مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل های دبی

هتل های دبی

دبی از شهرهای توریستی است که سالانه میلونها توریست به آن سفر میکنند . در سالهای اخیر چهره شهر دبی کاملاٌ متفاوت شده است و تبدیل به شهری لوکس گردیده و در این بین هتل های دبی نیز از این تغییرات بی نصیب نمانده اند .برای سفر به دبی میتوانید بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید ، هتل موردنظر خود را انتخاب کنید . میتوانید هتل های دبی در مناطق قدیمی تر را انتخاب کنید که نرخ ارزان تری دارند و یا میتوانید هتل های دبی در مناطق جدید و تازه ساز دبی را که فوق العاده لوکس و البته گران هستند را انتخاب کنید و تعطیلات رویایی داشته باشید . در این بخش اطلاعات کلی در ارتباط با هتل های دبی در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید راحت تر هتل مورد نظر خود را برای اقامت انتخاب کنید و از تعطیلات خود بیشتر لذت ببرید. در نظر داشته باشید که از طریق سیستم رزرو آنلاین موجود در سایت ما میتوانید تمام هتل های شهر دبی را با قیمت مناسب رزرو کنید و واچر هتل خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل

هتل های دبی در منطقه دیره

منطقه دیره منطقه قدیمی و مرکزی شهر دبی است . در سالهای گذشته بیشتر هتل های دبی در این منطقه متمرکز بودند و بیشتر مسافرین نیز تمایل به اقامت در هتل های این منطقه داشتند تا دسترسی راحت تری به مرکز شهر دبی و مراکز خرید و بازارهای این منطقه داشته باشند. این منطقه پر از هتل های ۳ و۴ ستاره است و همینطور هتل آپارتمان های متعدد و تعدادی هتل ۵ ستاره نیز در این منطقه به چشم میخورند که همیشه پر از مسافر و توریست هستند و در حال حاضر ارزان ترین هتل های دبی را در این منطقه قرار گرفته اند. اگر مایل هستید در مرکز شهر دبی ااقامت داشته باشید و بتوانید به راحتی به بازارهای قدیمی دبی سر بزنید ، هتل های منطقه دیره برای اقامت شما مناسب هستند .

هتل های دبی منطقه بر دبی

منطقه بر دبی منطقه نوساز و بافت مدرن در شهر دبی را شامل میشود .هتل های این منطقه نسبت به هتل های منطقه دیره مدرن تر و همینطور گرانتر هستند .گرانترین خیابان این منطقه خیابان شیخ زاید میباشد و هتل هایی که در این خیابان قرار دارند، جزو گران ترین هتل های دبی هستند و هتل های زنجیره ایی معروف در بین آنها به چشم میخورند . وجود مراکز خرید متعدد و جدید در منطقه بر دبی و همچنین وجود اتوبان هایی که دسترسی این مناطق را به مرکز شهر و منطقه دیره به راحتی امکان پذیر می سازند ، موجب گردیده است که هتل های  دبی دراین منطقه پر از مسافرینی باشد که برای لذت بردن از تعطیلات خود ،هتل های منطقه بر دبی را برای اقامت انتخاب می کنند .

هتل های دبی منطقه جمیرا

لوکس ترین هتل های دبی ، هتل های منطقه جمیرا دبی هستند . این منطقه پر از هتل های ۵ ستاره لوکس و مجلل است. یک قسمت از منطقه جمیرا کاملاٌ مسکونی است و شامل گرانترین ویلاها و مجتمع های مسکونی شهر دبی می گردد و بخش دیگر نیز پز از هتل های لوکس و گران قیمت میباشد . برای لذت بردن از یک تعطیلات رویایی ، هیچ چیز به اندازه اقامت در هتل های لوکس در کنار ساحل این منطقه نمیتواند دلپذیر باشد . از معروف ترین هتل های دبی در این منطقه میتوان به هتل برج العرب که سالها به عنوان نمادی برای شهر دبی تعریف شده بود اشاره کرد که در داخل آبهای منطقه جمیرا قرار گرفته است .

هتل های لوکس دبی

هتل های لوکس دبی بسیار زیاد هستند و میتوان گفت تمام هتل های زنجیره لوکس دنیا در دبی دارای شعبه هستند و علاوه بر آنها تعدادی هتل های لوکس و منحصر به فرد در دبی احداث شده اند که در جاهای دیگر دنیا نمونه ای برای آن وجود ندارد . از جمله این هتل ها میتواند به هتل آتلانتیس در مجتمع پالم در دبی و همینطور برج امارات اشاره کرد که لوکس ترین هتل های دنیا و به همان نسبت بسیار گران هستند و اقامت در آنها تجربه ای خاص و بسیار خاطره انگیز خواهد بود .