مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول ۲۰-۲۳ مارچ ۲۰۱۹ ( ۲۹ اسفند تا ۳ فروردین ۹۸ )

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول ،یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاههای تخصصی  در ارتباط با آسانسور و تجهیزات مرتبط به آن میباشد که امسال چهارمین دوره آن از تاریخ ۲۰-۲۳ مارچ ۲۰۱۹ ( ۲۹ اسفند تا ۳ فروردین ۹۸ ) ، در شهر استانبول برگزار خواهد گردید .شرکت برگزار کننده این نمایشگاه ، گروه سی ان آر میباشد و این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۲۵٫۰۰۰ متر مربع در منطقه یشیل کوی استانبول و در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه در دوره قبلی خود بسیار موفق عمل کرده سات و بیش از ۲۰٫۰۰۰ بازدید کننده تخصصی داشته است و پیش بینی میشود که در دوره جدید برگزاری در سال ۲۰۱۹ ، بازدید کنندگان بیشتری از این نمایشگاه بازدید داشته باشند .

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول  دارای بخشهای مختلفی است که از جمله آنها میتوان به  بخش ویژه ارائه محصولات متنوعی از قبیل کابین آسانسور، سیستم های درب اتوماتیک و الکترونیک آسانسور و  سیستم های امنیتی و لوازم جانبی اشاره کرید . امسال در این نمایشگاه حدود ۲۵۰ شرکت که جزو برترین مارک های مطرح ر این صنعت میباشند ، شرکت خواهند داشت و  جدید ترین محصلات خود رادر معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد .به علاوه در این نمایشگاه سمینارهایی نیز در مورد موضوعات مختلف مانند نگهداری دوره ای و برنامه های کاربردی برقرار میشود که بسیار مورد علاقه شرکت کنندگان میباشد و جزو بخش های بسیار مهم در این نمایشگاه محسوب میگردد .

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول ، جزو نمایشگاههای بین المللی است که بازدید کنندگان بسیار زیادی از کشورهای مختلف دنیا برای بازدید از آن به استانبول سفر خواهند گشت . به جز ترکیه امسال بازدید کنندگان از حدود ۳۰ کشور مختلف خواهند بود که بین آنها کشورهای آلمان، اسپانیا، بلغارستان، برزیل، مکزیک، ایران، مصر، قطر، الجزایر، مراکش، اوکراین، جورجیا و پاکستان بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص خواهند داد . همچنین با توجه به فرصت های گسترده ای که این نمایشگاه به بازدید کنندگان خود  ارائه می دهد، به طور قابل توجهی به شرکت های شرکت کننده در دستیابی به اهداف صادراتی خود کمک می کند. ای نمایشگاه با ایجاد و تقویت همکاری بین شرکت های آسانسور و پله برقی که محصولات و خدمات را ارائه می دهند، ترکیه را تبدیل به پایگاه تولید و عرضه این صنعت کرده است .

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول ، برای متخصصان این رشته بسیار حائز اهمیت است و اگر شما نیز در صنفی مرتبط با موارد عرضه شده در این نمایشگاه فعالیت دارید ، بازدید از آن را توصیه می کنیم . برای بازدید از این نمایشگاه میتوانید از پکیج های تور ویژه ای که برای بازدید از این نمایشگاه تهیه شده است ، استفاده کنید و با بهترین قیمت از خدمات درجه یک ما برای تورهای نمایشگاهی استفاده کنید. سالها برگزاری پکیج های تور نمایشگاهی ترکیه ، ما را در برگزاری این تورها متخصص کرده است و با ارائه پکیج هایی با بهترین کیفیت در خدمت شما خواهیم بود . همکاران ما در آژانس هورامان گشت آماده ارائه توضیحات و اطلاعات کامل به شما میباشند .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید