مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط بانکوک

سفر به تایلند در تمام طول سال متقاضیان خود را دارد و بلیط بانکوک یکی از بلیط ها در محدوده آسیا است که متقاضیان زیادی دارد. اگر متقاضی خرید بلیط بانکوک هستید ما میتوانین بهترین مسیرها رابا مناسب ترین پروازها به شما پیشنهاد کنیم .برای رزرو و خرید بلیط بانکوک ، به راحتی قادر خواهد بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط بانکوک را به راحتی خریداری نمایید. از طریق سایت ما میتوانید مسیرهای پروازی به بانکوک، برنامه پروازی بانکوک، روزهای پرواز به بانکوک ،مدت زمان پرواز به بانکوک، بلیط های چارتر بانکوک ، پروازهای مستقیم بانکوک، ساعت های پروازی بانکوک، ارزانترین بلیط بانکوک ، مقدار بار مجاز بلیط بانکوک و بلیطهای داخلی تایلند بین بانکوک و سایر شهرها و همینطور شرایط کنسلی بلیط بانکوک را با جزییات کامل ببینید .

پروازهایی که به مسیر تایلند- بانکوک برقرار است ، برخی از نوع پرواز های چارتر و برخی پرواز های سالیانه هستند و  شما میتوانید تمام بلیط های پرواز های موجود به تایلند- بانکوک  را میتوانید در سامانه خرید بلیط آنلاین ما ببینید ، مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را با بهترین قیمت و به راحتی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت آنلاین خریداری کنید و از خدمات سرویس و پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در زمینه خرید بلیط در مسیرتایلند استفاده کنید .همکاران ما در آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در این زمینه میباشند.

رزرواسیون آنلاین بلیط بانکوک

مسیرهای پیشنهادی سفر به بانکوک

بلیط ماهان

بلیط بانکوک با پرواز ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان اولین شرکت هواپیمایی است که در مسیر بین تهران و بانکوک پرواز مستقیم برقرار کرد. این پرواز ها در ابتدا ۲ بار درهفته به صورت پروازهای چارتربرقرار گردید و بعد با توجه به درخواست متقاضیان تعداد آنها بیشتر شده و در حال حاضر به صورت روزانه برقرار میباشد. بخشی از بلیطهای این پرواز به صورت چارتر و بخشی به صورت سالیانه به فروش میرسند. اگر قصد سفر مستقیم به بانکوک به صورت مستقیم را دارید ، هواپیمایی ماهان اولین پیشنهاد ما به شما میباشد.

بلیط ایران ایر

بلیط بانکوک با پرواز ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر، دومین شرکت هواپیمایی است که در این مسیر پرواز مستقیم بر قرار کرده است . بلیطهای این شرکت هواپیمایی نیز هم به صورت چارتر و توسط شرکت های برگزار کننده تور و هم به صورت بلیطهای سالیانه به فروش میرسند.میتوانید کلیه پروازهای ایران ایر به مقصد تایلند را در سایت ما ببینیدو در صورت تمایل نسبت به رزرواسییون آنلاین و دریافت بلیط بانکوک خود اقدام نمایید.

بلیط تای ایرویز

بلیط بانکوک با هواپیمایی تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز، شرکت هواپیمایی ملی تایلند است که در حال حاضر پروازهای مستقیمی را بین ایران وتایلند برگزار کرده است . یکی از ویژگیهای خرید بلیط تایلند با این شرکت هواپیمایی ، امکان خرید ادامه مسیرها میباشد .به عنوان مثال اگر شما قصد سفر به شهرهای دیگر در تایلند را داشته باشید میتوانید کل مسیر خود را با شرکت هواپیمایی تای ایرویز بخرید و نیازی نیست که در بین مسیر بارخود را دریافت کنید.

بلیط امارات

بلیط بانکوک با پرواز امارات

در مسیرهای غیر مستقیم به تایلند، بیشترین خرید بلیط بانکوک ، مربوط به هواپیمایی امارت میباشد. پرواز های شرکت هواپیمایی امارات از طریق دبی به بانکوک انجام میشود و شما توقفی چند ساعته در فرودگاه بین المللی دبی خواهید داشت . پروازهای این شرکت به صورت سالیانه در این مسیر برقرار است و شما میتوانید به راحتی بلیط خود را برای مدت یکسال آینده خریداری کنید .

بلیط قطر ایرویز

بلیط بانکوک با هواپیمایی قطر ایرویز

یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی که برای خرید بلیط در مسیر بانکوک میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم، شرکت هواپیمایی قطر ایرویز میباشد . این شرکت هواپیمایی پرواز های مستقیم و روزانه ای رابه مقصد بانکوک برقرار کرده است که از طریق فرودگاه بین المللی دوحه انجام میشود و شما در صورت پرواز با این شرکت هواپیمایی در فرودگاه دوحه چند ساعت توقف خواهید داشت .

بلیط ایر آسیا

بلیط بانکوک با پرواز ایر آسیا

علاقمندان به خرید بلیط ارزان بانکوک ، میتوانند شرکت هواپیمایی ایر آسیا را برای سفر به تایلند انتخاب کنند. شرکت هواپیمایی ایرآسیا جزو ایرالاین های ارزان قیمت در مسیر آسیا میباشد که پروازهای آن از طریق مالزی به سایر نقاط انجام میشود . البته این شرکت هواپیمایی در ایام خاص پروازهای چارتر نیز برقرار می کند که اطلاعات مربوط به آن را میتوانید از همکاران ما در بخش رزرو و فروش بلیط در آژانس هورامان گشت بپرسید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید