مجری مستقیم تور های داخلی و خارجی، رزرو هتل و فروش بلیط هواپیما

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول ، یکی از نمایشگاههای تخصصی و بین المللی استانبول در زمینه تجهیزات پزشکی و سلامتی است که امسال چهارمین دوره آن از تاریخ  ۱۴-۱۷ آذرماه (۵-۸ دسامبر) در شهر استانبول برگزار میشود . این نمایشگاه که یک رویداد کاملاٌ تخصصی میباشد توسط گروه برگزاری نمایشگاهی سی ان آر و در محل برگزاری نمایشگاههای این شرکت در منطقه یشیل کوی در شهر استانبول برگزار خواهد گردید . امسال در این نمایشگاه حدود ۸۵۰ غرفه خواهد داشت و شرکت کنندگان از اقصی نقاط دنیا ، میزبان حدود ۵۰۰۰ نفر بازدید کننده خواهند بود . تعداد غرفه ها و همینطور بازدیدکنندگان نسبت به دوره قبلی این نمایشگاه ، افزایش چشمگیری داشته است .

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول دارای بخش های مختلفی میباشد و شرکت کنندگان این نمایشگاه را شرکت های مختلفی که در زمینه های تجهیزات پزشکی ، دستگاههای مختلف مورد استفاده در بیمارستان ها ، دستگاهای مختلف مرتبط با جراحی های ارتوپدی و فیزوتراپی ، تجهیزات اتاق جراحی ، سیستم های مانیتورینگ ، تجهیزات و کالای پزشکی ، وسایل یکبار مصرف ، سیستم ها و وسایل و دستگاههای مربوط به استریزه نمودن ، تخت ها مختلف مورد استفاده در بیمارستان ها و شرکت های تولید کننده تجهیزات و وسایل مختلف مربوط به آزمایشگاهها ، تشکیل میدهند . یکی از بخشهای بسیار پرطرفدار و کاربردی در این نمایشگاه ، برگزاری سمینارهای مختلف پزشکی و معرفی دستگاهها و تکنولوژی های جدید در این صنعت میباشد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول ، به دلیل تخصصی بودن ، طیف بسیار وسیعی از متخصصان این رشته را پوشش میدهد و بازدیدکنندگان از اقصی نقاط دنیا برای بازدید از این نمایشگاه به استانبول سفر می کنند . صاجبان بیمارستان و کلینیک های تخصصی ، پزشکان متخصص ، فیزیوتراپ ها ، مخصصین آزمایشگاههای پزشکی ، وارد کنندگان محصولات پزشکی ، واردکنندگان و صادر کنندگان و تولیدکنندگان فعال در این زمینه ، داروسازها و متخصصین داروحانه ها ، سازندگان وسایل صنعتی پزشکی و مدیران شرکت های پزشکی از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه میباشند . این نمایشگاه در فضایی به بزرگی ۱۶۰٫۰۰۰ متر مربع و در چندین سالن جداگانه برگزار خواهد گردید .

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول ، یکی از نمایشگاههای است که بازدید از آن به افراد مرتبط با این صنف توصیه میگردد .اگر شما هم در صنعت و یا حرفه ای مرتبط به موارد مطرح شده در این نمایشگاه فعالیت دارید ، پیشنها میکنیم حتماٌ بازدید از این نمایشگاه را در برنامه خود قرار دهید . برای اینکه با قیمت مناسب برای بازدید از این نمایشگاه سفر کنید ، میتوانید از پکیج ویژه تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول که برای بازدید از این نمایشگاه تدارک دیده ایم ،استفاده کنید. سالها برگزاری تورهای نمایشگاهی ما را در برگزاری این تورها متخصص نموده است و میتوانیم بهترین پکیج های تورهای نمایشگاهی را به شما پیشنهاد کنیم . با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید