مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

با توجه به نوسانات بلیط و هتل قیمت ها در حالت معمول از قیمت پکیج ارزانتر خواهد شد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان تور آنتالیا ما تماس بگیرید . هتل ، بلیط پرواز و شرایط تور به دلخواه قابل تغییر و رزرو میباشد برای اطلاع تماس بگیرید.

درباره تور آنتالیا

تور آنتالیا

تور آنتالیا ، از مقاصد توریستی بسیار پر طرفدار در ایام بهار و تابستان میباشد. هرساله توریست های زیادی به آنتالیا سفر میکنند و از گذراندن تعطیلات تابستانی خود در کنار دریای مدیترانه لذت می برند . این شهر توریستی ساحلی ، دارای تاریخ بسیار کهن میباشد و تاریخ ان به ۱۳۳ سال پیش از میلاد مسیح و زمان امپراطوری رومیان و یونانیان بازمیگردد . هنوز در این شهر آثاری از گذشته پر شکوه آن به چشم می خورد و هنگامی که با تور آنتالیا سفر میکنید ، میتوانید از منطقه آسپندوس که در فاصله ۵۰ کیلومتری آنتالیا واقع شده است و به خصوص تاتر فوق العاده ای که در این منطقه قرار دارد و متعلق به ۱۶۲ سال پس از میلاد مسیح میباشد و همچنین قنات قدیمی که در این منطقه قرار دارد و با وجود گذر زمان هنوز باقیمانده است دیدن کنید .

تور آنتالیا

اما مسافرینی که با تور آنتالیا سفر می کنند ، بیشتر به دلیل لذت بردن از سواحل دریای مدیترانه و اقامت در هتل های لوکس آنتالیا به این شهر سفر میکنند .شهر آنتالیا دارای بخش های مختلف است که به نام های منطقه کنیالتی ، کمر، لارا ، کندو ، بلک معروف میباشند. کنیالتی و کمر در بخش غربی و لارا ، کندو و بلک در بخش شرقی شهر آنتالیا قرار دارند . هر کدام از این مناطق پر از هتل ها ، رستوران ها و کافه تریاهایی است که به توریست هایی که در این مناطق اقامت دارند، سرویس می دهند. بیشتر هتل های لوکس در منطقه بلک واقع شده اندو تعداد بسیار زیادی از هتل های منطقه بلک دارای زمین های گلف هستند که موجب شده است مسابقات گلف جهانی در منطقه بلک آنتالیا برقرار گردد.در طول سالهای گذشته دولت ترکیه در این منطقه سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام داده است و هتل های بسیار لوکس و مجلل با سرویس عالی در این منطقه ایجاد شده اند و اگر مایل هستید تا در هتل های بسیار لوکس اقامت داشته باشید ، پیشنهاد می کنیم در پکیج های تور آنتالیا منطقه بلک را برای اقامت انتخاب کنید .

تور آنتالیا

مناطق لارا و کندو هم پر ازهتل های ۴ و ۵ ستاره است که در کنار هم قرار گرفته اند و جزو مناطق بسیار توریستی آنتالیا محسوب می گردند. در سالهای گذشته و قبل از رونق گرفتن منطقه بلک آنتالیا ، منطقه لارا دارای بهترین هتل های منطقه آنتالیا بود که هنوز هم فعال هستند و پذیرای توریست هایی می باشند که با تور آنتالیا به این شهر سفر می کنند . منطقه لارا آنتالیا به مرکز شهر آنتالیا نزدیک تر است و دسترسی شما به مرکز شهر و مراکز خرید به راحتی امکان پذیر میباشد. مرکز خرید معروف تراسیتی و دپو در این منطقه قرار دارند و برای خرید به راحتی میتوانید به این مراکز خرید بروید و از فروشگاههای موجود خرید کنید . به علاوه با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به راحتی میتوانید به مرکز شهر آنتالیا رفت و آمد داشته باشید.

