مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

بلیط آنکارا

برای رزرو و خرید بلیط آنکارا ، به راحتی قادر خواهید بود از طریق سامانه رزرو بلیط آنلاین ما استفاده کنید و مناسب ترین بلیط آنکارا را به راحتی خریداری نمایید. از طریق سایت ما میتوانید مسیرهای پروازی به آنکارا ، برنامه پروازی آنکارا ، روزهای پرواز به آنکارا ،مدت زمان پرواز به آنکارا ، بلیط های چارتر آنکارا ، پروازهای مستقیم آنکارا ، ساعت های پروازی آنکارا ، ارزانترین بلیط آنکارا ، مقدار بار مجاز بلیط آنکارا و همینطور شرایط کنسلی بلیط آنکارا را با جزییات کامل ببینید .

تمام بلیطهای داخلی ترکیه به آنکارا ، بلیط های خارجی بین شهرهای مختلف از جمله تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و تبریز به آنکارا و بلیط های چارتر آنکارا را در سامانه خرید بلیط آنلاین ما ببینید ، مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را با بهترین قیمت و به راحتی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و روزهای تعطیل به صورت آنلاین خریداری کنید و از خدمات سرویس و پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در زمینه خرید بلیط آنکارا استفاده کنید .

رزرواسیون آنلاین بلیط 

 

اطلاعات مفید در ارتباط با بلیط آنکارا قیمت و ساعت پرواز

  • پروازهای آنکارا از تهران فقط با پروازهای ذیل از تهران انجام میگردد.
  • تهران آنکارا پرواز ایران ایر یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۷:۰۰ انجام میشود .
  • آنکارا تهران پرواز ایران ایر یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۰:۲۵ انجام میشود.
  • تهران آنکارا پرواز ماهان ایر یکشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه ساعت ۰۸:۰۰ انجام میشود .
  • آنکارا تهران پرواز ماهان ایر یکشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۲:۰۰ انجام میشود .
  • قیمت بلیط آنکارا پرواز ایران ایر از ۷۹۰ هزار تومان شروع میشود .
  • قیمت بلیط آنکارا پرواز ماهان از ۸۹۰ هزار تومان شروع میشود .
  • قیمت های فوق در ارزانترین حالت کلاس پروازی آنکارا بوده تعداد محدود میباشد و معمولا شامل افزایش نرخ میباشد .
  • برای انجام سفر به آنکارا در روزهای دیگر رزرو پرواز از طریق تهران استانبول آنکارا قابل رزرو میباشد .
بلیط مالزی

بلیط آنکارا با پرواز ایران ایر

اگر قصد خرید بلیط آنکارا با پرواز مستقیم و قیمت مناسب را دارید ، اولین گزینه ای که میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم ، بلیط آنکارا با پرواز ایران ایر میباشد . شرکت هواپیمایی ایران ایر اولین شرکتی است که در این مسیر پرواز برقرار کرده است. این پروازها که در تمام طول سال برقرار میشوند ، در فصل های مختلف و بسته به حجم مسافر کم و زیاد میشوند و در بعضی از فصل ها هفته ای ۳ بار و در بعضی فصل ها هفته ای ۲ بار برگزار میشوند. با توجه به اینکه بخشی از تورهای مسافرتی آنکارا نیز با استفاده از پرواز ایران ایر برگزارمیشوند ، اگر تاریخ رفت و برگشت شما به آنکارا مشخص باشد میتوانید از بلیط های چارتر آنکارا که قیمت ارزانتری دارند ، در این مسیر استفاده کنید.

بلیط مالزی

بلیط آنکارا با پرواز ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان دومین شرکت ایرانی است که در مسیر آنکارا پرواز برقرار کرده است و به دلیل سرویس مناسب و بدون تاخیر پروازی خود، توانسته است مخاطبین بسیار زیادی را برای خود جذب کند .پرواز های این شرکت هواپیمایی به آنکارا به صورت سالیانه برگزار میشوند و از خدمات و قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند . اگر مایل به خرید بلیط چارتر آنکارا با پرواز ماهان میباشید، پیشنهاد میکنیم با کانتر تور ما در آژانس هورامان گشت تماس بگیرید واگر تاریخ رفت و برگشت شما کاملاٌ مشخص میباشد بلیط آنکارا رابه صورت چارتر خریداری کنید . برای خرید بلیط های شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد آنکارا میتوانید از سیستم رزروآنلاین بلیط درسایت ما استفاده کنید.

بلیط آنکارا

بلیط آنکارا با پرواز ترکیش ایرلاین

دربین شرکت های هواپیمایی ترک ، فقط شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین پرواز مستقیم به آنکارا برقرار کرده است . بلیط های شرکت هواپیمایی ترکیش در مسیر آنکارا معمولاٌ از بلیط های شرکت های دیگری که در این مسیر پرواز دارند گران تر میباشد. این پروازها به صورت سالیانه در این مسیر برقرار هستند و میتوانید بلیط مورد نظر خود را برای تاریخ یکسال آینده خریداری نمایید. بلیط آنکارا با پرواز ترکیش ایرلاین به راحتی و با بهترین قیمت از طریق سیستم رزرو آنلاین در سایت ما قابل رزرو میباشد و بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس میتوانید بلیط خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

بلیط آنکارا

بلیط آنکارا با هواپیمایی اطلس جت

معمولاٌ آنکارا مسیری است که اغلب مسافرین برای سفر از پروازهای مستقیم استفاده میکنند اما اگر مایل بودید از پرواز های غیر مستقیم برای سفر به آنکارا استفاده کنید ، میتوانید از شرکت هواپیمایی اطلس جت یا اطلس گلوبال استفاده کنید که پروازهایش از طریق فرودگاه آتاتورک استانبول انجام میشود و هم در مسیر رفت و هم در مسیر برگشت در فرودگاه استانبول چند ساعتی را توقف خواهید داشت ، اما اگر کل بلیط شما با یک کد رزرواسیون صادر شده باشد، نیازی به دریافت بار خود درفرودگاه استانبول نخواهید داشت.

بلیط پگاسوس ایرلاین

بلیط آنکارا با شرکت هواپیمایی پگاسوس

یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی که در صورت تمایل به خرید بلیط غیر مستقیم به آنکارا میتوانید از آن استفاده کنید، شرکت هواپیمایی پگاسوس است . پرواز های این شرکت هواپیمایی از طریق فرودگاه سابیها گوگچن در بخش آسیایی استانبول انجام میشود و شما در این فرودگاه توقف خواهید داشت . به خاطر داشته باشید که پرواز پگاسوس جزو شرکت های هواپیمایی ارزان قیمت است و در صورتی که مایلید در طول پرواز غذا صرف کنید ، میبایست در هنگام رزرواسیون و یا در زمان پرواز سفارش داده و هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید