرار دهیم. کافیست با همکاران ما در بخش تور تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق را در ارتباط با ارزان ترین تورها در اختیار شما قرار بدهند.

تورهای لحظه آخری

چرا قیمت تورهای لحظه آخری ارزان تر است؟

معمولاٌ دفاتر مسافرتی تورهایی را بر اساس پرواز های چارتر و یا هتل هایی که اتاق آنها را گارانتی کرده اند، آماده میکنند.در صورتی که این تورها در زمان مقرر به فروش نرسد ، آژانس های مسافرتی با تخفیف های ویژه ای که گاهی اوقاتا تا ۵۰ درصد نیز میرسد ، این تورها را در بازار به مشتری ها عرضه میکنند تا بخشی از ضرر و خسارتی وارده را جبران کنند و به همین دلیل نرخ تورهای لحظه آخری از تورهای دیگر موجود در بازار ارزانتر است .

تورهای دقیقه آخری چه تفاوتی با بقیه تورها دارند ؟

برای سفر با تورهای لحظه آخری ، چمدان شما باید همیشه آماده باشد چون این تورها معمولاٌ ۲ تا ۳ روزه مانده به زمان پرواز ها در صورتی که صندلی خالی باقی مانده باشد، مشخص میشوند .بنابراین برای سفر با تورهای لحظه آخری امکان برنامه ریزی وجود ندارد. معمولاٌ این تورهای شرایط انتخاب ساعت پروازی و یا هتلهای متعدد را ندارند و میبایست با ساعت مشخص شده سفر کنید و هتلی را که آژانس پیشنهاد میکند راانتخاب کنید.علاوه بر این تورهای لحظه آخری گارانتی ندارند و اگر کلیه پکیج های تور زودتر از تاریخ فروش بروند ، تورهای دقیقه نود برگزار نمیشود .

در انتخاب تورهای لحظه آخری به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

در زمان خرید تورهای دقیقه نود ، عجله نکنید تمام اطلاعات تور را ازجمله ساعت و تاریخ رفت و برگشت را دقیق چک کنید .اطلاعات مربوط به فرودگاهها را دقیق بپرسید چون گاهی برخی از پرواز های چارتر به جای فرودگاه های اصلی شهرها از فرودگاههای دیگر استفاده میکننند ، به عنوان مثال در تور آنتالیا برخی از پرواز ها به جای فرودگاه آنتالیا در فرودگاه اسپارتا فرود می آیند. به جای واسطه هایی که مطمئن نیستید ، مستقیما ٌ از آژانس های مسافرتی معتبر خریداری کنید .

تورهای لحظه آخری

پیشنهاد ویژه آژانس هورامان گشت برای تورهای دقیقه نود

با توجه به تمام معایب و مزایای این قبیل تورها ، ما پیشنهاد میکنیم برای اینکه هم بتوانید از قیمت ارزان این تورها استفاده کنید و هم بتوانید با برنامه ریزی بیشتری سفر کنید ، با همکاران ما در بخش تور آژانس هورامان گشت تماس  گرفته و حدود تاریخ مورد نظرتان برای مسافرت و تعداد نفرات را به ما اعلام کنید . اطلاعات شما در سیستم ما ثبت  خواهد گردید و به محض اینکه  تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت برای تاریخ مورد نظر شما آماده گردید با شما تماس گرفته و اطلاعات پکیج های تور را در اختیار شما قرار خواهیم داد .