مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

هتل کایا مادرید استانبول

هتل کایا مادرید استانبول ، هتل ۳ ستاره کوچکی در منطقه فاتیح استانبول میباشد. این هتل کوچک کلاٌ ۳۴ اتاق دارد و هتل بسیار کوچکی میباشد . معمولاٌ هتل های ۳ ستاره در استانبول امکانات عمومی زیادی برای اقامت مسافرین ندارند . هتل کایا مادرید استانبول نیز دارای اتاق های تمیز میباشد و با قیمت بسیار ارزان محل مناسبی برای اقامت میباشند. این هتل دارای اتاق های ۳ تخته نیز میباشد که اتاق هایی بزرگ و راحت هستند.

امکانات  عمومی هتل کایا مادرید استانبول

  • اینترنت پرسرعت
  • رستوران و کافی تریا

نحوه رزرواسیون هتل کایا مادرید استانبول

  • هتل کایا مادرید استانبول را از طریق وب سایت ما با ارزانترین نرخ رزرو کنید. اگر علاقمند به اقامت  در هتل کایا مادرید استانبول هستید ، میتوانید اطلاعات مربوط به این هتل به صورت کامل در وب سایت ما ببینید و به صورت آنلاین و با مناسب ترین نرخ ممکن رزرواسیون خود را برای اقامت دراین هتل انجام دهید. کافیست تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات و نام هتلرا در جدول این بخش وارد کرده و دکمه جستجو را انتخاب کنید .
  • هتل کایا مادرید استانبول ، در اغلب پکیج های تور استانبول دیده میشود و اگر شما مایل هستید تا با تور استانبول سفر کرده و در این هتل اقامت داشته باشید، میتوانیم پکیج های بسیار مناسبی را به شما پیشنهاد کنیم . با کانتر تور ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل در ارتباط با تور استانبول و اقامت در هتل کایا مادرید استانبول دریافت کنید. ایستگاه مترو نیز در نزدیکی هتل قرار داشته و رفت و آمد شما را به تمام مناطق شهر استانبول امکان پذیر میسازد.

موقعیت محلی هتل

  • ازاحاظ موقعیت محلی هتل کایا مادرید استانبول، در موقعیت بسیار مناسبی واقع شده است و به همین دلیل توریست های زیادی این هتلرا برای اقامت انتخاب میکنند . با اقامت دراین هتل شما در بخش قدیمی استانبول هستید و دیدنی های قسمت قدیمی استانبول از جمله بازار بزرگ استانبول و مسجد فاتیح در فاصله بسیار نزدیکی از این هتل قرار گرفته اند .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید