مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون – ترکیه

۳۰ آبان الی ۳ آذر (۲۲-۲۵ نوامبر )

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون – ترکیه ، یکی از نمایشگاههای بین المللی ترکیه در زمینه موا غذایی میباشد که امسال سومین دوره آن از تاریخ  ۳۰ آبان الی ۳ آذر ( ۲۲ – ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ ) در شهر سامسون ترکیه برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه توسط شرکت تویاپ و در فضایی به بزرگی ۳۲۱۴ متر مربع برگزار خواهد گردید. در دوره قبلی این نمایشگاه که در سال ۲۰۱۷ برگزار شده است ، حدود ۳۲٫۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید کرده اند . در بین شرکت کنندگانی که از کشورهای دیگر برای بازدید از این نمایشگاه به ترکیه سفر کردنده اند ، بیشترین آمار مربوط به ۵ کشور گرجستان ، ایران ، عراق ، سوریه و آذربایجان بوده است . بر اساس پیش بینی های به عمل آمده امسال بیش از ۴۰٫۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون - ترکیه

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون – ترکیه ، دارای بخش های مختلفی است که در هر بخش غرفه های متعددی قرار گرفته اند .از جمله بخش های این نمایشگاه میتوان به بخش گوشت و محصولات گوشتی ، بخش شیر و محصولات لبنی ، بخش غذاهای دریایی ، بخش آرد و محصولات نانوایی ، بخش میوه و محصولات سبزیجات ، بخش روغن و محصولات گیاهی و حیوانی ، بخش شکر و محصولات مرتبط ، بخش غلات و حبوبات ، بخشفن آوری های پردازش مواد غذایی برای سایر محصولات صنایع غذایی و آشامیدنی ، بخش مکمل های غذایی ، بخش محصولات پرورش شترمرغ  و بخش یخچال ها و سردخانه ها میباشد .

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون - ترکیه

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون – ترکیه ، جزو نمایشگاههای بسیار پر طرفدار میباشد . بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را طیف وسیعی تشکیل میدهد ذکه میتوان به مهمنرین آنها از جمله عمده فروشان مواد غذایی و آشامیدنی ،خرده فروشی مواد غذایی و نوشیدنی، اپراتورهای هتل و گردشگری ، صاجبان کافه ها و رستوران ها ، صاحبان رستوران های زنجیره ای فست فود ، صاحبان غذاخوری ها و بوفه ها ،کارخانه های غذایی و شرکت های پذیرایی  و موسسات بهداشتی و موسسات آموزشی اشاره کرد . این نمایشگاه افراد متخصص و مرتبط با صنایع غذایی را از سراسر دنیا به دور هم جمع می کند و از رویدادهای مهم در این بخش به حساب می آید.

نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون - ترکیه

برای شرکت در نمایشگاه مواد غذایی و تکنولوژی بسته بندی سامسون – ترکیه ، میتوانید از پکیج های ویژه ما که با همکاری شرکت نمایشگاهی تویاپ برگزار میشوند، استفاده کنید. با استفاده از این پکیج ها از خدمات ویژه شرکت تویاپ  و آژانس هورامان گشت برای شرکت در این نمایشگاه استفاده خواهید کرد و با فیمت مناسب سفر خواهید کرد . سالها برگزاری تورهای نمایشگاهی ما را در برگزاری این تورها متخصص نموده است و میتوانید با استفاده از پکیج های تورهای نمایشگاهی هورامان گشت از خدمات شامل بهترین ساعت های پروازی ، اقامت در هتل های نزدیک نمایشگاه ، سرویس ترانسفر رفت و برگشت به نمایشگاه و راهنمای فارسی زبان استفاده کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید