مارماریس یکی از زیباترین شهر های ساحلی ترکیه است که به بهشت ترکیه مشهور است . این شهر توریستی پیشنهاد مناسبی برای علاقمندان به طبیعت و همینطور کسانی که مایل به گذراندن تعطیلات آرام و رویایی در کنار دریا میباشند . اگر علاقمند به سفر به شهر مارماریس هستید، از پکیج های ویژه تور مارماریس ما استفاده کنید و از اقامت در این شهر زیبا لذت ببرید .
شهر آلانیا ، شهر ساحلی کوچکی است در فاصله یک ساعت و نیم از آنتالیا قرار گرفته است . آلانیا یکی از توریستی ترین شهر های ترکیه است که در کنار ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته است و هرساله توریست های زیادی از آن بازدید میکنند. با پکیج تور آلانیا همراه شوید و سری به این بهشت مدیترانه ای بزنید و از گذراندن تعطیلات خود در این شهر ساحلی لذت ببرید.
تور آنکارا یکی از تورهایی است که در تمام طول سال طرفداران خاص خود را دارد . پایتخت ترکیه شهر آنکارا ، از لحاظ توریستی خیلی مورد توجه گردشگران نمی باشد . اما وجود سفارتخانه ها و دانشگاههای معتبر در این شهر موجب شده تا توریست ها عمدتاٌ برای دریافت ویزا از سفارتخانه ها و کسب اطلاعات در مورد دانشگاههای آنکارا در تمام طول سال به این شهر سفر کنند.
آب و هوای فوق العاده اروپا در طول تابستان و دیدنیهای فروان آن موجب شده است تا تور اروپا جزو مقاصد گردشگری بسیار پرطرفدار باشد.با سفر با تور اروپا هم قادر خواهید بود از دیدنی های تاریخی باشکوه و بینظیر دیدن کنید ، هم از طبیعت زیبا ی اروپا لذت ببرید و هم از فضای رستوران ها و کافه تریا ها و شب های تابستانی اروپا لذت ببرید و بدون شک تجربه ای به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای شما خواهد بود.
اگردر ایام تابستان مایل به سفر به ترکیه هستید ،تور بدروم یکی از پیشنهادات ما خواهد بود .شهر بدروم در جنوب غذبی ترکیه و در کنار دریای اژه قرار گرفته است و سالانه بیش از یک میلیون توریست در فصل تابستان از این شهر ساحلی زیبا دیدن میکنند.کوچه پس کوچه های باریک که با گلدان های کوچک تزیین شده اند، منظره زیبای دریای اژه ، هنل های لوکس و رستوران هایی با کیفیت عالی همه در کنار هم تور بدروم را به توری جذاب تبدیل کرده است .
تور ایتالیا از تورهای بسیار پرطرفدار در بین مسیرهای تور اروپا میباشد و گردشگران ایرانی و خارجی بسیار زیادی سالانه به این کشور سفر می کنند.. وقتی با تور ایتالیا به این کشور سفر میکنید ، از گنجینه بسیار غنی و زیبایی که از امپراطوری رم باستان باقیمانده است و متعلق به سالهای پس از میلاد مسیح و زمان قدرتمندی امپراطوری رم میباشد ، دیدن خواهید کرد.
نمایش 1-6 از 11 نتیجه for قاره اروپاClear All