تور آنتالیا

هتل های منطقه کنیالتی آنتالیا ، هتل های بسیار لوکس نیستند و در پکیج تور آنتالیا نیز هتل های این منطقه باقیمت کمتری مشخص شده اند اما منطقه کمر که در فاصله یک ساعت از مرکز شهر آنتالیا قرا گرفته است ، دارای هتل های ۵ ستاره لوکس میباشد . اگر با تور آنتالیا سفر میکنید ، و اقامت در منطقه کمر آنتالیارا انتخاب میکنید ، توجه داشته باشید که هتل های این منطقه یک تا یک نیم ساعت از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارند و اگر شما از آن دسته مسافرینی هستید که قصد دارید مرتب به مرکز شهر رفت و آمد کنید ، اقامت در منطقه کمر مناسب شما نمیباشد . نکته مهم دیگری که موجب شده است هتل های ساحلی آنتالیا برای مسافرین بسیار محبوب باشد ، سیستم غذایی هتل های آنتالیا میباشد . در ۹۰ درصد هتل های ۵ ستاره و ۴ ستاره این شهر ، سیستم غذایی آل این کلوسیو برقرار است . این سیستم شامل صرف تمام وعده های غذایی و میان وعده های غذایی و نوشیدنی ها میباشد و با هزینه ای که برای تور آنتالیا می پردازید ، در واقع هزینه غذا و نوشیدنی را نیز پرداخته اید .

تور آنتالیا

وجود هتل های لوکس ، آب و هوای مدیترانه ای ، ورزش های آبی و مراکز خرید در شهر آنتالیا موجب شده است تا تور آنتالیا  در رده پر طرفدارترین تورهای تابستانی به شمار آید . آنتالیا مقصدی است که بسیاری از گردشگران مایلند برای دفعات متعدد به آن سفر کنند و از گذراندن تعطیلات خود لذت ببرند . پکیج های تور آنتالیا با پرواز ها و هتل های مختلف در فصل بهار و تابستان به فروش میرسد و علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرواسیون با همکاران ما در بخش فروش تور ترکیه در تماس باشند .

تور آنتالیا نوروز ۹۸

یکی از پرطرفدارین ترین تورهای ایام نوروز ، تورآنتالیا نوروزی است .پکیج های تور نوروزی آنتالیا ، جزو ارزانترین تورهای نوروزی میباشند و شما میتوانید با قیمت خیلی مناسب در هتل های ۵ ستاره لوکس که در ایام تابستان بسیار گران هستند، اقامت داشته باشید و از سرویس لوکس این هتل ها لذت ببرید.اگر علاقمند به سفر با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ میباشید، با ما همراه باشید تا بهترین پکیج ها را در اختیار شما قرار بدهیم. معمولاٌ برنامه و قیمت تورهای نوروزی ۳ ماه قبل از تعطیلات نوروز مشخص میشود اما اگر مایل هستید اطلاعات کلی در ارتباط با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ داشته باشید، با ما همراه باشید .

  • پکیج های تور آنتالیا به معمولا ٌ بسیار متنوع هستند و به صورت و ۶ شب و با پرواز های مختلف برگزار میشوند و شما میتوانید پرواز های مختلف و هتل های مختلف را برای اقامت  انتخاب کنید.اگر شما مایل به سفر با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ میباشید، میتوانید اطلاعات خود را در فرم مربوط به پیش نویس تورهای نوروزی پر کنید تا به محض اینکه پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ آماده فروش گردید ، همکاران ما در آژانس هورامان گشت با شما تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را در اختیار شما قرار بدهند .
  • اگر مایل به سفر با پکیجی متفاوت و به غیر از پکیج های استاندارد تور آنتالیا میباشید مثلاٌ اگر مایل به سفر با پرواز های غیر چارتر هستید و و یا مایل هستید کل ۲ هفته تعطیلات نوروزی خود را در آنتالیا بگذرانید و یا از پکیج های ترکیبی تورآنتالیا با شهر های دیگر ترکیه از جمله استانبول و یا آنکارا استفاده کنید ، پیشنهاد میکنیم تصمیم گیری را برای روزهای آخر نگذارید . ما در اجرای تورهای خاص و مطابق با سلیقه مسافرین تخصص داریم و میتوانیم مطابق با برنامه ای که شما در اختیار ما قرار میدهید، پکیج تور آنتالیا نوروز ۹۸ ویژه ای را برای شما تدارک ببینیم . برای اینکه بتوانیم این پکیج ها را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما قرار دهیم لازم است تا برنامه مسافرت خود را به ما اطلاع دهید و ما مطابق با جزییات مورد نظر شما ، پکیج تور آنتالیا نوروز ۹۸ شما را تدارک ببینیم .اغلب پروازهای غیر چارتر به مسیر آنتالیا که به صورت غیر مستقیم و با توقف در یک نقطه میانی برگزار میشوند، بسیار زودتر از زمان تورهای نوروزی روی سیستم رزرواسیون باز میشوند و اگر برنامه سفر خود را به ما اطلاع دهید میتوانیم پکیج مورد نظر شما را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار بدهیم .
  •  تورآنتالیا لحظه آخری بسیار متداول است و اگر شما علاقمند به سفر با تور آنتالیا ویژه نوروز ۹۸ لحظه آخری هستید نیز میتوانید برای دریافت اطلاعات پکیج تورهای لحظه آخری ثبت نام کرده و منتظر بمانید تا پکیج تورآنتالیا لحظه آخری که معمولاٌ  از ۲ هفته مانده به ایام تعطیلات نوروزی اعلام میشوند ، به شما اطلاع رسانی شود و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام و استفاده از تور اقدام نمایید .

رزرو بلیط آنتالیا ویژه نوروز ۹۸

بلیط های آنتالیا از نوع بلیطهای چارتر است که یا به خود آنتالیا و یا به مقصد اسپارتا  به صورت هفتگی برگزار میشوند. اگر مایل به خریدبلیط آنتالیا در ایام نوروز هستید،یا باید از این بلیطهای چارتری یک هفته ای استفاده کنید و یا از بلیط های غیر چارتر که از طریق نطقه میانی از جمله آنکارا و یا استانبول به مسبر آنتالیا برقرار میشوند، استفاده کنید. . اگر علاقمند به خرید بلیط آنتالیا در ایام نوروز ۹۸  از نوع غیر چارترهستید، پیشنهاد میکنیم از همین حالا دست به کار شوید و اگر تاریخ سفر شما قطعی میباشد ، از همین حالا بلیط خود را خریداری کنید . برای رزرو بلیط آنتالیا ویژه نوروز ۹۸ با بهترین قیمت میتوانید از بخش رزرواسیون آنلاین بلیط در سایت ما استفاده کنید و بلیط خود را به راحتی خریداری کنید . یکی از مزایای سیستم رزرواسیون آنلاین بلیط ، نشان دادن پرواز های مختلف در کنار هم است و شما میتوانید قیمت ، ساعت پرواز و بار مجاز پروازهای مختلف را در کنار هم مقایسه کنید و بهترین بلیط را برای خودتان انتخاب کرده و به راحتی خریداری کنید . اگر هم مایل به خریدبلیط چارتر آنتالیا در ایام نوروز میباشید ، با همکاران ما در آژانس هورامان گشت در تماس باشید.

رزرواسیون آنلاین بلیط

اگر در زمینه رزرو بلیط و پروازهای مختلف نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید،همکاران ما در آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به شما هستند و شما میتوانید با کانتر فروش بلیط ما تماس گرفته و کلیه سوالالت خود را در زمینه رزرو آنلاین بلیط بپرسید .

رزرو هتل آنتالیا ویژه ایام نوروز

اگر برای سفر به آنتالیا در ایام نوروز ، مایل به رزرواسیون هتل هستید و تمایلی به استفاده از پکیج های تور ندارید ، میتوانید از همین حالا نسبت به رزرو هتل خود اقدام کرده و واچر هتل خود را دریافت کنید .سیستم رزرو آنلاین هتل در وبسایت ما تمام هتل ها را در شهر آنتالیا ، با مناسب ترین قیمت  را در اختیار شما قرار خواهد داد . اگر مایل به رزرو هتل آنتالیا در ایام نوروز ۹۸ میباشید، وارد بخش رزرو آنلاین هتل در وب سایت ما شده و تاریخ و رفت و برگشت و تعداد نفرات خود را در جدول این بخش وارد کنید. هتل هایی که برای تاریخ مسافرت شما آماده رزرو میباشند به ترتیب قیمت به شما نشان داده خواهد شد و میتوانید به راحتی هتل مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کرده و رزرواسیون خود ر ابه اتمام رسانده و واچر هتل خود را دریافت کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل

این سیستم به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات هتل ها را ببینید و بتوانید هتل های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین آنها را برای اقامت انتخاب کنید. در صورتی که احتیاج به راهنمایی واطلاعات بیشتر داشته باشید، همکاران ما در آژانش هورامان گشت در خدمت شما خواهند بود.

تور آنتالیا نوروز ۹۸

تور آنتالیا نوروز ۹۸

یکی از پرطرفدارین ترین تورهای ایام نوروز ، تورآنتالیا نوروزی است .پکیج های تور نوروزی آنتالیا ، جزو ارزانترین تورهای نوروزی میباشند و شما میتوانید با قیمت خیلی مناسب در هتل های ۵ ستاره لوکس که در ایام تابستان بسیار گران هستند، اقامت داشته باشید و از سرویس لوکس این هتل ها لذت ببرید.اگر علاقمند به سفر با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ میباشید، با ما همراه باشید تا بهترین پکیج ها را در اختیار شما قرار بدهیم. معمولاٌ برنامه و قیمت تورهای نوروزی ۳ ماه قبل از تعطیلات نوروز مشخص میشود اما اگر مایل هستید اطلاعات کلی در ارتباط با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ داشته باشید، با ما همراه باشید .

  • پکیج های تور آنتالیا به معمولا ٌ بسیار متنوع هستند و به صورت و ۶ شب و با پرواز های مختلف برگزار میشوند و شما میتوانید پرواز های مختلف و هتل های مختلف را برای اقامت  انتخاب کنید.اگر شما مایل به سفر با پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ میباشید، میتوانید اطلاعات خود را در فرم مربوط به پیش نویس تورهای نوروزی پر کنید تا به محض اینکه پکیج های تور آنتالیا نوروز ۹۸ آماده فروش گردید ، همکاران ما در آژانس هورامان گشت با شما تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را در اختیار شما قرار بدهند .
  • اگر مایل به سفر با پکیجی متفاوت و به غیر از پکیج های استاندارد تور آنتالیا میباشید مثلاٌ اگر مایل به سفر با پرواز های غیر چارتر هستید و و یا مایل هستید کل ۲ هفته تعطیلات نوروزی خود را در آنتالیا بگذرانید و یا از پکیج های ترکیبی تورآنتالیا با شهر های دیگر ترکیه از جمله استانبول و یا آنکارا استفاده کنید ، پیشنهاد میکنیم تصمیم گیری را برای روزهای آخر نگذارید . ما در اجرای تورهای خاص و مطابق با سلیقه مسافرین تخصص داریم و میتوانیم مطابق با برنامه ای که شما در اختیار ما قرار میدهید، پکیج تور آنتالیا نوروز ۹۸ ویژه ای را برای شما تدارک ببینیم . برای اینکه بتوانیم این پکیج ها را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما قرار دهیم لازم است تا برنامه مسافرت خود را به ما اطلاع دهید و ما مطابق با جزییات مورد نظر شما ، پکیج تور آنتالیا نوروز ۹۸ شما را تدارک ببینیم .اغلب پروازهای غیر چارتر به مسیر آنتالیا که به صورت غیر مستقیم و با توقف در یک نقطه میانی برگزار میشوند، بسیار زودتر از زمان تورهای نوروزی روی سیستم رزرواسیون باز میشوند و اگر برنامه سفر خود را به ما اطلاع دهید میتوانیم پکیج مورد نظر شما را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار بدهیم .
  •  تورآنتالیا لحظه آخری بسیار متداول است و اگر شما علاقمند به سفر با تور آنتالیا ویژه نوروز ۹۸ لحظه آخری هستید نیز میتوانید برای دریافت اطلاعات پکیج تورهای لحظه آخری ثبت نام کرده و منتظر بمانید تا پکیج تورآنتالیا لحظه آخری که معمولاٌ  از ۲ هفته مانده به ایام تعطیلات نوروزی اعلام میشوند ، به شما اطلاع رسانی شود و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام و استفاده از تور اقدام نمایید .

رزرو بلیط آنتالیا ویژه نوروز ۹۸

رزرو بلیط آنتالیا ویژه نوروز ۹۸

بلیط های آنتالیا از نوع بلیطهای چارتر است که یا به خود آنتالیا و یا به مقصد اسپارتا  به صورت هفتگی برگزار میشوند. اگر مایل به خریدبلیط آنتالیا در ایام نوروز هستید،یا باید از این بلیطهای چارتری یک هفته ای استفاده کنید و یا از بلیط های غیر چارتر که از طریق نطقه میانی از جمله آنکارا و یا استانبول به مسبر آنتالیا برقرار میشوند، استفاده کنید. . اگر علاقمند به خرید بلیط آنتالیا در ایام نوروز ۹۸  از نوع غیر چارترهستید، پیشنهاد میکنیم از همین حالا دست به کار شوید و اگر تاریخ سفر شما قطعی میباشد ، از همین حالا بلیط خود را خریداری کنید . برای رزرو بلیط آنتالیا ویژه نوروز ۹۸ با بهترین قیمت میتوانید از بخش رزرواسیون آنلاین بلیط در سایت ما استفاده کنید و بلیط خود را به راحتی خریداری کنید . یکی از مزایای سیستم رزرواسیون آنلاین بلیط ، نشان دادن پرواز های مختلف در کنار هم است و شما میتوانید قیمت ، ساعت پرواز و بار مجاز پروازهای مختلف را در کنار هم مقایسه کنید و بهترین بلیط را برای خودتان انتخاب کرده و به راحتی خریداری کنید . اگر هم مایل به خریدبلیط چارتر آنتالیا در ایام نوروز میباشید ، با همکاران ما در آژانس هورامان گشت در تماس باشید.

رزرواسیون آنلاین بلیط

اگر در زمینه رزرو بلیط و پروازهای مختلف نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید،همکاران ما در آژانس هورامان گشت ستاره آماده پاسخگویی به شما هستند و شما میتوانید با کانتر فروش بلیط ما تماس گرفته و کلیه سوالالت خود را در زمینه رزرو آنلاین بلیط بپرسید .

رزرو هتل آنتالیا ویژه نوروز ۹۸

رزرو هتل آنتالیا ویژه ایام نوروز

اگر برای سفر به آنتالیا در ایام نوروز ، مایل به رزرواسیون هتل هستید و تمایلی به استفاده از پکیج های تور ندارید ، میتوانید از همین حالا نسبت به رزرو هتل خود اقدام کرده و واچر هتل خود را دریافت کنید .سیستم رزرو آنلاین هتل در وبسایت ما تمام هتل ها را در شهر آنتالیا ، با مناسب ترین قیمت  را در اختیار شما قرار خواهد داد . اگر مایل به رزرو هتل آنتالیا در ایام نوروز ۹۸ میباشید، وارد بخش رزرو آنلاین هتل در وب سایت ما شده و تاریخ و رفت و برگشت و تعداد نفرات خود را در جدول این بخش وارد کنید. هتل هایی که برای تاریخ مسافرت شما آماده رزرو میباشند به ترتیب قیمت به شما نشان داده خواهد شد و میتوانید به راحتی هتل مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کرده و رزرواسیون خود ر ابه اتمام رسانده و واچر هتل خود را دریافت کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل

این سیستم به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات هتل ها را ببینید و بتوانید هتل های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین آنها را برای اقامت انتخاب کنید. در صورتی که احتیاج به راهنمایی واطلاعات بیشتر داشته باشید، همکاران ما در آژانش هورامان گشت در خدمت شما خواهند بود.

1 Comment

  1. آژانس مسافرتی Reply

    ممنون مطلب خیلی خوبی نوشتید

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید